Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 10

Kolorado ligoninių sistema reikalauja, kad visi organų transplantacijos recipientai, sunaikintų savo pačių organus kovido vakcinomis

Kolorado ligoninių sistema reikalauja, kad visi organų transplantacijos recipientai, prieš gaudami naujus organus iš donorų, pirmiausia sunaikintų savo pačių organus kovidų spyglių baltyminėmis vakcinomis.

(Paranormal) Kolorado valstijoje esanti UCHealth ligoninių sistema nebeatliks organų transplantacijų tiems, kurie atsisakys "pasiskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Denveryje įsikūrusios įstaigos pranešime teigiama, kad nuo šiol ji sistemingai atsisakys persodinti organus "neskiepytiems" asmenims "beveik visais atvejais", nes neskiepyti pacientai esą daug dažniau miršta, jei jų testas dėl Kinijos viruso "teigiamas".

Kad visi būtų "saugūs", tie, kurie atsisakys modifikuoti savo DNR mRNA (pasiuntinių RNR) nuodais, bus palikti mirti be jiems reikalingų organų. Tai, kaip teigia UCHealth, padės "išlyginti kreivę".

Valstijos atstovas respublikonas Timas Geitneris (Tim Geitner) viešai pasisakė prieš UCHealth dėl šios politikos, dėl kurios, pasak jo, viena neskiepyta Kolorado Springso moteris jau liko be inkstų transplantacijos, kurios jai reikėjo, kad išgyventų.

Geitneris sako, kad UCHealth sprendimas yra "šlykštus" ir diskriminacinis, pažymėdamas, kad laiške, kurį moteris gavo iš transplantacijos centro sistemos Anschutz Medical Campus Auroroje, buvo paaiškinta, kad ji bus "inaktyvuota" inkstų transplantacijos sąraše, jei nebus paskiepyta.

Dabar moteris turi 30 dienų nuspręsti, ką ji nori daryti. Jei ji tik pasakys "ne" eksperimentiniams injekciniams vaistams iš Donaldo "vakcinos tėvo" Trumpo - jo paties žodžiais tariant - "operacijos "Warp Speed" schemos, ji bus visam laikui išbraukta iš transplantacijos sąrašo.

JAV organų transplantacijos tinklas teigia nediskriminuojantis donorų ir recipientų

Nors UCHealth atsisakė kalbėti apie šį konkretų atvejį, pareigūnai pripažino, kad beveik visiems transplantacijų recipientams ir organų donorams turi būti sušvirkšta "Operation Warp Speed" nuodų adata, kad jie galėtų gauti bet kokią tolesnę priežiūrą šioje įstaigoje.

Pasak atstovo spaudai Dano Veiverio (Dan Weaver), tokia pati politika taikoma daugelyje kitų transplantacijos centrų Jungtinėse Valstijose, kurie taip pat nusprendė sukurti medicininio apartheido sistemą, diskriminuojančią žmones su pažeista imunine sistema ir turinčius natūralų imunitetą.

"Organų transplantacija - tai unikali operacija, po kurios visą gyvenimą tenka atlikti specializuotą priežiūrą, kad organas nebūtų atmestas, o tai gali sukelti rimtų komplikacijų, būtinybę atlikti kitą transplantacijos operaciją ar net mirtį", - elektroniniame laiške rašė D. Veiveris.

"Gydytojai, svarstydami, ar rekomenduoti organo transplantaciją, turi atsižvelgti į trumpalaikę ir ilgalaikę riziką pacientų sveikatai."

JAV transplantacijos procesą koordinuoja ne pelno siekianti grupė, vadinama Jungtiniu organų dalijimosi tinklu (UNOS). Ji teigia, kad, priešingai nei UCHealth, ji netaiko jokios neskiepytus asmenis diskriminuojančios politikos.

Transplantacijos centrai, tokie kaip UCHealth, sakė atstovė spaudai Anne Paschke, "priima tokius sprendimus remdamiesi individualiais medicininiais sprendimais".

Nors UCHealth privalo "nekenkti" ir teikti pagalbą visiems, kuriems jos reikia, nepriklausomai nuo injekcijos statuso, Geitner per "Facebook Live" vaizdo pristatymą pripažino, kad UCHealth ligoninių sistema padarys "labai nedaug", kad prisitaikytų prie pacientų, kurie atsisako skiepų nuo Fauci gripo.

Tikrai liūdna tai, kad moteris, kuriai reikia inksto, jau surado galimą donorą ir jau turi organizme antikūnų, kurie galėtų kovoti su bet kokia potencialia kinų viruso infekcija, kuri gali ją užklupti.

Tuo tarpu žmonės visur miršta nuo Wuhan gripo skiepų dešimtimis ar net šimtais tūkstančių, o UCHealth negali rūpintis nė vienu iš jų.

"Nors daugiau nei trečdalis amerikiečių dar negavo nė vienos koronavirusinės vakcinos dozės, lyderiai ir kompanijos vis dažniau imasi skiepų privalomojo skiepijimo, nors tam labai priešinasi respublikonai, ginantys asmeninį pasirinkimą", - pranešė "Outline".

"Neskiepytiems žmonėms gali grėsti nedarbas arba brangesnis sveikatos draudimas, o kai kur jiems neleidžiama dalyvauti viešajame gyvenime, pavyzdžiui, pietauti uždarose patalpose."

Naujausias naujienas apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) fašizmą galite rasti svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Outline.com

Paranormal.lt

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau