Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 31

"Covid greitieji testai", kurių sudėtyje yra vėžį sukeliančios cheminės medžiagos etileno oksido, naudojami medicininei sterilizacijai

(Paranormal) Viešojo sektoriaus darbuotojams atstovaujanti profesinių sąjungų grupė "Isotita" ("Lygybė") ragina sustabdyti Wuhan koronaviruso (Covid-19) "greitųjų testų" naudojimą po to, kai buvo nustatyta, kad tamponuose yra nuodingos medžiagos - etileno oksido.

Kipre įsikūrusi profsąjunga teigia, kad dabartiniai reikalavimai, įpareigojantys atlikti tyrimus kas 72 valandas, turi būti nedelsiant nutraukti, kad būtų apsaugota darbuotojų, kurie nuolat susiduria su toksinu, sveikata.

Europos cheminių medžiagų agentūra (ECA) teigia, kad etileno oksidas, kuris naudojamas apgaulingiems PGR ir greitiesiems Kinijos viruso testams padengti ir sterilizuoti, įkvėpus yra toksiškas, mutageniškas ir kancerogeniškas.

Kadangi užteršti tamponai kišami žmonėms į nosies ertmes, kartais kelis kartus per savaitę, etileno oksidas beveik neabejotinai yra įkvepiamas ir gali būti lėtinių ligų sėkla.

"Etileno oksidas yra dujos, paprastai naudojamos sterilizuojant įvairių rūšių medicinos prietaisus, įskaitant tamponus, naudojamus tyrimų rinkiniuose", - pranešė "Cyprus Mail".

"Etileno oksido (EtO) dujų sterilizatoriai jau daugiau kaip 40 metų naudojami ligoninėse chirurginei įrangai ir reikmenims, kurie yra jautrūs karščiui arba netoleruoja per didelės drėgmės, sterilizuoti."

Europos Sąjungoje etileno oksidą draudžiama naudoti maisto gamyboje, o pagal ES reglamentą Nr. 2015/868 didžiausias leistinas kiekis likučiuose nurodytas 0,05 mg/kg.

Tačiau atlikus greituosius Fauci gripo tyrimus, aptiktas etileno oksido kiekis yra apie 0,36 mg/kg, t. y. daugiau nei šešis kartus viršija leistiną kiekį pagal galiojančias vyriausybės rekomendacijas.

Netgi pėdsakai etileno oksido, daug mažesni nei nustatyta greitaisiais testais, sukelia vėžį

Žiniasklaidos tinklas "Pronews TV" taip pat parengė specialų reportažą apie užterštus greituosius testus, pažymėdamas, kad į žmonių nosies ertmes pakartotinai įkišami labai toksiški tamponai, kuriuose implantuojama mirtina medžiaga.

Rugpjūčio mėn. sveikatos priežiūros institucijos nurodė atšaukti maisto produktus, kuriuose, kaip buvo nustatyta, buvo mažesnis etileno oksido kiekis nei tamponuose. Remiantis tuo, greitieji testai taip pat turi būti atšaukti ir jų naudojimas nedelsiant nutrauktas.

ES vyriausybė teigė, kad maisto produktuose rastas etileno oksido kiekis nekelia pavojaus žmonių sveikatai, nes jo kiekiai yra per maži, kad sukeltų problemų, "tačiau remiantis moksliniais tyrimais įvertinta, kad dažnas ilgalaikis vartojimas, net ir esant pėdsakiniams etileno oksido kiekiams, didina riziką susirgti vėžiu", - aiškinama pranešimuose.

Dabartiniuose ES standartuose nustatyta, kad maisto produktas gali būti atšauktas iš rinkos, "net jei įrodoma, kad viena maisto produkto sudedamoji dalis yra užteršta etileno oksidu mažiausiu aptiktinu lygiu, įskaitant atvejus, kai atitinkama sudedamoji dalis sudaro mažiausią maisto produkto procentinę dalį".

Nepamirškite, kad daugelis, jei ne dauguma, turimų greitųjų kiniškojo viruso testų yra ne iš ko kito, o iš Kinijos. Todėl nenuostabu, kad juose yra paslėptų cheminių medžiagų, kurios be "vakcinų" ir veido kaukių kenkia žmonių sveikatai.

"Kaip juokinga! Kodėl Kinijos komunistai norėtų mums pakenkti naudodami vatos tamponus?" - sarkastiškai klausė vienas "Cyprus Mail" komentatorius. "Tikrai Kinijos komunistų partija yra patys kilniausi ir garbingiausi žmonės, kurie tik nori mums saugiai parduoti savo produktus... tikrai!"

Kitas rašė, kad nuo pat "sukčdemijos" pradžios buvo akivaizdu, jog bandymai yra nuodijimo proceso dalis.

"Ir dar nieko apie grafeno oksidą, taip pat rastą kaukėse ir tuose pačiuose tyrimų tamponuose", - rašė dar vienas apie papildomus toksinus, rastus plandemijos protokole.

"O kaip dėl pranešimų, kad po mikroskopu tiriamųjų tamponų gabalėliai atitrūksta ir lieka įstrigę viršutinėje nosies ertmėje, sukeldami uždegimą?" - klausė kitas.

Daugiau naujausių naujienų apie Kinijos virusą galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Cyprus-Mail.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau