Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 19

"Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"

(Paranormal) Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų terapijos" injekcijos.

Spalio 24-26 d. Berlyne vykusiame Pasaulio sveikatos viršūnių susitikime 6 000 dalyvių iš 120 šalių galėjo išgirsti Oelricho žodžius. Jie taip pat išgirdo jo paaiškinimą, kad jei šios injekcijos būtų parduodamos kaip tai, kas jos iš tikrųjų yra, dauguma žmonių tikriausiai jų atsisakytų.

"Mes iš tikrųjų darome šį šuolį [siekdami skatinti inovacijas] - mes, "Bayer" kompanija - ląstelių ir genų terapijos srityje... galiausiai mRNA vakcinos yra šios ląstelių ir genų terapijos pavyzdys, - sakė Oelrichas.

"Visada mėgstu sakyti: jei prieš dvejus metus būtume apklausę visuomenę - "ar norėtumėte imtis genų ar ląstelių terapijos ir sušvirkšti ją į savo kūną?" - tikriausiai būtume sulaukę 95 proc. atsisakiusiųjų."

Vienintelė priežastis, kodėl apskritai pavyko įtikinti mases pasiraitoti rankoves, yra ta, kad "Big Pharma" išsisuko nuo atsakomybės meluodama visuomenei apie tai, kas tai yra ir ką jie tariamai daro.

"Mūsų sėkmė per šiuos 18 mėnesių [COVID "pandemijos" trukmė] turėtų mus padrąsinti daug daugiau dėmesio skirti prieinamumui, inovacijoms ir bendradarbiavimui, kad išlaisvintume sveikatą visiems, ypač todėl, kad, be viso kito, kas vyksta, įžengiame į naują mokslo erą - daug kas šiame kontekste kalba apie biorevoliuciją", - renginyje toliau gyrėsi Oelrichas.

Kovid "vakcinos" perprogramuoja žmonių kūnus, kad jie taptų nauja dirbtinio intelekto valdomų vergų rase

Prie to prisidėjo ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC), pakeitęs "vakcinos" apibrėžtį ir įtraukęs į ją mRNA injekcijas.

Ši netikra federalinė agentūra, kuri iš tikrųjų yra tik privati korporacija, nusprendė, kad senasis vakcinos apibrėžimas yra "problemiškas", kad būtų galima skleisti plandeminį melą. Todėl agentūra jo visiškai atsisakė ir sugalvojo visiškai naują apibrėžtį, tinkančią pasakojimui.

Šią "biologinę revoliuciją", apie kurią savo kalboje kalbėjo Oelrichas, McKinsey pasaulinis institutas apibūdina kaip "biologijos mokslo pažangos ir spartėjančios kompiuterijos, automatizavimo ir dirbtinio intelekto plėtros [kuri] skatina naują inovacijų bangą".

"Ši biologinė revoliucija gali turėti didelį poveikį ekonomikai ir mūsų gyvenimui - nuo sveikatos ir žemės ūkio iki vartojimo prekių, energijos ir medžiagų", - toliau teigia McKinsey.

Kitaip tariant, "Big Pharma" mRNA injekcijos kuria pagrindą visiškam žmonijos virtimui dirbtinio intelekto valdomų vergų rase, kontroliuojama bet ko kito, ką globalistai suplanavo įdiegti į žmonių kūnus per "skiepus".

Oelrichas toliau pasisakė už planetos depopuliaciją išdalijant daugiau kontraceptikų "papildomam šimtui milijonų moterų" visoje Europoje.

"Šiais metais investavome 400 mln. į naujas gamyklas, kurios skirtos gaminti ilgo veikimo kontraceptikus moterims mažų ir vidutinių pajamų šalyse", - aiškino jis.

"Kartu su Bilu ir Melinda Geitsais (Bill and Melinda Gates) labai glaudžiai bendradarbiaujame įgyvendinant šeimos planavimo iniciatyvas."

Nuolatinis kovido injekcijų vartojimas kartu su šiais kitais depopuliacijos metodais ilgainiui sukurs "tvarų" pasaulį, sako Oelrichas.

Oelrichas taip pat yra aktyvus vadinamosios "Didžiojo persitvarkymo" iniciatyvos, kurią, Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) teigimu, iš esmės skatina plandemija, šalininkas.

"Kad pasiektume geresnių rezultatų, pasaulis turi veikti kartu ir greitai, kad pertvarkytų visus mūsų visuomenės ir ekonomikos aspektus, pradedant švietimu ir baigiant socialinėmis sutartimis bei darbo sąlygomis", - sako WEF įkūrėjas Klausas Schwabas.

Naujausias žinias apie plandeminę apgaulę galite sekti apsilankę svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Planet-Today.com

NaturalNews.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Na va, gal reiktu jau pradėti ir Lietuvoje, daiktus vadinti tikrais vardai. Kai aiškinama, per tv kad tai vakcinos... jau tuo, visi meluoja. Ar galima, jei tikėti? Tai buvo pasakyta per konferenciją... Kitas dalykas, depopuliacija... šitas veikėjas, matyt savo vaikus užauginęs, sprendžia, kaip kitiems gyventi....
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau