Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Rugpjūčio » 30

Paprasta Ir Sotu: Makaronai Spageti Su Faršu Ir Sūriu

Paprasta Ir Sotu: Makaronai Spageti Su Faršu Ir Sūriu

Kokia šalis pirmoji Jums atsiranda galvoje, ištarus žodį spagečiai. Tikriausiai visų atsakymas dabar Būtų Italija. Bet neseniai knygoje perskaičiau, kad maždaug pusė Italijos gyventoju spagečių net nevalgo. Labai nustebinęs, įdomus faktas.

Bet nuo to šis patiekalas netampa nei kiek prastesnis, anaiptol, taip pagaminti makaronai su faršu ir sūriu, tikrai paliks jus labai sočius ir laimingus.

Ingredientai:

  • spageti makaronai: 1 nepilnos saujos;
  • jautienos/kiaulienos faršas: ~200 gramų (galima naudoti tik kiaulienos faršą);
  • česnakas: poros skiltelių;
  • baltieji svogūnai: 1;
  • kapoti pomidorai: 2 skardinės (po 400 gramų);
  • šviežios petražolės;
  • smulkiai tarkuotas parmezano sūris;
  • šviežiai grūsti juodieji pipirai;
  • alyvuogių aliejus (kepimui);
  • lauro lapeliai.

Recepto paruošimas:

1. Patarimas prieš gaminant: Kad patiekalas būtų skanesnis, kiaulienos faršą susimalame patys, o ne naudojame pirktinį, nes rezultatas su juo nebus toks geras. 

2. Patarimas prieš gaminant: Jeigu namie neturite mėsmalės - šiame video galite matyti kaip greitai pasidaryti naminį faršą be daug pastangų. :)

3. Iš pradžių pradėkite nuo aliejaus įkaitinimo keptuvėje.

4. Į įkaitintą aliejį įmeskite sutraiškytas česnako galvutes, ir jiems pageltonavus, suberkite supjaustytą svogūną.

5. Kai jau svogūnas suminkštėja, užpilkite juos kapotais pomidorais, pagardinkite druska ir sumažinę ugnį, įmeskite lauro lapelių, troškinkite sudėtą turinį, paversdami jį į padažą maždaug 30 minučių (arba kiek ilgiau).

6. Pasiruoškite puodą su vandeniu virti spagečius, pasūdykite užvirus, ir tuomet sumerkiu makaronus, - virkite maždaug 12-15 minučių (ar jau išvirė, aš pati tikrinu ragaudama).

7. Kai jau troškinamas padažas sutirštėja, sudėkite į keptuvę faršą, padidinkite ugnį ir viską apkepkite maždaug 5 minutes.

8. Stenkitės derinti, kad spageti išvirimo laikas bei faršo su padažu iškepimo laikas sutaptų, nes spageti makaronai yra ganėtinai įnoringi, gali perbrinkti užsistovėję vandeny, o nukošti greit atvėsta ir netenka savo skonio subtilybių... todėl, tik nuėmus nuo kaistuvės, spageti nukošiu, ir išsyk vynioju į lėkštę.

9. O ant jų viršaus sudedu pasiruoštą faršo padažą.

10. Galiausiai apiberkite parmezano sūriu ir šviežiai supjaustytomis žolelėmis. Patiekite ir skanaukite!

makaronai, mėsa, sūris, spageti, faršas, virtuvė

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 20:37 Weird Omens Of Death
In this latest story, world-famous psychic researcher Tom Slemen explores weird omens of death… In the murky world of superstition there are many alleged omens of death. Just setting eyes on a passing ambulance for example, will sometimes spur some people to say, “Touch my eyes and touch my toes an...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:37 Declassified FBI document says Nikola Tesla was an alien from Venus
According to information from the FBI documents – Nikola Tesla was an alien. There is a very mysterious document in the archives of the FBI’s official website, which contains a very unusual statement regarding Nikola Tesla....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:22 Secrets And Legends Of The Hollow Earth

Many readers of the paranormal and the unexplained are familiar with the theory that the Earth is hollow. The idea is based on the ancient legends of many cultures that say there are races of people – entire civilizations – that thrive in subterranean cities.

...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 22:22 Sausainiai su sėklomis iš kiaušinių baltymų
Tikriausiai ne kartą teko susidurti, kad daugybėje receptų gaminant prireikia tik kiaušinių baltymų arba tik kiaušinių trynių. Aišku geriausias sprendimas, jei abi šios dalys galų galiausia atsiduria tame pačiame patiekale ir būna sunaudojamos, tačiau puikiai žinome, kad taip nutinka tikrai ne visad...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:43 Australian State Law Gives Officials Authority To Forcibly Remove Underwear to Administer Vaccine
The state of Western Australia has legislated to allow police officers to restrain individuals and, if deemed necessary, forcibly remove their underwear in order to administer a vaccine.

Skaityti daugiau