Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 29

Ligoninės žudo COVID-19 pacientus, versdamos juos vartoti mirtinai pavojingus vaistus, tokius kaip remdesiviras ir midazolamas

(Paranormal) Naujausiame "Thrive Time Show" epizode Klėjus Klarkas (Clay Clark) kalbasi su Mikiu Vilisu (Mikki Willis) apie tai, kodėl tie, kurie serga COVID-19, neturėtų vartoti ligoninių protokolų remdesiviro ir midazolamo.

Pirmajame jųdviejų pokalbio segmente Klarkas kalba apie tris įrodytus veiksmingus COVID-19 gydymo būdus: hidroksichlorochiną ir ivermektiną. Jie taip pat pasidalijo apie žmones žudančius gydymo būdus: remdesivirą ir midazolamą - jais buvo nutraukta tūkstančių žmonių, kurie, kaip teigiama, mirė nuo COVID-19, gyvybė. NHS dokumentas taip pat įrodė, kad ligoninės darbuotojams buvo įsakyta tai daryti.

Midazolamas gali sukelti rimtų ar gyvybei pavojingų kvėpavimo sutrikimų, kurie gali sukelti nuolatinį smegenų pažeidimą ar net mirtį.

Hidroksichlorochinas, ivermektinas COVID gydymui

Sergančiuosius COVID-19 liga gydytojai gydo hidroksichlorochinu ir ivermektinu.

Gydymas hidroksichlorochinu sumažino gerokai sergančių pacientų, hospitalizuotų dėl COVID-19, mirtingumą. 2020 m. atliktos didelės apimties analizės rezultatai parodė, kad mirė 13 proc. vien tik hidroksichlorochinu gydytų ligonių, tik pusė iš 26,4 proc. buvo negydomi hidroksichlorochinu. Be to, gydomiems azitromicinu kartu su hidroksichlorochinu sekėsi šiek tiek geriau.

"Mūsų analizė rodo, kad hidroksichlorochino vartojimas padėjo išgelbėti gyvybes, - sakė neurochirurgas ir Henrio Fordo medicinos grupės generalinis direktorius daktaras Stivenas Kalkanis (Steven Kalkanis). "Būdami gydytojai ir mokslininkai, mes ieškome įžvalgų remdamiesi duomenimis. O čia pateikti duomenys aiškiai rodo, kad vaisto vartojimas buvo naudingas sergantiems, į ligoninę paguldytiems pacientams gydyti."

Ivermektino paklausa didėja ir pasaulyje, nes kai kuriose šalyse rekomenduojama šį vaistą naudoti kaip COVID-19 sergančių pacientų gydymo priemonę. Šis vaistas, kuris buvo atrastas 1975 m. ir komercializuotas aštuntojo dešimtmečio pradžioje, atsirado, kai Australijos mokslininkai pranešė, kad didelėmis dozėmis jis gali slopinti koronaviruso replikaciją in vitro. Dabar jį leidžiama vartoti kaip COVID-19 sergančių pacientų gydymo priemonę kai kuriose labiausiai nuo viruso nukentėjusiose pasaulio šalyse.

Remdesiviras (Remdesivir ) neturėtų būti vartojamas hospitalizuotiems COVID-19 pacientams, teigia PSO

Pasaulio sveikatos organizacija pareiškė, kad antivirusinis vaistas remdesiviras neturėtų būti naudojamas COVID-19 sergantiems pacientams gydyti.

Remdesiviras, žinomas kaip Veklury, ir steroidas deksametazonas iš pradžių buvo naudojami COVID-19 pacientams gydyti, tačiau neseniai atliktas pasaulinis remdesiviro veiksmingumo tyrimas parodė, kad jo poveikis hospitalizuotiems pacientams yra menkas arba jo iš viso nėra.

"Remdesiviras neturi reikšmingo poveikio mirtingumui ar kitiems svarbiems pacientų rezultatams, tokiems kaip mechaninės ventiliacijos poreikis ar laikas iki klinikinio pagerėjimo", - sakė PSO gairių rengimo grupės ekspertai.

Atsižvelgiant į PSO atlikto tyrimo, kuriame dalyvavo daugiau kaip 11 200 žmonių iš 30 šalių, duomenis, remdesiviras buvo priskirtas prie vaistų, kurie neturėtų būti vartojami COVID-19 pacientams.

Midazolamas pagal juodosios dėžės įspėjimą

Midazolamui JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) skyrė įspėjimą "juodosios dėžės" įspėjimą, nes jis buvo siejamas su kvėpavimo slopinimu ir sustojimu sulėtinant arba sustabdant kvėpavimą. Juodosios dėžutės įspėjimai paprastai pateikiami vartotojams, kai vaistai turi rimtą ar gyvybei pavojingą šalutinį poveikį, galintį sukelti sunkią ligą, hospitalizaciją ir mirtį.

Midazolamas gali sukelti mirtį - iš tiesų pastaraisiais metais jis buvo naudojamas kaip vienas iš trijų vaistų, kurie kartu duodami kaliniams, kuriems vykdoma mirties bausmė.

Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad Jungtinėje Karalystėje midazolamas buvo naudojamas "prieš laiką nutraukti tūkstančių tūkstančių žmonių gyvybes", kurie esą mirė nuo KOVID. Midazolamas greičiausiai buvo naudojamas ventiliuojamiems COVID-19 pacientams, nes tai vienas iš dviejų dažniausiai naudojamų benzodiazepinų, skirtų raminti intensyviosios terapijos skyriuose. Jis dažnai vartojamas sunkiai sergantiems pacientams, kad jie būtų ramūs ir jų organizmas galėtų atsigauti.

Klausykitės laidos "Thrive Time Show" su Klėjumi Klarku, kai jis su savo svečiais kalbasi apie COVID-19 ir kitas svarbias temas. "Thrive Time Show" transliuojama penktadieniais 15.30 val. per Brighteon.TV.

Daugiau naujienų ir atnaujinimų apie COVID-19 rasite Pandemic.news.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

HenryFord.com

Pharmaceutical-Technology.com

NBCNews.com

Health-Desk.org

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau