Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 24

Jei pasiskiepysite kovidų vakcina, NIEKADA nebegalėsite įgyti visiško imuniteto - vyriausybės statistika atskleidžia siaubingą tiesą

(Paranormal) Didžiosios Britanijos vyriausybė prabilo apie tai, kad kartą "pasiskiepiję" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), daugiau niekada nebegalėsite įgyti visiško natūralaus imuniteto.

Jungtinės Karalystės Sveikatos apsaugos agentūros 42-osios savaitės "COVID-19 vakcinos priežiūros ataskaitos" 23 puslapyje pripažįstama, kad "atrodo, jog N antikūnų lygis yra mažesnis žmonėms, kurie užsikrečia po dviejų vakcinos dozių". Toliau aiškinama, kad šis antikūnų sumažėjimas iš esmės yra nuolatinis. (Originalas)

"Ką tai reiškia? Keletą dalykų, visi blogi", - rašo Aleksas Berensonas (Alex Berenson). "Žinome, kad vakcinos nesustabdo užsikrėtimo ar viruso perdavimo (tiesą sakant, kitur ataskaitoje nurodoma, kad paskiepyti suaugusieji dabar užsikrečia daug dažniau nei neskiepyti)."

"Britai sako, kad dabar jie nustatė, jog vakcina sutrikdo įgimtą organizmo gebėjimą po užsikrėtimo gaminti antikūnus ne tik prieš smaigalio baltymą, bet ir prieš kitas viruso dalis. Konkrečiai, atrodo, kad skiepyti žmonės negamina antikūnų prieš nukleokapsido baltymą, viruso apvalkalą, kurie yra labai svarbi neskiepytų žmonių atsako dalis."

Ilgalaikėje perspektyvoje žmonės, pasiskiepiję nuo "Operacijos "Warp Speed"", bus kur kas labiau pažeidžiami bet kokių galinčių atsirasti spyglio baltymo mutacijų, net jei jie jau buvo užsikrėtę ir pasveiko vieną ar daugiau kartų.

Tuo tarpu neskiepyti asmenys, net ir vieną kartą natūraliai užsikrėtę tariamu virusu, įgis ilgalaikį ar net nuolatinį imunitetą visoms tariamo viruso atmainoms.

"Tai taip pat reiškia, kad virusas greičiausiai pasirinks mutacijas, kurios eina būtent šia kryptimi, nes iš esmės jos suteiks jam didžiulę pažeidžiamą populiaciją, kurią jis galės užkrėsti", - toliau perspėja Berensonas. "Ir tai tikriausiai dar daugiau įrodymų, kad vakcinos gali trukdyti susiformuoti tvirtam ilgalaikiam imunitetui po užsikrėtimo."

Pasitikėkite Dievu, o ne Didžiąja farmacija

Tai yra tas pats dalykas, apie kurį įspėjome, tik susidūrę su pagrindinių žiniasklaidos priemonių ir vyriausybinių šaltinių, kurie dabar teigia, kad natūralus imunitetas net neegzistuoja, pašaipomis.

Kitaip tariant, vienu metu vyksta dvi tikrovės: viena, kurioje neskiepyti žmonės imunitetu pasitiki Dievu, o kita, kurioje "visiškai paskiepyti" pasitiki "mokslu", vyriausybe ir žiniasklaida, kad jiems jį suteiks per adatą.

Tik viena pusė yra teisi, todėl ne ta, kuri eina plačiu keliu į nuolatinį imuniteto pažeidimą skiepijant. Vieninteliai žmonės šiame pasaulyje, kurie turės veikiančią imuninę sistemą, kai viskas bus baigta, yra tie, kurie priėmė sprendimą palikti savo kūną ramybėje. (Susiję: Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %)

Tiesiog nėra jokio reikalo švirkštis nuo viruso, kuris daugumai žmonių nesukelia jokių simptomų, jau nekalbant apie virusą, kuris net nebuvo išskirtas ir įrodytas, kad apskritai egzistuoja.

"Tai didžiausia apgavystė žmonijos istorijoje", - rašė vienas Berensono tinklaraščio komentatorius apie šį kovido injekcijų košmarą.

"Pasaulinis elitas tai rengė nuo 1991-1992 m.", - rašė kitas. "Ar esate girdėję apie "Darbotvarkę 21"? Ji 2015 m. buvo pakeista JT Darbotvarke 2030, arba tuo, kas dabar vadinama "didžiuoju perkrovimu".

Kitas nurodė, kad net kalbėjimas apie "Darbotvarkę 21" daugelį metų buvo laikomas laukine "sąmokslo teorija". Dabar ši sąmokslo teorija virto sąmokslo faktu.

"Nuo visuomenės, bandančios padėti perduoti taiką ir gerovę, perėjome prie to, kad leidžiame padugnėms užkrėsti mus biologiniais ginklais, kad sunaikintume visus, kurie laikomi nereikšmingais, nesvarbiais ir vienkartiniais", - rašė kitas.

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijos sukčiavimą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

AlexBerenson.substack.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau