Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Gruodžio » 7

Kraštutinis kovidų fašizmas Lietuvoje neleidžia gyventi neskiepytiems žmonėms

(Paranormal) Baltijos šalyje Lietuvoje jau aštuntą savaitę galioja itin ribojanti "Covid Pass" tironija, o fašizmas viršija visas ribas.

(Štai, kaip atsiliepia apie Lietuva užsienio nepriklausoma spauda)

Remiantis pranešimais, neskiepytiems šios šalies gyventojams gresia vis didesnė ostracizacija ir išstūmimas iš normalios visuomenės. Iš jų atimami vaistai, degalai ir maistas - iš esmės viskas, ko jiems reikia gyvenimui.

Nepasiskiepijusius taip pat puldinėja slapti policijos pareigūnai, jie gąsdinami viešumoje, atvirai nekenčiami ir apšaukiami žiniasklaidoje. Kitaip tariant, Lietuva tapo pragaro kraštovaizdžiu nepaklusniesiems.

Šiuo metu Lietuvoje, kaip teigiama, galioja griežčiausias Kovid Pass režimas visoje Europoje. Ir pabaigos nematyti, nes padėtis kasdien vis blogėja ir blogėja.

"Neturėdami "Pass" mes su žmona galime įeiti tik į mažas parduotuves, kuriose daugiausia prekiaujama maisto produktais, vaistais, optika arba ūkio ir (arba) gyvūnų prekėmis", - pranešė vienas lietuvis. "Visur kitur mums draudžiama įeiti".

Nuo šio rašinio rašymo dienos neturintieji "Covid Pass" Lietuvoje negali patekti į prekybos centrus ar didžiuosius prekybos centrus. Jiems taip pat draudžiama įeiti į drabužių parduotuves.

"Net dėvėtų drabužių parduotuvės turi vykdyti draudimą", - aiškinama pranešimuose. "Niekas negali nei pirkti, nei parduoti be Paso". (SUSIJĘ SU ŠIA TEMA: Kaip ir perspėjome, Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sparčiai tampa Žvėries ženklu).

"Technologijos. Knygos. Sveikata ir grožis. Įvairių prekių parduotuvės. Be paso negalime įeiti. Esame išvaryti."

Vis dar nemanote, kad kovido injekcijos yra Žvėries ženklo dalis?

Iki spalio vidurio neskiepytiems lietuviams vis dar buvo leidžiama įsigyti maisto produktų ir vaistų. Tačiau valdžios biurokratams atrodė, kad tai per švelnu, ir jie pakeitė taisykles.

Dabar net ir mažesnėms maisto parduotuvėms liepiama užtikrinti Covid Pass vykdymą, kitaip jos bus uždarytos. Parduotuvių savininkams taip pat nurodoma, kad jie turi leisti tik po vieną pirkėją į kiekvieną 322 kvadratinių pėdų (30 kvadratinių metrų) parduotuvės plotą, todėl daugelis įmonių tampa nepelningos.

"Vienas pirkėjas 30 kvadratinių metrų plote yra per mažai, kad daugelis parduotuvių galėtų išgyventi", - perspėjama ataskaitose.

"Biurokratų taisyklė privertė parduotuves apsispręsti: gelbėti savo verslą arba uždrausti mums naudotis likusiomis keliomis mums leistinomis parduotuvėmis. Daugelis parduotuvių - tinklų ir nepriklausomų - pasirinko variantą uždrausti mus. Žudyk arba būsi nužudytas."

Pavyzdžiui, maisto prekių tinklas "Lidl" spalio 20 d. paskelbė, kad aptarnaus tik tuos pirkėjus, "kurie turi galimybių pasą". Šio naujo apribojimo laikosi visos "Lidl" parduotuvės Lietuvoje. (pastaba: lyg Lidl atšaukė , kai kur apribojimus)

"Rezultatas: daugelyje vietovių nebėra kur nusipirkti maisto produktų be Paso", - įspėja pranešimai. "Prekybos centrai mus jau uždraudė nuo rugsėjo mėn. Dabar mus uždraudė ir mažos parduotuvės. Tad kaip nusipirkti maisto? Internetu. Lauko turguose. Arba keliauti į vieną iš mažėjančio skaičiaus parduotuvių, kurios *dar* mūsų nedraudžia."

Vietos žiniasklaidos pranešime aiškinama, kad didesniuose miestuose prie parduotuvių, kuriose vis dar aptarnaujami neskiepyti asmenys, susidarė ilgos eilės. Žinoma, tai buvo prieš įsigaliojant naujiems įpareigojimams.

"Įstatymų besilaikantiems piliečiams, neturintiems paso, liko nedaug galimybių apsipirkti: pirkti internetu arba eiti į kelias mažas maisto prekių parduotuves, turinčias įėjimą į gatvę, vaistines ar turgavietes po atviru dangumi."

Beveik visose vaistinėse visoje Lietuvoje galima apsipirkti tik su Pasais, t. y. neskiepyti negalima. Tai reiškia, kad bet kuriam neskiepytam asmeniui, kuriam reikia farmacinio vaisto, nebebus leidžiama jo gauti.

Degalinės šiek tiek mažiau laikosi reikalavimų - viena iš penkių vis dar aptarnauja neskiepytus asmenis. Bankuose įdiegtos atskyrimo priemonės, kad neskiepytiems asmenims būtų sunkiau aptarnauti klientus.

Beje, Lietuvos policija pritaria šiam kraštutiniam fašizmui. Dabar jie įprastai persirengia paprastais drabužiais, apsimesdami normaliais pirkėjais, kad tik pabandytų pagauti parduotuves netikrinant žmonių Covid Pass.

"Slapta civiliais drabužiais apsirengę policininkai dabar rengia reidus prekybos centruose ir prekybos centruose, stabdydami žmones, kad patikrintų jų "Covid Pass" ir asmens tapatybės kortelę ir įsitikintų, kad tai yra galiojantis tam asmeniui priklausantis pasas", - aiškinama pranešimuose.

"Policija apie reidus rengia spaudos konferencijas. Policijos reidų mastas stulbinantis. Vieną praėjusios savaitės dieną 200 pareigūnų civiliais drabužiais surengė reidą į parduotuves ir prekybos centrus. Tai 2,5 % visų šalies pareigūnų. Jie atliko netikėtus tyrimus 11 700 žmonių atžvilgiu. Tai yra 0,4 % visų gyventojų."

Kur visa tai baigiasi? Bloga žinia ta, kad viskas nesibaigia. Tiesą sakant, likęs pasaulis gali tikėtis to paties, nes plačioji visuomenė aiškiai parodė, kad nėra tokios tironijos, kuri būtų pakankamai bloga, kad iš tikrųjų būtų galima priešintis.

"Tai policinė valstybė", - perspėjama pranešimuose. "Mes prieš juos. Kitokie. Įteisinta segregacija. Nuomonė, kuri 2019 m. buvo atgrasi, 2021 m. tapo pagrindine. Apribojimas po apribojimo, "Covid Pass" režimas suardė ryšius, kurie mus visus jungia į vieną visuomenę."

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) žabangų tironiją galite rasti svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheReaderApp.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau