Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 1

Izraelyje, labiausiai skiepijamoje pasaulio šalyje, PUSĖ visų naujų "delta" infekcijų pasitaiko tarp "visiškai paskiepytų" žmonių

(ParanormalRemiantis pranešimais, Izraelyje iš visų pasaulio šalių labiausiai laikomasi Vuhano koronaviruso (Covid-19) vakcinos stūmimo reikalavimų. Dėl to Izraelyje taip pat pastebimas naujų "delta varianto" atvejų "šuolis" tarp visiškai paskiepytų asmenų.

Vyriausybės ir žiniasklaidos atstovų teigimu, padėtis ten tokia bloga, kad pareigūnai, tarsi šunys savo pačių vėmalais, vėl įveda privalomas kaukes ir kitas autoritarines nuostatas, kurios, jų teigimu, padės "išgelbėti gyvybes".

Net 90 proc. visų naujų užsikrėtimo kinų gripu atvejų tenka žmonėms, kurie, paklusdami medicinos fašistams, pasiskiepijo. Tik nedidelė dalis visų naujų "teigiamų atvejų" tenka neskiepytiems žmonėms.

Nepaisant to, Izraelio vyriausybė, kaip ir daugelis kitų vyriausybių, toliau spaudžia neskiepytus piliečius pasiraitoti rankoves ir jau dabar paklusti, kitaip netrukus gali būti taikomi dar griežtesni apribojimai.

Norėdami pirkti ir parduoti prekes Izraelyje, izraeliečiai privalo pasiskiepyti Trumpo vakcina. Šiuo metu tai yra vienas iš labiausiai represyvių režimų pasaulyje ir jis nori, kad kitos šalys pasektų jo pavyzdžiu.

"Delta varianto patekimas pakeitė perdavimo dinamiką", - paskelbė didžiausios Izraelio sveikatos valdymo bendrovės "Clalit" vyriausiasis inovacijų vadovas profesorius Ranas Baliceris (Ran Balicer).

Skiepyti žmonės yra naujoji pandemija

Pirmą kartą atrastas Indijoje, "Delta variantas", anot vyriausybės pareigūnų, neturėjo kelti problemų skiepytiems žmonėms. Mums visiems buvo nuolat kartojama, kad skiepai turėjo suteikti "imunitetą" nuo šios ligos.

Tačiau dabar žinome, kad dauguma naujų infekcijų užregistruota tarp skiepytų žmonių. Tie patys žmonės taip pat platina ligos variantą kitiems, todėl jie kelia grėsmę visuomenės sveikatai.

Ši problema paplitusi Izraelyje, o dabar ją matome ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur visiškai paskiepyti žmonės serga ir miršta, daugelis jų plūsta į skubios pagalbos skyrius, kur dabar užima trūkstamas ligoninių lovas.

Tai, kas turėjo būti tik retos "proveržio" infekcijos, greitai tampa nauja skiepytų žmonių pandemija, kaip jau seniai įspėjome savo skaitytojus.

Nuo šio straipsnio rašymo dienos daugiau nei 80 proc. vyresnių nei 16 metų izraeliečių yra gavę dvi dozes Pfizer arba Moderna mRNA (angl. messenger RNA) injekcijos, kuri visam laikui perprogramuoja žmogaus DNR ir paverčia žmones spygliuotų baltymų fabrikais.

"Šiuo metu mūsų tikslas visų pirma yra apsaugoti Izraelio piliečius nuo Delta varianto, kuris siautėja pasaulyje", - skelbė Izraelio ministras pirmininkas Naftali Bennettas (Naftali Bennett) neseniai paskelbtame pareiškime, kuriame ragino, kad kuo daugiau izraeliečių gautų "Žvėries ženklo" injekciją "sparčiuoju greičiu".

Kaip pripažino "The Wall Street Journal", mažiausiai pusė visų naujų delta varianto infekcijų Izraelyje pasitaiko tik tarp žmonių, kuriems buvo sušvirkšta "Pfizer" vakcina.

"Kodėl šis genocidas taip ilgai užtrunka, kol pasiekia Niurnbergą?" - klausė vienas iš mūsų komentatorių.

"Galutinio sprendimo vakcina daro tai, ką ir turėjo daryti", - rašė kitas, pasitelkęs Antrojo pasaulinio karo laikų formuluotę apie "galutinį sprendimą". "Vaksuotieji turėtų tvarkyti savo kibirų sąrašus, kol dar gali".

Kiti nurodė, kad jiems vis labiau atsibosta girdėti, kaip vyriausybė ir žiniasklaida vartoja terminą "visiškai paskiepyti", kuriuo apibūdinami žmonės, gavę visas reikalaujamas injekcijas. Tai propagandinis terminas, naudojamas siekiant įteigti, kad nevisiškai paskiepyti asmenys kelia pavojų visuomenei, nors yra visiškai priešingai.

Naujausias naujienas apie Trumpo vakcinų sukeltus sužalojimus ir mirtis galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Archive.is

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau