Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 1

CDC pripažįsta, kad "visiškai paskiepyti" amerikiečiai yra superplatintojai, nešiojantys mirtinus viruso variantus ir didelį viruso krūvį

(Paranormal) Tai oficialu: JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) įspėja, kad šiuo metu didžiausią grėsmę visuomenės sveikatai kelia "visiškai paskiepyti" žmonės, kurie yra superplatintojai, teršiantys visuomenę Wuhan koronaviruso (Covid-19) "variantais".

Niekas, ką CDC padarė praėjusiais metais, nepadėjo sumažinti "atvejų" skaičiaus ir neišgelbėjo nė vienos gyvybės. Priešingai, CDC, stumdama veido kaukes ir Fauci skiepus nuo gripo, atėmė žmonių gyvybes, tuo pat metu atimdama iš visuomenės informaciją apie tai, kaip natūraliai palaikyti savo imuninę sistemą.

Bandėme visiems apie tai pasakyti ir ne kartą buvome išjuokti. Reikia pripažinti, kad taip pat pasielgė ir buvęs prezidentas Donaldas Trumpas, kuris anksti atskleidė, kad esami nepatentuoti vaistai, tokie kaip ivermektinas ir hidroksichlorochinas (HCQ), būtų atlikę savo darbą be medicininio fašizmo ir injekcijų.

Deja, D. Trumpas nusprendė eiti išvien su gilia valstybe, išdidžiai prisiimdamas atsakomybę už "operaciją "Warp Speed". Nuo to laiko buvęs prezidentas agresyviai reklamuoja savo vakciną, vadindamas save kiniškojo viruso injekcijos "tėvu".

Žinome, kad kai kuriems mūsų skaitytojams nepatinka tai girdėti, tačiau Trampas tai paskelbė savo lūpomis, todėl jis yra ne ką geresnis už Tonį Faučį (Tony Fauci), Ročelę Valenskį (Rochelle Walensky) ar bet kurį kitą medicinos fašistą, mums visiems sakantį, kad turime gauti injekciją, kad galėtume pirkti, parduoti ir išlaikyti darbą.

Vyriausybė žudo amerikiečius, vykdydama prieš mokslą nukreiptą politiką

Ekspertas Geertas vanden Bosche paskelbė "paskutinį įspėjimą" apie tai, kad vyriausybės skiepijimo programa turi būti nedelsiant sustabdyta, siekiant išvengti "nepagydomos, mirtinos, nesustabdomos ligos bangos".

Jau matome pirmuosius šios bangos požymius - plačiai paplitusius su skiepais susijusius sužeidimus ir mirtis. Žmonės netenka galūnių, jiems susidaro mirtini kraujo krešuliai, o dabar jie "išbarsto" ligas sukeliančius dygliuotus baltymus ant savo artimųjų.

Bossche'as mano, kad dėl šių vakcinų sukeltų infekcijų "erozijos" imunitetas tampa dar didesne visuomenės sveikatos katastrofa, galbūt nepanašia į tai, ką pasaulis kada nors matė anksčiau.

"[M]asinis skiepijimas skatina natūralią vis labiau vakcininį imunitetą (VI) prarandančių variantų atranką skiepijamoje populiacijos dalyje", - rašo jis savo tinklaraštyje paskelbtame naujame tyrime.

"Apskritai, masinis skiepijimas, vykdomas esant aukštam užkrečiamumo lygiui, sudaro sąlygas labiau užkrečiamiems, vis dažniau VI imunitetą prarandantiems variantams plisti. Dėl šios evoliucijos neišvengiamai didėja tiek neskiepytų, tiek skiepytų gyventojų sergamumas ir atsiranda cirkuliuojančių viruso variantų, kurie galiausiai visiškai atsispiria vakcinomis valdomam imunitetui (VMI)."

Bossche teigia, kad tariamos "pandemijos" metu švirkšti žmonėms eksperimentinius vaistus ir genetinius modifikatorius yra blogiausia, ką galėjo padaryti visuomenės sveikatos pareigūnai, ypač kai ligą sukelia labai mutuojantis virusas.

"Labai svarbu suprasti, kad greitas viruso užkrečiamumo lygio sumažėjimas, kuris pasiekiamas ne dėl natūralaus užsikrėtimo, o tik dėl paspartintų masinio skiepijimo kampanijų, tik atitolins staigų atsirandančių, visiškai atsparių vakcinai viruso variantų plitimą, taigi tik atitolins didelės sergamumo ir mirtingumo bangos atsiradimą", - siūlo jis.

Geriausias būdas susidoroti su plandemija nuo pat pradžių būtų buvę skatinti žmones stiprinti savo imuninę sistemą vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, švaria mityba, kupina sveiko ekologiško maisto, reguliariais fiziniais pratimais, kokybišku poilsiu, drėkinimu ir minimaliu stresu. Vietoj to vyriausybė skatino baimę, eksperimentinius vaistus, isteriją, paniką ir beprotybę.

Norėdami sekti naujausias žinias apie kovidinių vakcinų sukeltus sužalojimus ir mirtis, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Paranormal.lt

SeeMoreRock.is

Independent.co.uk

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau