Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 17

Dabar organų transplantacijos atšaukiamos, nes DONORAS nėra paskiepytas

(Paranormal) Ohajo valstijoje gyvenančiam vyrui atsisakoma atlikti gyvybę gelbstinčią transplantacijos operaciją, nes jo organų donoras atsisako "pasiskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Likus vos penkioms dienoms iki planuotos jam labai reikalingo naujo inksto operacijos, Maiko Ganimo (Mike Ganim) žmonai Debi buvo pranešta, kad operacija nebebus atliekama. Nuo spalio 8 d. Klivlendo klinika įgyvendino naują politiką, pagal kurią tiek gyviems donorams, tiek jų organų recipientams turi būti suleidžiama "operacijos "Warp Speed" adata, kad jie atitiktų reikalavimus.

Maiko atveju jis yra "visiškai paskiepytas" ir atitinka reikalavimus. Tačiau jo organų donoras to nepadarė, todėl dabar Maikas turi laukti, kol atsiras kitas donoras, o to gali ir neįvykti, todėl jis gali būti paliktas mirti.

"Dėl to pasijutome tarsi grįžtume į pradinį tašką", - vietos žiniasklaidai sakė Debi. "Aš buvau išsigandusi. Kartais būna akimirkų, kai apie tai negalvoju, bet tai sugrįžta, ir aš galvoju: "Kas bus?".

Dabar organų transplantacijos atšaukiamos, nes DONORAS nėra paskiepytas... visi organai turi būti iš anksto "paskiepyti" smailiojo baltymo toksiškomis nanodalelėmis.

Beveik prieš dvejus metus Maikas pirmą kartą sužinojo, kad jo inkstų policistozės liga taip progresavo, kad jam reikės naujo inksto. Daugiau nieko nebegalima padaryti dėl jo silpstančio inksto.

"Atėjo laikas transplantacijai", - Debi prisimena, kaip Maiko gydytojai pasakė porai. "Jokių dializių. Mums reikia transplantacijos, ir kuo greičiau."

Situacija atrodė beviltiška, kol gydytojas rekomendavo Maikui paviešinti savo istoriją. Debi padėjo jam tai padaryti, skelbdama socialiniame tinkle "Facebook" apie tai, kad jos vyrui labai reikia naujo inksto.

Debi pranešimas sulaukė daugiau nei 100 pasidalijimų ir dešimčių palaikymo žinučių. Draugai, giminaičiai ir net visai nepažįstami žmonės siūlė atlikti kraujo tyrimus, kad sužinotų, ar jie gali būti tinkami.

Po kelių savaičių Debi gavo žinutę, kurioje buvo parašyta: "Aš esu tavo atitikmuo." Debi ir Maikas pašoko iš džiaugsmo.

Siekdami "gelbėti gyvybes", filialo "Covidians" fašistine politika nutraukia kitų žmonių gyvybes

Minėtas asmuo buvo ilgametė Ganimų pažįstama vardu Sue George. Sue dukra yra buvusi Debi trečios klasės mokinė maždaug prieš 13 metų, o Sue su Debi daugelį metų palaikė ryšį.

"Aš esu tavo nepažįstamoji!" Sue juokdamasi pasakė Debi. "Tik nenorėjau tau sakyti, nes nenorėjau tavęs nuvilti, bet stengiuosi. Stengiuosi."

Viskas buvo gerai, ir operacija buvo numatyta spalio 13 d., bet tada atėjo bloga žinia iš Klivlendo klinikos, kuri nusprendė priimti netikro "prezidento" Džo Baideno (Joe Biden) skiepų mandato politiką.

"Mes buvome priblokšti", - sako Sue ir pakartoja, kad jai buvo pasakyta, jog jos neskiepijimo statusas nebus problema. "Aš nenoriu skiepytis. Turiu tam priežasčių - medicininių, religinių, taip pat laisvės".

Ganimai ir Sue bando sugalvoti naują galimą būdą, kaip ji vis dėlto galėtų paaukoti sveiką inkstą Mike'ui, galbūt dalį operacijos atliekant kitur.

"Tai tiesiog neteisinga daugeliu atžvilgių, - apgailestauja Debi. "Viskas dėl ką tik priimto sprendimo."

Kaip neseniai pranešėme, panašios pozicijos laikosi ir Kolorado valstijos UCHealth ligoninė, kuri atsisako teikti bet kokias tolesnes transplantacijos paslaugas tiems, kurie nėra vartoję vieno iš Donaldo Trumpo skubiai į rinką pateiktų kovidų skiepų.

"Visiems savo pažįstamiems sakiau, kad už neskiepijimą bus skiriama mirties bausmė", - rašė vienas "Natural News" komentatorius apie tai, kokia linkme juda reikalai šioje šalyje.

"Štai taip. Neskiepytam žmogui neskirti nedarbo kompensacijos - tai lėtesnė, mažai angliavandenių turinti mirties bausmės versija. Netrukus bausmė bus skiriama per ginklą arba mirtiną injekciją".

Tonio Faučio kovafizmas griauna gyvybes. Jei norite sekti naujausias žinias, apsilankykite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

WKYC.com

Paranormal.lt

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau