Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 22

Ar "Moderna" vykdė bioterorizmą, nes likus kelioms savaitėms iki pandemijos paskelbimo siuntė kovidų vakcinos "mėginius" į UNC?

(Paranormal) Nauji įrodymai rodo, kad likus devyniolikai dienų iki oficialaus Vuchano koronaviruso (Covid-19) "pandemijos" paskelbimo, farmacijos milžinė "Moderna" išsiuntė kovido "vakcinos" mėginius Šiaurės Karolinos universitetui (UNC).

Neseniai į viešumą iškilusi konfidencialumo sutartis rodo, kad Kinijos viruso injekcijos buvo gaminamos dar prieš tai, kai kas nors pradėjo tikrintis "teigiamus" rezultatus, ir tai dar kartą įrodo, kad visa tai buvo suplanuota gerokai iš anksto.

Prashantas Bhushanas (Prashant Bhushan) tviteryje paskelbė informaciją apie 2019 m. gruodžio 19 d. susitarimą, sudarytą tarp Tony Fauci, Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) ir Ralpho Barico (Ralph Baric), kuris, kaip dabar žinome, bendradarbiavo su Vuhano virusologijos institutu (Wuhan Institute of Virology, WIV), vykdydamas neteisėtus šikšnosparnių koronavirusų funkcinės naudos tyrimus.

Taigi, 2019 m. gruodžio 19 d., likus 19 dienų iki oficialios plandemijos, buvo pasirašyta dėl injekcijų, skirtų Wuhano koronavirusui (Covid-19), vėlesniam išleidimui.

Pasak "Great Game India", konfidencialumo susitarime teigiama, kad paslaugų teikėjai "Moderna" ir NIAID sutiko perduoti minėtų subjektų bendrai sukurtas "mRNA koronaviruso vakcinos kandidatūras" UNC, kuriame dirba Baric.

Pirmas jį pasirašė Baricas, o 2019 m. gruodžio 16 d., po to pasirašė UNC licencijavimo ir inovacijų paramos direktorė Jacqueline Quay. Susitarimą taip pat pasirašė du NIAID atstovai, įskaitant Amy F. Petrik, technologijų perdavimo specialistė, kuri jį pasirašė 2019 m. gruodžio 12 d.

Kitas sutartį pasirašęs asmuo buvo NIAID tyrėjas Barney Grahamas (Barney Graham). Tačiau jo parašas buvo be datos. Taip pat yra Sunny Himansu, "Moderna" tyrėja, ir Shaun Ryan, "Moderna" vyriausiojo patarėjo pavaduotojas, kurie abu pasirašė 2019 m. gruodžio 17 d.

Fauci, "Moderna", NIAID, UNC ir Baric prisidėjo prie kovidų sukčiavimo

Vėlgi, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) oficialiai apie Vuchano gripo egzistavimą paskelbė tik 2019 m. gruodžio 31 d., kai buvo paskelbta, kad Kinijos Vuchano mieste atsirado virusinės pneumonijos atvejų "klasteris".

Tačiau net ir tuo metu nebuvo jokių įrodymų, kad virusinės pneumonijos atvejai būtų kaip nors susiję su koronavirusu, o juo labiau su tuo, kas dabar tapo žinoma kaip Kinijos virusas.

Tik 2020 m. pradžioje PSO ar bet kuri kita visuomenės sveikatos agentūra, pranešdama apie šį reiškinį, perėjo nuo "nežinomos priežasties" prie kovido. Ir vis dėlto Fauci ir jo draugai jau buvo paruošę ir laukė "vakcinos", kurią Donaldas Trampas (Donald Trump) ėmė agresyviai stumti vykdydamas operaciją "Operation Warp Speed".

2020 m. sausio 9 d., arba 1/9 - dar 19 d. - PSO pradėjo pranešinėti, kad Kinijos valdžios institucijos nustatė, jog protrūkį sukėlė šikšnosparnių koronavirusas, kuris vėliau buvo oficialiai pavadintas "SARS-CoV-2", originaliojo SARS įpėdiniu iš ankstesnių žiniasklaidos pranešimų.

Pats laikas Fauci ir draugams stoti prieš tinkamą teismą ir pasiaiškinti. Kaip ir kodėl jie buvo paruošę ir laukė koronaviruso injekcijos dar prieš prasidedant plandemijai? Kaip ir kodėl Fauci vis dar dirba vyriausybėje po dešimtmečius trukusio melo ir piktnaudžiavimo savo pareigomis?

Įstatymas "Atleiskite Fauci" negali būti aktualesnis. Jei jis būtų priimtas, Faučio atlyginimas iš karto būtų sumažintas iki 0 dolerių, o į jo pareigas būtų paskirtas kitas asmuo, kurį oficialiai patvirtintų Senatas.

"Tai tik parodo, kad tai buvo pandemija, paremta melu ir išsisukinėjimu", - rašė vienas "Great Game India" komentatorius. "Ir politinės partijos į tai įsitraukusios iki kaklo. Jūsų pačių vyriausybė rengia sąmokslą, kad jus nužudytų".

"Čia nėra didelio netikėtumo, nes "jie" tai planavo labai seniai, nors "virusas" atsirado ne jų iniciatyva iki 2019 m.", - rašė kitas. "Kas jie tokie?"

Daugiau susijusių naujienų apie kinų viruso apgaulę rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

GreaetGameIndia.com

NaturalNews.com

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau