Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 18

"Pakartotinės injekcijos bus mirtinos", - įspėja mokslininkas apie tai, kaip kovidų vakcinos smaigalys sunaikina natūralų imunitetą

(Paranormal) Nepriklausoma imuninės sistemos nepakankamumo, kuris paprastai pasireiškia po to, kai žmogus "paskiepijamas" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), analizė atskleidė, kad bent viena iš priežasčių yra vakcinos sukeltų spyglių baltymų kaupimasis organizme.

Walteris Chesnutas (Walter Chesnut) iš WMCResearch.org įspėja, kad "stiprus imuninis atsakas", kurį sukelia skiepai, "gali kainuoti mirtį", nesvarbu, ar tai pasireiškia iš karto, ar vėliau.

Išnagrinėjęs recenzuojamą mokslinį tyrimą ir informatyvią paskaitą, Chesnutas nustatė, kad, kai vakcinos smaigalio baltymai iš tikrųjų įsitvirtina ir pradeda daryti tai, kam jie buvo sukurti, įšvirkšto žmogaus telomerazė tampa neaktyvi.

Jei nežinote, telomerazė yra žmogaus DNR fermentas, reguliuojantis senėjimą. Laikui bėgant trumpėja DNR gaubiančios telomeros, todėl senėjimas iš tiesų pradeda spartėti. Tai leistų manyti, kad Donaldo "vakcinos tėvo" Trumpo operacijos "Warp Speed" injekcijos pagreitina senėjimo procesą.

Tyrimas, kurio išvadas Chesnutas pateikė žurnale "Journal of Bacteriology & Parasitology", "įtikinamai įrodo", kad vakcinos spyglio baltymai turi "žalingą poveikį telomerazės sintezei", sako Chesnutas.

"Kai [sic] ši veikla slopinama, reikia laiko, kad pasireikštų neišvengiamas imuninių ląstelių išsekimas", - priduria jis. "Tai gali būti firminė "Trojos arklio" "dovana" smaigalys. Bet koks trumpalaikis imuninis atsakas yra kvailas auksas, pakeičiantis imuninės sistemos gebėjimą atsinaujinti."

Kovido vakcinos naikina žmonių telomerazę kaip chemoterapija, todėl jie sparčiai sensta

Šis reiškinys jau pastebėtas Izraelyje, vienoje iš daugiausiai covid vakcinomis skiepijamų šalių pasaulyje. Ilgalaikis skiepų poveikis pasireiškia vis sparčiau, o tai rodo, kad vakcinos smaigalio baltymai "gali būti nuolat" žmonių organizmuose, kur jie "nuolat slopina telomerazę".

Lektorė Elizabeth Blackburn įspėja, kad be telomerazės "pagrindinės organizmo ląstelės negali atsinaujinti ir "baigiasi" gerokai anksčiau, nei turėtų per įprastą gyvenimo trukmę". E. Blackburn paskaitą galite žiūrėti toliau:

"Iš esmės matome CHEMOTERAPIJOS poveikį su baltymu "Spike". Tačiau labai unikaliu būdu", - sako Chesnutas. "Greitai besidauginančios ląstelės yra ištuštinamos. Dabar galime paaiškinti pernelyg dažnus pranešimus apie, pavyzdžiui, plaukų slinkimą".

Kitaip tariant, Fauci gripo injekcijos bombarduoja žmonių organizmus smailių baltymais, kurie veikia panašiai kaip chemoterapija, todėl jų imuninė sistema suyra ir negali būti papildyta. Tai ne kas kita, kaip mirties injekcijos, užmaskuotos kaip "vaistai".

Tai paaiškina, kodėl didžioji dauguma į ligonines patenkančių naujų "kovidinių" pacientų yra žmonės, kurie, paklusdami vyriausybei, pasiskiepijo ir dabar moka už savo klaidą.

Visa tai nestebina nė vieno, kuris atkreipė dėmesį į viską, apie ką nepriklausomi ekspertai įspėjo dėl vakcinų ir jų smailių baltymų. Tačiau tiems, kurie pasitikėjo Fauci, dabar viščiukai grįžta namo.

"Netrukus jie melsis išgydymo nuo šio naujo maro, kurį pasikvietė į savo kūnus", - rašė vienas "Infowars" komentatorius apie tai, kas galiausiai nutiks visiems, kurie pasiskiepijo.

"Galbūt "paskiepyti mirusieji" bus ta grupė, kuri sukils ir sunaikins savo kūrėjus, panašiai kaip knygoje "Frankenšteinas". Tai būtų ironiška, bet esu įsitikinęs, kad šie "vakciną" sukūrę šunsnukiai jau numatė tokį scenarijų kaip galimą."

Kitas komentatorius klausė, kodėl amerikiečiai leidžia tokiems kaip Fauci atvirai stumti šias genocido injekcijas, nes jis grasina vėl uždaryti šalį, jei "neskiepyti" atsisakys paklusti jo įsakymams.

Vis labiau atrodo, kad tikroji "pandemija" slypi vakcinose, o virusas buvo tik gudrybė, kad žmonės stotų į eilę ir susileistų mirtinas injekcijas, kurių turinys vėliau būtų "perneštas" ant kitų, įskaitant žmones, kurie iš pradžių atsisakė skiepų.

Naujausiame tviteryje apie tai, kaip žmonės gali susidoroti su vakcinų sukeltu telomerų naikinimu, kuris siejamas su Alzhaimerio liga, Parkinsono liga, ferroptoze, hipotalamio ir autofagija, Chesnutas tviteryje paskelbė nuorodą į straipsnį apie reiši grybą - žr. toliau:

Kovid vakcinos smaigalys baltymas "išjungia AUF1 ir WRN transkripciją ir (arba) pašalina telomerus", - rašė Chesnut kitoje tviterio žinutėje. "Tai katastrofa. Tai, ką dabar matote, yra tik pradžia".

"Jūs galite ištrinti telomerus", - toliau perspėja Chesnut. "Čia pranešame, kad ląstelėms, kurioms trūksta WRN, pasireiškia TELOMERESŲ DELETACIJA. Ląstelių mirties forma, apie kurią galbūt nežinote: Sintetinis mirtingumas. WRN sukeltas išsekimas".

Būtinai apsilankykite Chesnuto interneto svetainėje ir sekite jo naujausius tyrimus.

Daugiau naujausių naujienų apie vakcinacijos nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) darbotvarkę rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Infowars.com

WMCResearch.org

Archive.is

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Sveiki, jeigu manote, kad tokios medicinos naujienos jums reikalingos, prenumeruokite kanalą, nes tik čia berasite tokio pobūdžio naujienas. Dalinkitės ir bandykite rasti kitą medicinos pusę. Ar jūs vis dar tikite mokslu?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau