Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 26

Tyrimas: Skiepyti nuo kovidų žmonės turi 251 kartą didesnį viruso krūvį nei įprastai, o tai kelia grėsmę neskiepytiems žmonėms

(Paranormal) Oksfordo universiteto Klinikinių tyrimų grupė neseniai atliko tyrimą, kurio metu nustatė, kad žmonės, "paskiepyti" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), savo nosiaryklėse nešioja 251 kartą didesnį Kinijos viruso viruso krūvį, palyginti su "neskiepytais" žmonėmis.

Parengiamasis dokumentas, kuris bus paskelbtas prestižiniame medicinos žurnale "The Lancet", yra novatoriškas, nes patvirtina grėsmę, kad paskiepyti žmonės, išdrįsę išeiti į viešumą, "perneša" virusą ir dar nežinia ką ant kitų.

Net jei paskiepytiesiems nepasireiškia jokių simptomų, tyrėjai nustatė, kad jie su savimi nešiojasi itin didelį viruso krūvį, kuris paverčia juos tuo, ką daktaras Peteris A. McCulloughas (Peter A. McCullough), medicinos mokslų daktaras, vadina "besimptomiais platintojais".

"Šis fenomenas gali būti šokiruojančio šuolio po skiepų visame pasaulyje labai skiepytose populiacijose šaltinis", - rašė P. McCulloughas straipsnyje, skirtame organizacijos "Vaikų sveikatos apsauga" (CHD) naujienlaiškiui "The Defender".

"Straipsnio autoriai Chau ir kt. griežtai kontroliuojamomis aplinkybėmis Hošimino miesto (Vietnamas) ligoninėje, kuri buvo uždaryta, įrodė plačiai paplitusį vakcinos nepakankamumą ir perdavimą."

Patvirtinta: Covid vakcinos platina "delta" variantą

Mokslininkai atidžiau pažvelgė į ligoninės sveikatos priežiūros darbuotojus, kurie buvo paskiepyti nuo Fauci gripo ir turėjo likti uždaryti ligoninėje dvi savaites. Po kelių mėnesių nustatyta, kad visi šie asmenys užsikrėtė, nešiojo ir perdavė baisųjį "delta" variantą kitiems asmenims, įskaitant paskiepytus kolegas.

Kitaip tariant, vadinamosios vakcinos visiškai nepadėjo išvengti nei užsikrėtimo, nei plitimo, net ir kitiems paskiepytiems žmonėms, kurie, anot Fauci, turėjo būti apsaugoti.

Tie patys paskiepyti sveikatos priežiūros darbuotojai, tikėtina, taip pat perdavė delta variantą savo pacientams, taip prisidėdami prie naujausių, naujų ligos "atvejų" antplūdžio, dėl kurio viso pasaulio vyriausybės ir jų pagrindiniai žiniasklaidos šuniukai kaltina neskiepytus asmenis.

"Tai sutampa su Farinholtu (Farinholt) ir jo kolegų pastebėjimais JAV ir atitinka Ligų kontrolės ir prevencijos centro direktoriaus komentarus, kuriuose pripažįstama, kad COVID-19 vakcinos nesugebėjo sustabdyti SARS-CoV-2 perdavimo", - sako McCullough.

"Vasario 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija nurodė, kad vakcinos AZD1222 veiksmingumas nuo simptominės SARS-CoV-2 infekcijos išsivystymo yra 63,09 proc. Chau dokumento išvados patvirtina pirmaujančių medicinos ekspertų perspėjimus, kad dalinis, nesterilizuojantis imunitetas, kurį suteikia trys liūdnai pagarsėjusios "pralaidžios" COVID-19 vakcinos, leidžia pernešti 251 kartą didesnį SARS-CoV-2 viruso krūvį, palyginti su 2020 m. mėginiais, paimtais prieš vakcinaciją."

Jei praleidote, taip pat rašėme apie "pralaidžių" vakcinų fenomeną, atskleisdami, kad daugiau nei tikėtina, jog kiniškos viruso injekcijos yra pagrindinis naujausios ligos "bangos" sukėlėjas.

Jei ne skiepytų žmonių buvimas visoje visuomenėje, greičiausiai apskritai neturėtume delta ar kitokio varianto. "Pandemija" jau seniai būtų pasibaigusi ir viskas būtų grįžę į įprastas vėžes, jei tik nebūtų buvusi pradėta operacija "Warp Speed".

"Taigi turime pagrindinę dėlionės dalį, paaiškinančią, kodėl delta protrūkis toks grėsmingas - visiškai paskiepyti asmenys dalyvauja kaip COVID-19 pacientai ir veikia kaip galingi "Typhoid Mary" stiliaus infekcijos superplatintojai", - sako McCulloughas.

"Paskiepyti asmenys savo bendruomenėse sukelia koncentruotus virusų sprogimus ir skatina naujus COVID protrūkius. Skiepyti sveikatos priežiūros darbuotojai beveik neabejotinai užkrečia savo bendradarbius ir pacientus, sukeldami siaubingą šalutinę žalą."

Nors Pandoros skrynia jau atidaryta, galbūt mums pavyks suvaldyti šį reikalą, jei nedelsiant bus sustabdyta skiepijimo kampanija, įskaitant visus "įgaliojimus", kuriais siekiama visiems įšvirkšti šių mirtinų nuodų.

Naujausias naujienų istorijas apie tai, kaip paskiepyti žmonės aktyviai platina Delta ir kitus kinų viruso variantus, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

ChildrensHealthDefense.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau