- 29.09.2021
- 0.0 Reitingas
- 1604 Peržiūrų
- Komentarai
(Paranormal) Naujausiame "Thrive Time Show" epizode Klėjus Klarkas (Clay Clark) kalbasi su Mikiu Vilisu (Mikki Willis) apie tai, kodėl tie, kurie serga COVID-19, neturėtų vartoti ligoninių protokolų remdesiviro ir midazolamo.
Pirmajame jųdviejų pokalbio segmente Klarkas kalba apie tris įrodytus veiksmingus COVID-19 gydymo būdus: hidroksichlorochiną ir ivermektiną. Jie taip pat pasidalijo apie žmones žudančius gydymo būdus: remdesivirą ir midazolamą - jais buvo nutraukta tūkstančių žmonių, kurie, kaip teigiama, mirė nuo COVID-19, gyvybė. NHS dokumentas taip pat įrodė, kad ligoninės darbuotojams buvo įsakyta tai daryti.
Midazolamas gali sukelti rimtų ar gyvybei pavojingų kvėpavimo sutrikimų, kurie gali sukelti nuolatinį smegenų pažeidimą ar net mirtį.
Hidroksichlorochinas, ivermektinas COVID gydymui
Sergančiuosius COVID-19 liga gydytojai gydo hidroksichlorochinu ir ivermektinu.
Gydymas hidroksichlorochinu sumažino gerokai sergančių pacientų, hospitalizuotų dėl COVID-19, mirtingumą. 2020 m. atliktos didelės apimties analizės rezultatai parodė, kad mirė 13 proc. vien tik hidroksichlorochinu gydytų ligonių, tik pusė iš 26,4 proc. buvo negydomi hidroksichlorochinu. Be to, gydomiems azitromicinu kartu su hidroksichlorochinu sekėsi šiek tiek geriau.
"Mūsų analizė rodo, kad hidroksichlorochino vartojimas padėjo išgelbėti gyvybes, - sakė neurochirurgas ir Henrio Fordo medicinos grupės generalinis direktorius daktaras Stivenas Kalkanis (Steven Kalkanis). "Būdami gydytojai ir mokslininkai, mes ieškome įžvalgų remdamiesi duomenimis. O čia pateikti duomenys aiškiai rodo, kad vaisto vartojimas buvo naudingas sergantiems, į ligoninę paguldytiems pacientams gydyti."
Ivermektino paklausa didėja ir pasaulyje, nes kai kuriose šalyse rekomenduojama šį vaistą naudoti kaip COVID-19 sergančių pacientų gydymo priemonę. Šis vaistas, kuris buvo atrastas 1975 m. ir komercializuotas aštuntojo dešimtmečio pradžioje, atsirado, kai Australijos mokslininkai pranešė, kad didelėmis dozėmis jis gali slopinti koronaviruso replikaciją in vitro. Dabar jį leidžiama vartoti kaip COVID-19 sergančių pacientų gydymo priemonę kai kuriose labiausiai nuo viruso nukentėjusiose pasaulio šalyse.
Remdesiviras (Remdesivir ) neturėtų būti vartojamas hospitalizuotiems COVID-19 pacientams, teigia PSO
Pasaulio sveikatos organizacija pareiškė, kad antivirusinis vaistas remdesiviras neturėtų būti naudojamas COVID-19 sergantiems pacientams gydyti.
Remdesiviras, žinomas kaip Veklury, ir steroidas deksametazonas iš pradžių buvo naudojami COVID-19 pacientams gydyti, tačiau neseniai atliktas pasaulinis remdesiviro veiksmingumo tyrimas parodė, kad jo poveikis hospitalizuotiems pacientams yra menkas arba jo iš viso nėra.
"Remdesiviras neturi reikšmingo poveikio mirtingumui ar kitiems svarbiems pacientų rezultatams, tokiems kaip mechaninės ventiliacijos poreikis ar laikas iki klinikinio pagerėjimo", - sakė PSO gairių rengimo grupės ekspertai.
Atsižvelgiant į PSO atlikto tyrimo, kuriame dalyvavo daugiau kaip 11 200 žmonių iš 30 šalių, duomenis, remdesiviras buvo priskirtas prie vaistų, kurie neturėtų būti vartojami COVID-19 pacientams.
Midazolamas pagal juodosios dėžės įspėjimą
Midazolamui JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) skyrė įspėjimą "juodosios dėžės" įspėjimą, nes jis buvo siejamas su kvėpavimo slopinimu ir sustojimu sulėtinant arba sustabdant kvėpavimą. Juodosios dėžutės įspėjimai paprastai pateikiami vartotojams, kai vaistai turi rimtą ar gyvybei pavojingą šalutinį poveikį, galintį sukelti sunkią ligą, hospitalizaciją ir mirtį.
Midazolamas gali sukelti mirtį - iš tiesų pastaraisiais metais jis buvo naudojamas kaip vienas iš trijų vaistų, kurie kartu duodami kaliniams, kuriems vykdoma mirties bausmė.
Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad Jungtinėje Karalystėje midazolamas buvo naudojamas "prieš laiką nutraukti tūkstančių tūkstančių žmonių gyvybes", kurie esą mirė nuo KOVID. Midazolamas greičiausiai buvo naudojamas ventiliuojamiems COVID-19 pacientams, nes tai vienas iš dviejų dažniausiai naudojamų benzodiazepinų, skirtų raminti intensyviosios terapijos skyriuose. Jis dažnai vartojamas sunkiai sergantiems pacientams, kad jie būtų ramūs ir jų organizmas galėtų atsigauti.
Klausykitės laidos "Thrive Time Show" su Klėjumi Klarku, kai jis su savo svečiais kalbasi apie COVID-19 ir kitas svarbias temas. "Thrive Time Show" transliuojama penktadieniais 15.30 val. per Brighteon.TV.
Daugiau naujienų ir atnaujinimų apie COVID-19 rasite Pandemic.news.
Tarp šaltinių yra ir šie:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau