Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 5

Fauci pripažįsta, kad kovidų "vakcinos" platina ligą

(Paranormal) Amerikos netikriausias "gydytojas" vėl pasirodė televizijoje, kur kelia baimę dėl vadinamojo Vuchano koronaviruso (Covid-19) delta varianto ir pripažįsta, kad "paskiepyti" žmonės aktyviai jį platina kitiems.

Tonis Faučis (Tony Fauci), dalyvaudamas netikrų naujienų laidoje "Face the Nation", kažkokiam robotui su kostiumu ir kaklaraiščiu aiškino, kad "nauja mintis", susijusi su delta variantu, yra ta, kad jis lengvai plinta nuo žmogaus žmogui, įskaitant žmones, kurie jau buvo paskiepyti Trumpo vakcina.

Fauci teigia, kad jis ir jo kolegos karjeros biurokratai nustatė, jog delta variantas lengvai sukelia "proveržio" infekcijas skiepytiems asmenims, nors infekcijos esą yra minimalios.

"Bet kadangi jokia vakcina nėra 100 proc. veiksminga, jūs matysite proveržio infekcijas", - greitai pridūrė Fauci, bandydamas pateisinti Fauci skiepų nuo gripo nesugebėjimą užkirsti kelią kinų infekcijai.

"Tačiau, Džonai, atsakydami į tavo klausimą, sužinojome nauja tai, kad, pažvelgus į viruso lygį skiepytų žmonių, kurie užsikrečia proveržio infekcijomis, nosies ryklėje, jis iš tiesų yra gana aukštas ir lygiavertis viruso lygiui neskiepytų žmonių, kurie užsikrečia, nosies ryklėje - tai labai skiriasi nuo alfa varianto", - toliau pridūrė Fauci.

"Alfa varianto atveju viruso kiekis paskiepytame žmoguje buvo labai žemas, palyginti su neskiepytųjų - ne taip yra delta varianto atveju. Taigi, dabar žinome, kad skiepyti žmonės, kurie užsikrečia proveržio infekcija, gali platinti virusą kitiems žmonėms."

Būkite saugūs: Nesiskiepykite nuo kovido

Kodėl ir vėl žmonėms sakoma, kad jie privalo skiepytis nuo Fauci gripo? O, pamiršome: kad "sumažintų simptomus" ir "išvengtų hospitalizacijos". Gaila, kad tai taip pat nėra tiesa, kaip rodo didžioji dauguma naujų hospitalizacijų tarp pasiskiepijusiųjų.

Be to, nuo Kinijos viruso miršta bent aštuonis kartus daugiau paskiepytų žmonių nei neskiepytų. Tai reiškia, kad esate saugesni, jei praleidžiate skiepą, nei jei paklūstate Fauci nurodymams ir pasiskiepijate.

Kažkodėl Fauci ir jo draugai išsisukinėja kalbėdami abiem lūpomis. Viena vertus, visi turi susišvirkšti Fauci gripo injekciją, kad "išlygintų kreivę", kita vertus, dėl injekcijų kreivė tampa parabolinė.

Kaip yra? Ar Kinijos viruso injekcijos tikrai yra "saugios ir veiksmingos", kaip ilgai tvirtino Fauci, ar jos platina dar daugiau ligų, įskaitant baisųjį "delta variantą"? Atrodo, kad pastarasis variantas yra teisingas, tačiau Fauci vis dar liepia žmonėms pasidaryti injekcijas.

Niekas nebeturi prasmės, net kai medicinos fašistai atvirai pripažįsta, kad skiepai nuo kinų viruso nesustabdo plitimo, kaip vyriausybė teigė visus praėjusius metus.

Visi, kurie jau pasiskiepijo, manydami, kad tai yra galutinis sprendimas Vuchano gripui įveikti, turi iš siaubo apsiverkti, nes Fauci prisipažįsta, kad skiepai neveikia. Visi kiti dėl savo saugumo ir toliau laikysis atokiau nuo injekcijų.

"Fauci yra bevertis biurokratinis hakeris", - rašė vienas "Citizen Free Press" komentatorius. "Už savo nusikaltimus jis turėtų būti nuteistas mirties bausme".

"Priežastis, kodėl Faučio komentarai yra tokie padriki ir painūs, yra ta, kad Covid-19 sukonstravimas ir išleidimas buvo politinė operacija, o ne "atsitiktinė", kaip jie teigia, todėl vyriausybinė žalos kontrolė (Faučis, palaikomas propagandinės žiniasklaidos ir cenzūruojamos žiniasklaidos) turi keisti informaciją kiekvieną kartą, kai tikroji tiesa atskleidžia jų melą", - rašė kitas.

Naujausias naujienų istorijas apie kinų viruso injekcijos apgaulę galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

Independent.co.uk

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau