Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 2

STUDIJA: norint "išgelbėti" 14 vaikų nuo kovidozės, 28 MILIJONAI vaikų turi būti "paskiepyti" eksperimentiniu kokteiliu

(Paranormal) Tyrėjas Steve'as Kirschas (Steve Kirsch) atlieka Viešpaties darbą, iškeldamas duomenis apie Vuchano koronavirusą (Covid-19), kurių daugelis nepastebi arba ignoruoja. Vienas iš naujausių jo atskleidimų susijęs su vaikų "skiepijimu" nuo Kinijos viruso, kuris yra visiškai netikras.

Naujame 2021 m. spalio 26 d. pristatyme COVID-19 ankstyvojo gydymo fondo vykdomasis direktorius atsako į klausimus, kuriuos žmonės turėtų užduoti prieš stodami į eilę skiepyti save ar savo vaikus nuo Kinijos viruso. (SUSIJĘ SU TEMA: perskaitykite mūsų neseniai paskelbtą Kiršo (Kirsch’s) pranešimą apie tai, kad Fauci skiepai nuo gripo nužudo dvigubai daugiau žmonių, nei tariamai "išgelbėja").

Pirmoje šio Kiršo (Kirsch’s) pristatymo skaidrėje paaiškinama, kad Erikas Rubenas (Eric Ruben), JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) komisijos narys, kuris taip pat yra Naujosios Anglijos medicinos žurnalo (NEJM) vyriausiasis redaktorius, viešai prisipažino, kad jis neturi supratimo, ar Faučio gripo skiepai yra saugūs ir veiksmingi vaikams. Nepaisant to, Rubenas ir jo bendražygiai balsavo už tai, kad jauniausiems visuomenės nariams būtų sušvirkšti švirkštai, kad tai būtų išsiaiškinta.

STUDIJA: norint "išgelbėti" 14 vaikų nuo kovidozės, 28 MILIJONAI vaikų turi būti "paskiepyti" eksperimentiniu kokteiliu, keliančiu didelę ilgalaikę riziką

Antroje jo skaidrėje pabrėžiamas faktas, kad iš 28 milijonų vaikų, kuriems suleidžiami skiepai nuo kiniškojo gripo, nuo "viruso" "išsigelbėja" ne daugiau kaip 14 vaikų. Nepamirškite, kad tai geriausias scenarijus, o tikrasis išgelbėtų gyvybių skaičius po 28 milijonų injekcijų beveik neabejotinai yra lygus nuliui.

Tuo tarpu mažiausiai 1 400 vaikų nuo šių injekcijų mirs - ir tai vėlgi yra konservatyvus variantas. Kiršas įtaria, kad tikrasis skaičius yra daug, daug didesnis, nes VAERS (pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų įvykius sistema) fiksuoja tik apie vieną procentą visų su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių.

"Kam rizikuoti?" - atvirai klausia jis.

Kirschas įspėja, kad vaikai po skiepų "krenta kaip musės"

Toliau pristatyme Kirschas atskleidžia, kad internetą užplūdo pranešimai apie vaikus, kurie sunkiai susižeidžia arba miršta beveik iš karto po "Operacijos "Warp Speed" injekcijų.

Pagrindinė žiniasklaida ir vyriausybė, žinoma, ignoruoja šias skerdynes arba kaltina dėl jų "kovidą", tačiau kiekvienam, neturinčiam Stokholmo sindromo, akivaizdu, kad šie Didžiosios farmacijos nuodai žudo tautos jaunimą, o galiausiai - ir viso pasaulio jaunimą.

"Kaip sveikas šešiolikmetis berniukas gali mirti viduryje matematikos pamokos "Zoomo" metu? Klausia Kiršas, nurodydamas vieną tokį atvejį. "20 minučių prieš mirtį jis buvo sveikas."

Kaip ir tikėtasi, įprastiniai gydytojai nustatė, kad berniuko mirties priežastimi buvo "niekas". Pranešama, kad dabar šeima laukia skrodimo, nes jų netenkina toks atsakymas, juolab kad jų sūnus buvo "sveikas berniukas", turėjęs "gerus akademinius rodiklius".

"Jis norėjo būti statybos inžinieriumi", - rašė širdį sudaužiusi berniuko mama. "Jis buvo geriausias dalykas mano gyvenime".

Kito incidento metu penkiolikmetis berniukas mirė miegodamas praėjus vos dviem dienoms po to, kai jam buvo suleista Pfizer-BioNTech mRNA (angl. messenger RNA) injekcija, kurią ir demokratai, ir respublikonai reklamuoja kaip "saugią ir veiksmingą".

Sonomos apygardos, kurioje berniukas gyveno su šeima, šerifo tarnybos, kurioje jis gyveno, mirties tyrimo santraukoje aiškinama, kad jis buvo rastas "nereaguojantis" savo miegamajame po to, kai motina "tikrino jo gerovę ilgai po to, kai jis turėjo pabusti ryte".

Policija patvirtino, kad berniukas "buvo geros sveikatos, neturėjo jokių sveikatos sutrikimų ir maždaug prieš dvi dienas iki mirties buvo paskiepytas antrąja "Pfizer COVID-19" vakcina".

Atlikus "išsamius tyrimus, papildomus testus ir bendradarbiaujant su daugeliu kitų įstaigų", toliau pranešime priduriama, kad "mirties priežastis buvo nustatyta: "STRESINĖ KARDIOMIOPATIJA SU PERIVASKULINĖS KORONARINĖS ARTERIJOS INFLAMACIJA (nuo kelių valandų iki kelių dienų), dėl, NEŽINOMOS ETIOLOGIJOS, KURIOS SUSTATYTOS PO PAKARTOTINĖS PFIZER-BIONTECH COVID-19 VAKCINACIJOS (kelių dienų)".

Naujausi VAERS duomenys rodo, kad labai padaugėjo sunkių sveikatos sutrikimų tarp 15-24 metų amžiaus žmonių, t. y. naujausios demografinės grupės, kuriai dabar "sparčiuoju greičiu" švirkščiama vakcina.

Dažniausia sveikatos būklė po injekcijos yra plaučių embolija, po jos seka trombozė, miokarditas, išeminis insultas, giliųjų venų trombozė, širdies sustojimas, afazija, aklumas, mirtis ir intrakranijinis kraujavimas.

Taivano vyriausybė neseniai prisipažino, kad nuo šių vadinamųjų "vakcinų" (dar vadinamų spygliuotų baltymų injekcijomis) miršta daugiau žmonių nei nuo paties "viruso". Kodėl tuomet vis dar leidžiame švirkšti šiuos dalykus į žmonių kūnus?

"Kodėl mirčių skaičius Izraelyje didėja, kai didėja skiepijimų skaičius?" Kirschas toliau klausia, pabrėždamas duomenis, rodančius tiesioginį ryšį tarp skiepų ir staigaus mirčių skaičiaus padidėjimo. "Ir mažėja, kai mažėja skiepijimų?

Nenuostabu, kad po kiniviruso injekcijų mirusiems žmonėms neatliekami jokie skrodimai. Heidelbergo universitetinės ligoninės Patologijos instituto generalinis direktorius Peteris Schirmacheris (Peter Schirmacher) teigia, kad beveik pusė visų mirčių, kurios įvyksta per dvi savaites po injekcijos, įvyksta dėl skiepų, tačiau į tai retai atsižvelgiama.

Būtinai peržiūrėkite visą Krišo (Kirscho) skaidrių pristatymą, kad sužinotumėte daugiau.

Naujausias naujienas apie vyriausybės melą dėl Wuhan koronaviruso (Covid-19) injekcijų galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

Skirsch.com

Planet-Today.com

Norėdami gauti visas paranormal.lt naujienas pirmi ir tik ten (kitur nebetalpinama), prisijunkite prie TELEGRAM, arba sutikite gauti pranešimus.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau