Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 30

CDC dabar pripažįsta, kad viskas, ką ji stūmė, kad "išgydytų" COVID-19, nepavyko, įskaitant "vakcinas"

(Paranormal) Nuosprendis paskelbtas: Vuhano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" yra nesėkmingos, kaip ir kaukės, todėl "pandemijos" klausimu grįžtame į pradinį tašką.

Naujausiame JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) pareiškime teigiama, kad "visiškai paskiepyti" žmonės vis dar gali užsikrėsti ir platinti "delta variantą". Dėl šios priežasties CDC ragina visus pasiskiepijusius asmenis dėvėti kaukes, kai tik jie būna šalia kitų žmonių.

Bet palaukite: kada kaukės buvo veiksmingos? Atsakymas - niekada, nes visus praėjusius metus naujų Kinijos viruso "atvejų" skaičius augo tik tuo labiau, kuo daugiau žmonių dengė veidus Fauci gripo šydais.

Tai, žinoma, reiškia, kad viskas, ką CDC ir kitos vyriausybinės "institucijos" mums visiems liepė daryti pastaruosius pusantrų metų, buvo apgaulė. O dabar agentūra turi įžūlumo dėl nežinomų priežasčių bandyti mums visiems liepti tai daryti antrą kartą.

Antisocialinis atsiribojimas, buvimas namuose, gyvenimas baimėje, mūsų DNR modifikavimas ir mūsų veidų užčiaupimas - visa tai visiškai nepadėjo suvaldyti Vuchano gripo. Tuo tarpu vieninteliai dalykai, kurie iš tikrųjų padeda apsaugoti imunitetą, CDC buvo paskelbti "dezinformacija".

Taigi, kas mums belieka? Atgal į Kinijos viruso pragarą, bent jau tol, kol pasaulis pasakys "gana!" valdžios tironijos karuselei, kuri nė vienu atveju nepadarė nieko, kad išgelbėtų gyvybes.

Medicinos įstaigų cirko vaidinimas, kai jos stumia kaukes, paskui jų nestumia, paskui vėl stumia kaukes, tapo visišku pasityčiojimu iš "visuomenės sveikatos". Dar blogiau, kad ta pati medicinos įstaiga teigė, o paskui tvirtino kitaip, kad įskiepijus Trumpo vakciną bus užtikrintai pasiekta "nauja normali padėtis" be ligų.

CDC yra atsakinga už neišpasakytų milijonų žmonių mirtis

Dabar susiduriame su realybe, kurioje tie, kurie užkibo ant valdžios jauko ir pasiraitojo rankoves, dabar yra vaikščiojantys ligų fabrikai. Štai kodėl CDC ragina apkrėstus žmones vėl užsidengti nosis ir burnas, kad apsaugotų visus kitus nuo to, ką šie žmonės dabar skleidžia visur, kur tik eina.

Deja, viskas, ką CDC iš tikrųjų reikėjo padaryti, kad išgelbėtų gyvybes dar 2020 m. pradžioje, buvo informuoti pasaulį apie vitamino D, žaliosios arbatos, vitamino C, kvercetino ir kitų imunitetą stiprinančių maistinių medžiagų, kurios jau tūkstantmečius gelbsti gyvybes, naudą sveikatai.

Vietoj to CDC nusprendė mums visiems įpiršti "Big Pharma" nuodus ir prietaringus veido apdangalus, kurie abu pasirodė esantys visiška nesėkmė. Kas bus su tais, kurie patikėjo "mokslu", dar neaišku.

Šiuo metu CDC vadovė Ročelė Valenskis (Rochelle Walensky) per visas žinias panikuoja, kad paskiepytieji turi nedelsdami užsidengti veidus, ypač "teritorijose, kuriose yra didelis ir intensyvus infekcijos plitimas", kad "būtų užkirstas kelias delta varianto plitimui ir apsaugoti kiti".

Vos prieš kelis mėnesius ji, žinoma, kalbėjo visiškai priešingai, kaip ir Tonis Faučis (Tony Fauci). Abu šie gudruoliai įrodė esantys prastai informuoti ir nekvalifikuoti efektyviai atlikti savo darbą - nebent, žinoma, tas darbas būtų masiškai depopuliuoti planetą.

Walensky savo prieštaringus pareiškimus aiškina "naujuoju mokslu", teigdama, kad jos agentūra, kuri iš tikrųjų yra privati korporacija, tiesiog susidūrė su šia nauja informacija, kuri "atsirado" iš niekur. Faučis laikosi tos pačios linijos, apsimesdamas, kad faktai keičiasi, nes apie plandemiją sužinoma vis daugiau.

Naujausias naujienas apie CDC mokslo klastotes galite rasti tinklalapyje Propaganda.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Yahoo.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau