Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 4

CDC ką tik pripažino, kad 74 proc. užsikrėtusiųjų per Masačusetso kovido protrūkį buvo "visiškai paskiepyti"

(Paranormal) JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) paskelbė naują Sergamumo ir mirtingumo savaitinę ataskaitą, kurioje nurodoma, kad trys iš keturių žmonių, užsikrėtusių per neseniai Masačusetse kilusį Wuhan koronaviruso (Covid-19) "delta varianto" protrūkį, jau buvo "visiškai paskiepyti" Fauci gripo "vakcina".

Iš 469 Barnstable apygardoje nustatytų Kinijos viruso "atvejų" 346, t. y. 74 proc. atvejų, užregistruoti "visiškai paskiepytiems asmenims, ... kurie buvo baigę 2 dozių mRNA vakcinos [Pfizer-BioNTech arba Moderna] kursą arba gavę vieną Janssen [Johnson & Johnson] vakcinos dozę [ne mažiau kaip] 14 dienų prieš sąlytį".

CDC teigimu, atlikus 133 pacientų paimtų mėginių genomo sekos nustatymą, nustatyta, kad juose yra B.1.617.2, kurį vyriausybė vadina "delta", nors atsisako paaiškinti, kaip ir kada buvo sukurtas "delta" tyrimo protokolas.

"Iš viso 274 (79 proc.) skiepytiems pacientams, kuriems infekcija prasiveržė, pasireiškė ligos simptomai", - apie protrūkį rašo CDC. "Iš penkių COVID-19 pacientų, kurie buvo hospitalizuoti, keturi buvo visiškai paskiepyti; apie mirties atvejus nepranešta".

CDC pripažįsta, kad "delta" atvejams nustatyti naudojo apgaulingus PGR tyrimus

CDC atskleidė, kad nustatydamas teigiamas diagnozes nustatytiems "delta" pacientams naudojo apgaulingas realaus laiko atvirkštinės transkripcijos polimerazės grandininės reakcijos (RT-PCR) ciklo slenkstines (Ct) vertes.

PGR testai ne tik yra apgaulingi, nes jie generuoja klaidingai teigiamus rezultatus, ypač kai jų reikšmės yra padidintos, kaip tai buvo daroma visus 2020 m., bet jie taip pat buvo sukurti ir sukalibruoti įprastam gripui, o ne Kinijos virusui nustatyti.

Tai, dėl ko daugelio žmonių testai yra "teigiami", iš tikrųjų yra tik įprastas sezoninis gripas. Būtent todėl 2020 m. gripo sezono, žinoma, nebuvo, nes visų testų rezultatai buvo teigiami kiniškiems virusams.

Nepaisant to, vyriausybė ir toliau kelia baimę dėl "delta varianto", kaltindama neskiepytus asmenis dėl to, kad jis toliau plinta tarp skiepytų asmenų.

"SARS-CoV-2 delta variantas yra labai užkrečiamas; skiepijimas yra svarbiausia strategija siekiant išvengti sunkių susirgimų ir mirčių", - tvirtina CDC.

CDC: Vienintelis būdas išgyventi "Delta" - nustoti gyventi

Tačiau, pasak vyriausybės, skiepų nepakanka. Paskiepyti žmonės taip pat turi nuolat dėvėti kaukes patalpose, jei tikisi "išlyginti kreivę". Kaukės užsidėjimas patalpose "nepriklausomai nuo skiepijimo statuso" - tai naujausia Fauci ir draugų rekomendacija.

CDC taip pat bando įbauginti amerikiečius, kad šią vasarą jie vengtų kitų žmonių, neitų į kepsnines ir nesilankytų dideliuose renginiuose. Gyvenimas prisideda prie Vuchano gripo "plitimo", teigia CDC, todėl žmonės turi nustoti gyventi, kad išliktų "saugūs".

Jei amerikiečiai atsisakys tai padaryti patys, CDC rekomenduoja, kad vietos jurisdikcijos institucijos įvestų naujus uždarymus, kad visiems būtų kuo prasčiau. Tai padės "išlyginti kreivę", teigia CDC.

Nepamirškite, kad CDC taip pat pripažino, jog PGR testas negali nustatyti infekcinio viruso ar bet kokio klinikinių simptomų sukėlėjo. Jį galima pakoreguoti taip, kad jis duotų beveik bet kokį vyriausybės pageidaujamą rezultatą, įskaitant naujus "variantus", dėl kurių ji gali įbauginti visuomenę, kad ši būtų skiepijama ir dėvėtų kaukes.

"Šio testo veiksmingumas nebuvo nustatytas kraujui ar kraujo produktams tikrinti dėl 2019-nCoV", - rašoma FDA dokumento apie PGR testą 38 puslapyje. "Šis testas negali paneigti ligų, kurias sukelia kiti bakteriniai ar virusiniai patogenai".

"O visi uždarymai, kaukės, įgaliojimai, "skiepai" ir t. t. buvo grindžiami PGR suklastotų teigiamų atvejų skaičiumi", - rašė vienas iš mūsų komentatorių. "Iš esmės jokios pandemijos nebuvo."

Naujausias naujienas apie vyriausybės melą dėl Kinijos viruso galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Paranormal.lt

Paranormal.lt

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau