Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 11

Laidotuvių direktorius atskleidė, kaip Didžiosios farmacijos "vaistai" žudo pagyvenusius žmones, o ne "covid"

(Paranormal) Britų laidojimo paslaugų teikėjas Johnas O'Looney neseniai kalbėjosi su nepriklausoma žurnaliste Lindie Naughton ir papasakojo jai visą informaciją apie tai, kas iš tikrųjų vyksta su visais pagyvenusiais žmonėmis, kurie neva miršta nuo "covid" slaugos namuose ir ligoninėse.

O'Looney atskleidė, kad korumpuoti politikai ir jų smegenų plovėjai žiniasklaidoje meluoja visuomenei, jog esama "mirtino viruso", nuo kurio miršta seni žmonės. Pasak jo, iš tiesų beveik visi senjorai miršta nuo Didžiosios farmacijos vaistų, kurie jiems skiriami.

Labiausiai pagyvenusius žmones žudantys vaistai yra Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos", dėl kurių, pasak O'Looney, senų žmonių mirčių skaičius išaugo apie 250 proc.

"Dirbdamas nuolat lankausi ligoninėse. Pandemijos metu teko bendrauti su daugeliu medicinos darbuotojų", - pasakojo O'Looney Naughton. "Mes visi supratome, kad mums buvo meluojama ir kad tai buvo sukčiavimas".

Būdamas laidojimo paslaugų teikėjas, O'Looney's darbo dalis yra vesti morgo įrašus, arba "svečių knygą", kurioje nurodomi visi neįprasti įvykiai, pastebėti laidojimo ar kremavimo proceso metu.

O'Looney tvirtina, kad laidotuvininkai pastebėjo keistus mirties atvejus senelių globos namuose, kur seni žmonės mirdavo ne nuo Kinijos viruso, o nuo vaistų, kuriuos jiems duodavo "prižiūrėtojai".

"Terminaliai vėžiu sergančių pacientų mirties atvejai įprastai registruojami kaip kovidų mirtis", - sako O'Looney.

Žemiau galite pažiūrėti Naughtono interviu su O'Looney vaizdo įrašą:

Plandemija iš tikrųjų yra tik masinis genocidas

Tas pats pastebima ir su "delta" bei kitais naujaisiais "variantais", kurie esą plinta kaip gaisras tarp gyventojų. Pagyvenę žmonės, gavę eksperimentines chemines injekcijas, kurias jie vadina "vakcinomis", miršta rekordiniais kiekiais.

Pasirodo, bet kokia mirtis, ištikusi Vuchano gripo amžiuje, automatiškai įvardijama kaip "kovidų" mirtis, ypač jei ji ištinka seną žmogų. Medicinos fašistams tai yra lengvas būdas išpūsti skaičius ir sudaryti įspūdį, kad išgyvename "pandemiją".

Pasak O'Looney ir kitų jo pramonės atstovų, "pandemija" iš tikrųjų yra tyčinis masinis genocidas. Jis sako, kad žmonės miršta, nes kažkas kitas nori, kad jie mirtų, ir žudo juos vaistais.

Beveik nėra realių žurnalistų, kurie norėtų tai tirti, Naughtonas yra viena iš išimčių. Tai nepatogi ir politiškai labai nekorektiška tema, kuri daugeliui jų greičiausiai kainuotų darbą, todėl jie tyli.

Vis dėlto tai tema, kuri nusipelno dėmesio. Indijos masinė "delta banga", apie kurią buvo pranešta dar vasarą, tiesiogiai sutapo su toje šalyje vykdyta masinio skiepijimo kampanija. Panašūs ligų ir mirčių šuoliai buvo pastebėti ir kitur iškart po skiepų įvedimo.

"Kaip nurodėme daugelyje Principia Scientific International straipsnių, pandemija yra koordinuota tarptautinė gudrybė, pagrįsta alopatine mikrobų teorija, kuri vis dažniau laikoma didžiųjų farmacijos kompanijų stumiama apgavyste - brangiai kainuojančių ir nereikalingų procedūrų bei padirbtų vakcinų gausa", - įspėja Principia Scientific International.

Kuo ilgiau tai tęsis, tuo labiau didės mirčių skaičius. Ir jei bus leista vyraujančiam naratyvui, kad dėl to kalti "neskiepytieji", pasaulinė medicinos policijos valstybė taps "nauja norma".

"Skiepas yra delta "variantas", - rašė vienas komentatorius po vaizdo interviu. "Akivaizdus dalykas kažkodėl nėra akivaizdus. 5G taip pat yra sukčiavimo "priežastis" ir dėl jos Indijoje deginami 5G bokštai, nes jie supranta koreliaciją."

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) sukčiavimą galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Principia-Scientific.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau