Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 10

Kodėl po COVID vakcinos mirties atvejų neatliekami autopsijos tyrimai?

(Paranormal) Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacijos (AAPS) vykdomoji direktorė, medicinos mokslų daktarė Jane Orient nori sužinoti, kodėl medicinos sistema atsisako atlikti žmonių, mirusių netrukus po to, kai buvo "paskiepyti" nuo Vuano koronaviruso (Covid-19), kūnų skrodimus.

Visus praėjusius metus vyriausybė ir žiniasklaida mums teigė, kad kiekvienas mirties atvejis, nesvarbu, kokia buvo tikroji priežastis, buvo "covid" pasekmė. Žinoma, tai buvo prieš pasirodant "vakcinoms".

Dabar, nepaisant gausių įrodymų, kad injekcijos sukelia masines ligas ir mirtis, medicinos sistema atsisako tai pripažinti ir dėl visų mirčių vis dar kaltina "kovidą".

Tie, kurie skiria injekcijas, sistemingai atsisako net svarstyti, kad Fauci gripo injekcijos gali platinti "variantus" ir dėl to kai kurie žmonės miršta nuo įvairių žinomų šalutinių poveikių. Ir daktarė Orient nori gauti atsakymus.

"Tūkstančiai sveikų žmonių netikėtai miršta, tačiau mūsų visuomenės sveikatos agentūros mus tikina, kad jų mirties priežastis nėra COVID skiepai", - rašė daktarė Orient WND komentare.

"Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistemos (VAERS) duomenimis, mirčių po skiepų skaičius pasiekė beveik 7000. Tai geriausia mūsų turima sistema, nors ji praleidžia 90 proc. ar daugiau tikrųjų įvykių".

Dr. Orient iki šiol matė tik vieną po injekcijos atliktą autopsiją

Iš dešimčių tūkstančių mirties atvejų, apie kuriuos pranešta dėl Trumpo vakcinų, yra tik viena, apie kurią žino daktarė Orient, buvo susiję su tikru skrodimu, o ne su abejotinu ir lengvai suklastotu "mirties liudijimu".

Tas konkretus pacientas buvo gavęs tik vieną "Pfizer" ir "BioNTech" mRNA injekcijos dozę ir mirė prieš gaudamas antrąją. Nepaisant to, kad netikro PGR testo dėl SARS-Cov-2 rezultatai buvo "teigiami", šiam asmeniui nebuvo jokių realių infekcijos požymių.

Kita vertus, 45 metų motina, kuri mirė nuo širdies problemų ir smegenų pabrinkimo po injekcijos, norėdama pradėti naują darbą Džono Hopkinso universitete, kūnas tikriausiai nebus skrodžiamas, nors akivaizdu, kad ji mirė nuo injekcijos.

"Bus ašarų ir gėlių, bet tikriausiai nebus skrodimo ir nebus sustabdytas motinoms ir potencialioms motinoms reikalingų injekcijų, jei jos nori dirbti JHU (Džono Hopkinso universitete), taikymas", - sako daktaras Orient.

Nors daktarė Orient įgijo medicininį išsilavinimą gerokai anksčiau, nei atsirado kompiuterinė tomografija ir magnetinio rezonanso tomografija, ji sako, kad iš jos ir jos kolegų vis tiek buvo tikimasi, kad jie stengsis nustatyti tikslią kiekvieno paciento diagnozę. Kinų viruso amžiuje taip nebėra.

"Turėjome skambinti teismo medicinos ekspertui, kuris nuspręsdavo, ar reikia atlikti skrodimą", - sako ji. "Viskas, kas galėjo būti susiję su mirtimi, pavyzdžiui, tablečių buteliukai, buvo įrodymai."

"Jei buvo suleista injekcija, jei įmanoma, buteliukas būdavo surandamas. Naudojant vakcinas, turėtų būti užrašomas partijos numeris, todėl būtų galima patikrinti, ar mėginys nėra užterštas."

Palyginkite tai su dabartiniais laikais, kai autoavarijose ar nuo šautinių žaizdų mirę žmonės oficialiuose dokumentuose įvardijami kaip "mirusieji nuo kovidų". Įžengėme į pseudomokslo pragaro amžių, kai niekas nėra tikra, viskas yra netikra, o dauguma žmonių tiesiog su tuo susitaiko, tarsi viskas būtų gerai.

"Deja, per pastaruosius keturis dešimtmečius skrodimų skaičius sumažėjo nuo 25 % iki mažiau nei 5 %", - apgailestauja daktarė Orient, pažymėdama, kad priimant sprendimus ir vėl didžiulį vaidmenį vaidina pinigai. "Tai niekada niekam nebuvo pajamų šaltinis, išskyrus piktybinius advokatus."

Daugiau susijusių naujienų apie apgaulę, susijusią su Wuhan koronaviruso (Covid-19) injekcijomis, rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau