Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 1

Švedijoje atliktas stulbinantis tyrimas parodė, kad kovidų skiepai nesuteikia ilgalaikės apsaugos

(Paranormal) Nauji Švedijoje atlikti tyrimai parodė, kad po vakcinacijos įskiepytų Wuhan koronaviruso (Covid-19) injekcijų "imunitetas" (jei jį apskritai galima taip pavadinti) geriausiu atveju yra laikinas ir visiškai išnyksta per kelis mėnesius.

Kaip ir dauguma kitų plandemijos priemonių, šios injekcijos Švedijoje nėra populiarios, ir ne veltui. Ten mokslininkai nustatė, kad po septynių mėnesių injekcijos yra visiškai nenaudingos.

Ne tik tai, bet ir netikras "imunitetas", kurį sukuria injekcijos, po septynių mėnesių iš tikrųjų tampa neigiamas, o tai reiškia, kad recipiento imuninė sistema yra blogesnė nei prieš tai, kai jam buvo suleista injekcija.

Kito Anglijoje atlikto tyrimo, apie kurį rašėme vasarą, išvados buvo panašios, tačiau jame nustatyta, kad Fauci gripo skiepai suteikia tik maždaug šešių savaičių trukmės netikrą "imunitetą".

"Išvados: Po 4 mėnesių apsauga nuo infekcijos nesiekia 50 proc.", - apie naujojo Švedijos tyrimo išvadas pranešė "Citizen Free Press". "Po 7 mėnesių apsaugos neįmanoma išmatuoti ("Pfizer"). AstraZeneca silpnėja greičiau, net tampa NEGATYVI".

Švedija buvo viena iš nedaugelio pasaulio šalių, atmetusių beveik visą plandemijos isteriją ir tironiją, kuri buvo pradėta skleisti nuo 2020 m. pradžios. Per tą laiką šaliai sekėsi neįtikėtinai gerai - tiesą sakant, geriau nei daugumai kitų šalių pagal "atvejų", hospitalizacijų ir mirčių skaičių.

Švedijoje atliktas stulbinantis tyrimas parodė, kad kovidų skiepai nesuteikia ilgalaikės apsaugos, o imunitetas per kelis mėnesius sumažėja iki nulio.

Lietuvoje, dar vadinamoje Kovidų filialo šalimi, kovidų infekcijos lygis yra 16 kartų didesnis nei Švedijoje

Kita vertus, Lietuvoje, kurioje šiuo metu galioja griežčiausia pasaulyje "vakcinos paso" schema, užfiksuotas rekordinis naujų "atvejų" skaičius vienam gyventojui.

Praėjus vos šešioms savaitėms po to, kai Lietuvoje buvo įvestas privalomas skiepų protokolas, užsikrėtusiųjų skaičius kaip niekada išaugo - jis gerokai viršijo Švedijos, kurioje šiuo metu kovidų beveik nėra, rodiklius (palyginimui žr. toliau pateiktą paveikslėlį):

Tikrai gėda pranešti šiuos faktus žinant, kad jie nieko nepakeis, kai kalbama apie Lietuvą primenantį plandeminį fašizmą, kuris toliau siaučia mūsų šalyje.

Jei tik pakankamai amerikiečių atsibustų ir suprastų, kad Švedija viską suprato teisingai, o Lietuva - neteisingai, galbūt grįžtume prie senosios, o ne "naujosios" normos.

Galbūt laikui bėgant kritinė gyventojų masė pagaliau atsibus - tai yra, jei tuo metu dar nebus per vėlu. O kol kas galime ir toliau stengtis skleisti informaciją tiems, kurie klausysis ir bus imlūs tiesai.

"Laikas masiškai dalyti namų testus, ivermektiną ir vitaminus, kaip tai buvo daroma Indijoje, ir leisti daugumai žmonių įgyti natūralų imunitetą užsikrėtus", - rašė vienas "Citizen Free Press" komentatorius. "Apsaugokite pažeidžiamiausius ir užbaikite tai!"

"Vienintelis būdas, kaip tai baigsis, yra žmonėms užsikrėsti ir įgyti natūralų imunitetą", - rašė kitas.

"Darant prielaidą, kad mūsų naujai demaskuoti tironai sutiks (mažai tikėtina, kad be stipraus "įtikinėjimo"). Pačios vakcinos greičiausiai atneš daugiau žalos nei naudos. Tik laikas parodys, ar jose apskritai yra kas nors gero. Man baisu dėl savo vakcinuotų šeimos narių".

Kitas pakartojo faktą, kad švedų tyrimas patvirtino, jog skiepijimasis iš tikrųjų sukuria neigiamą imunitetą, kaip ir perspėjo daugelis "marginalų".

"Vadinasi, jie pripažįsta, kad jūsų imuninė sistema gali būti blogesnė dėl to, kad jums buvo atliktas skiepas, ir kad jūs susirgsite blogiau nei neskiepyti, jei nesiliausite gauti skiepų?" - klausė šis žmogus.

The Lancet iš anksto išspausdino naująjį švedų dokumentą kaip SSRN First Look, "vietos, kurioje žurnalai prieš publikavimą nustato dominantį turinį", dalį.

Daugiau naujausių žinių apie kinų viruso "vakcinos" apgavystę rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

Paranormal.lt

SSRN.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Mes pasaulyje žinomi, kaip labiausiai esama fašistine valstybė, su savo apribojimai. Džiugu.... Koncervai-fašistai. Mus lygina visas pasaulis... su savais.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau