Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 26

Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

(Paranormal) Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos.

43 metų Todas Abbotas (Todd Abbott) mirė UAB Vakarų medicinos centre Besemerio mieste, Alos valstijoje, kuris atsisakė tenkinti jo žmonos prašymą skirti jam ivermektino. Abbotas, dviejų paauglių dukterų tėvas, mirė vėliau, kai vietoj to jam buvo prijungtas dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas.

Pasak pranešimų, Abbotas buvo perkeltas į intensyviosios terapijos skyrių, jam buvo suleisti raminamieji vaistai ir prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato, užuot davus ivermektino, kuris galėjo išgelbėti jo gyvybę. Dėl to Abbottui sustojo inkstai, plaučiuose susikaupė skysčio, o kojoje susidarė kraujo krešulys.

Dabar Abboto žmona Melisa turi stengtis surinkti visus likusius daiktus, o tai ypač sunku žinant, kad jį būtų buvę galima išgelbėti, jei tik amerikiečiams būtų buvę leista gauti ivermektiną taip pat, kaip Indams.

"Niekada nejaučiau tiek skausmo", - "LifeSiteNews" sakė Melisa. "Mano širdis plyšta į gabalus. Iš mano gyvenimo buvo išplėštas džiaugsmas. Taigi dabar turiu žinoti, kaip gyventi toliau ir auginti mūsų paaugles dukras tokiame amžiuje."

Prieš vyro mirtį Melisa bandė kreiptis pagalbos į advokatų kontorą, kad priverstų ligoninę paisyti jos pageidavimų. Ji sako, kad Todą gydęs gydytojas buvo nemandagus ir "nepagarbiai kalbėjo" su ja po to, kai ji paklausė apie ivermektiną, elgdamasis taip, tarsi geriau už ją žinotų, kas geriausia.

"Taip pat jaučiu didžiulį pyktį medicinos sistemai ir gydytojui, kuris gydė mano vyrą ir iki pat jo mirties dienos vis tiek atsisakė skirti jam ivermektino ir pasakė, kad neketina apie tai diskutuoti", - sako Melissa.

Alabamos gydytojai privertė Melissą jaustis "kaip kalinei", o jie buvo "prižiūrėtojai".

Kai Todas buvo paguldytas į UAB Vakarų medicinos centrą, iš jo ir jo šeimos tarsi iš karto buvo atimtos visos teisės. Staiga Melisa nebeturėjo jokios įtakos tam, kaip buvo gydomas jos vyras, o bet kokie jos bandymai įsikišti buvo atmušami.

Melisa apibūdino šį jausmą kaip "lyg kalinio", o gydytojai, prižiūrintys jos vyro sveikatą, buvo "prižiūrėtojai". Iš tiesų UAB Vakarų medicinos centras tapo tiesioginiu kalėjimu, kuriame Toddui iš esmės buvo skirta mirties bausmė.

Tačiau Melisa neketina pasiduoti. Šiuo metu ji ieško tinkamos teisinės pagalbos, kad UAB "Medical Center West" atsakytų už jos vyro nužudymą.

"Naktį prieš tai mano vyrui sekėsi visai neblogai ir jo rodikliai atrodė gerai", - sako Melisa apie tai, kad prieš patekdamas į UAB "Medical Center West" Todas jautėsi taip pat neblogai.

"Kitą rytą jie pasakė, kad jo plaučiai suiro, širdies ritmas sumažėjo, o deguonies kiekis buvo 50-60 proc."

Melisos ir Toddo uošvis ir svainis galėjo jį pamatyti paskutinį kartą prieš mirtį, tačiau Melisa neleido dukroms pasimatyti, nes nenorėjo, kad jos matytų tokios būklės Toddą.

"Tai baisiausia, ką teko iškęsti, - sako Melisa. "Aš buvau su juo, kai jis mirė".

"Gydytojas visada buvo labai niūrus ir, atrodo, maitinosi teikdamas man blogiausias naujienas... Kiekvieną kartą, kai paklausdavau apie galimybę išbandyti ivermektiną, jis iškart tai atmesdavo, sakydamas, kad mes apie tai nekalbėsime, tarsi jis turėtų visas teises į mano vyro sveikatą. Aš ieškau savo galimybių dėl teisinių teisių, susijusių su mano vyro sveikatos priežiūra ar iš tikrųjų jos nebuvimu."

Daugiau susijusių naujienų apie tai, kaip Amerikos medicinos sistema žudo kovidinius pacientus, atimdama iš jų ivermektiną ir kitas gydomąsias priemones, rasite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau