Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 21

Legendinis gydytojas teigia, kad COVID-19 vakcinos yra genocidas

(Paranormal) Dr. Vladimiras Zelenko (Vladimir Zelenko), sertifikuotas Niujorko gydytojas, pirmaujantis kovoje su pandemija, pateko į laikraščių antraštes, nes jam nepaprastai sėkmingai pavyko gydyti koronavirusu (COVID-19) sergančius pacientus, taikant protokolą, į kurį įeina hidroksichlorochino vartojimas.

Jo sėkmės rodikliai įspūdingi: 100 proc. mažos rizikos pacientų ir 99,3 proc. didelės rizikos pacientų.

Į "Zelenko protokolą" įtraukti brangūs, saugūs ir veiksmingi vaistai, tačiau Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) neleido informacijai pasklisti.

Zelenko mano, kad COVID-19 vakcinos gali sutrumpinti gyvenimo trukmę keliais dešimtmečiais, priklausomai nuo keleto veiksnių, įskaitant tai, ar reikia gauti stiprinamuosius skiepus. Panašiai mano ir buvęs "Pfizer" viceprezidentas ir vyriausiasis mokslininkas, atsakingas už alergijos ir kvėpavimo takų tyrimus, Michaelas Yeadonas (Michael Yeadon). Taip pat mano ir pasaulinio garso virusologas Lukas Montanjė (Luc Montagnier), gavęs Nobelio premiją už žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą.

Zelenko: Vakcinos yra "mirtini nuodai"

Neseniai duotame liudijime Zelenko vakcinas COVID-19 pavadino "mirtinų nuodų šūviais". Jis teigė, kad vakcinos daro daugiau žalos nei naudos, jos nėra saugios, veiksmingos ar būtinos. Jis pažymėjo, kad priversti bet kurį asmenį vartoti eksperimentines injekcijas prilygsta genocidui.

Savo liudijime V. Zelenko teigė, kad svarbu įvertinti šias eksperimentines injekcijas ir kad prieš skiepijantis būtina užduoti tinkamus klausimus. Pasak Zelenko, turite žinoti, ar į kraują švirkščiama medžiaga yra saugi, ar ne, matyti įtikinamų įrodymų, kad vakcinos veikia, ir žinoti, ar jums tikrai reikia vakcinos.

Duomenys parodė, kad pagrindinė mirties priežastis po COVID-19 vakcinų yra kraujo krešuliai, kurie 40 proc. atvejų atsiranda per tris-keturias dienas po vakcinacijos. Zelenko paaiškino, kad paskiepytas organizmas tampa smaigalio baltymų gamybos fabriku, gaminančiu trilijonus šio viruso baltymų, kurie migruoja į endotelį - vidinį kraujagyslių pamušalą.

Kraujo ląstelėms tekant kraujagyslėmis, mažytės "dygliukus" primenančios spygliukai jas pažeidžia ir sukelia kraujo krešulius. Jie paprastai atsiranda širdyje ir gali sukelti širdies priepuolį. Jei jų atsiranda smegenyse, kraujo krešuliai gali sukelti insultą.

Kraujo krešuliai nėra vienintelis šalutinis COVID-19 vakcinų poveikis. Gauta pranešimų apie miokarditą jauniems suaugusiesiems ir nėščių moterų persileidimą. Šios komplikacijos pasireiškė per kelias dienas nuo vakcinos priėmimo.

Zelenko teigė, kad dalis problemos yra nepakankamas pranešimų pateikimas. Tikrojo šalutinio poveikio skaičiaus neįmanoma nustatyti, nes Maisto ir vaistų administracija (FDA) nereikalavo įdiegti patikimos duomenų rinkimo po skiepijimo sistemos.

Vertinant tikruosius duomenis, masinis skiepijimas nėra būtinas. V. Zelenko pažymėjo, kad baimė yra itin naudinga priemonė manipuliuoti žmonių elgesiu. Jis teigė, kad baimė buvo naudojama siekiant sukurti psichologinę motyvaciją skiepytis vakcina, kuri medicininiu požiūriu nėra būtina, turi daug potencialios rizikos ir kurios veiksmingumas yra labai abejotinas.

V. Zelenko pažymėjo, kad viso pasaulio vyriausybės, leisdamos eksperimentuoti su savo žmonėmis, naudojasi COVID, kad įvykdytų didžiausią nusikaltimą žmonijai.

Sveikatos apsauga po skiepijimo

Asmenys, kurie susiduria su apgailestavimais pasiskiepijus, vis dar gali apsaugoti savo sveikatą. Praėjus pirmiesiems trims mėnesiams po vakcinos priėmimo, sumažėja krešulių susidarymo ir kito šalutinio poveikio rizika.

Cinko papildų vartojimas svarbus siekiant išvengti infekcijų arba jas gydyti anksti, nes jis silpnina virusų dauginimąsi. Papildą taip pat būtina vartoti kartu su cinko jonoforais, tokiais kaip kvercetinas, hidroksichlorochinas ar ivermektinas.

Daugiau su koronaviruso pandemija susijusių naujienų ir atnaujinimų rasite svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

VerveTimes.com

Straipsnio autoriaus Mary Villareal nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

22.09.2021 laikas 20:38 Paslaptinga Frenko Olsono, kuris iššoko iš trylikto aukšto po proto kontrolės eksperimentų, mirtis

Šio žmogaus mirtis yra vienas iš paslaptingiausių ir tamsiausių konspirologinių atvejų JAV istorijoje. Dėl to, kas su juo nutiko, iki šiol aktyviai ginčijasi ir istorikai, ir sąmokslo teorijų šalininkai.

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau