Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 17

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas sako, kad pagrindinės žiniasklaidos "faktų patikrinimai" yra "melo rinkinys"

(Paranormal) Kalbant apie Vuchano koronavirusą (Covid-19), nėra tokio dalyko kaip "besimptomis perdavimas" ar "variantai". Tai visiškai išgalvotos sąvokos, neturinčios jokio pagrindo tikrovėje, tačiau kiekvienas, kuris bando apie tai pasakyti tiesą, pagrindinės žiniasklaidos priemonės smerkiamas už "dezinformacijos" skleidimą.

Taip daro "Reuters" daktaras Maiklas Jadonas (Michael Yeadon), buvęs vaistų milžinės "Pfizer" viceprezidentas ir vyriausiasis mokslo darbuotojas. Už tai, kad išdrįso teigti, jog didžioji dalis plandemijos retorikos yra pseudomokslinio šlamšto krūva (o taip ir yra), M. Yeadonas buvo pavadintas "antivakcinų šalininku", kuris skelbia "nepagrįstus teiginius".

"Faktų tikrintojo" straipsnyje, kuriame analizuojami Yeadono teiginiai, rašoma, kad jis sukūrė "šiaudinių žmonių ir grynų išradimų mišinį", atskleisdamas, kad asimptominis perdavimas yra melas, o variantų idėja yra tiesiog "idiotiška".

"Taip pat yra puikus recenzuojamas žurnalo straipsnis, rodantis, kad vidaus perdavimas besimptomiais atvejais faktiškai buvo lygus nuliui", - cituojamas Yeadonas, kalbėdamas apie besimptomį Fauci gripo perdavimą.

Dėl variantų Yeadonas sakė štai ką:

"Aš galiu parodyti keletą geros kokybės straipsnių, įrodančių, kad sveikstančio asmens arba imunizuoto asmens T-ląstelės atpažįsta visus tuo metu prieinamus variantus, kaip ir buvo numatyta imunologijos pagrindų. Jų rašinys apie antikūnus yra juokingas."

Yeadon: Žmonės, teigiantys, kad skiepai nuo gripo yra saugūs, yra "šunsnukiai".

Yeadonas taip pat pasmerkė vadinamuosius "skiepus", aiškindamas, kad "bastūnai" juos sukūrė siekdami depopulizuoti pasaulį.

"Turime VAERS, geltonąją kortelę ir EMA stebėseną", - sako Yeadon. "Turime toksiškumo mechanizmus. Turime daug atvirų laiškų EMA (įspėjančių apie kraujo krešulius), po kurių iš karto sekė vakcinų atšaukimas (dėl kraujo krešulių)."

Yeadon sako, kad tai, jog vyriausybė verčia tai daryti nėščias moteris, yra dar bjauriau.

"Niekas sveiku protu nemano, kad eksperimentinių gydymo metodų skyrimas nėščioms moterims yra kažkas kita nei neapgalvotas. Ypač kai toksiškumo reprodukcijai tyrimai yra neišsamūs."

Du neseniai viešai paskelbti duomenys rodo, kad pelių modeliuose dėl Kinijos viruso injekcijų kiaušidėse susidaro "labai nerimą kelianti vakcinos cheminių medžiagų koncentracija". Tai svarbi naujiena, tačiau didžioji žiniasklaida apie tai niekur nepraneša.

"Niekas to nesekė, nepranešė, todėl reikia daryti prielaidą, kad tai vyksta ir žmonėms, ir (II) mūsų susirūpinimas, išreikštas 2020 m. gruodžio mėn. peticijoje EMA dėl imuninio kryžminio reaktyvumo tarp spyglių baltymo ir žmogaus sincitino-1, pasitvirtino", - sako Yeadon.

"Visai neseniai buvo paskelbtas straipsnis, kuriame nurodoma, kad jaunos moterys per kelias dienas po vakcinacijos pasigamina antikūnų prieš sincetiną-1."

Visa tai yra "sukčiavimas", sako Yeadon, teigdama, kad tūkstančiai žmonių jau mirė nuo injekcijų. Tačiau, kur žmonės protestuoja prieš šią apgaulę, o dar svarbiau - kur jie protestuoja prieš valstybines institucijas, kurios mums visiems ją primeta?

"Visus šiuos žmones reikia uždaryti į naują itin saugią įstaigą, kuri sparčiai statoma Velingboro, Nortanto valstijoje", - sako Yeadonas. "Prima facie byla prieš keliolika žmonių Jungtinėje Karalystėje pateisina jų areštą, kol bus pradėtas baudžiamasis persekiojimas."

Tai drąsūs pareiškimai, kurie, kaip nusprendė "Reuters", yra nepriimtini. Atlikdama "faktų patikrinimą", "Reuters" paskelbė, kad Yeadon klysta ir kad plandemo naratyvas yra kažkuo teisingas, nors nėra nė vieno įrodymo, kuris jį patvirtintų.

"Jei šie skaičiai yra tokio pat dydžio ir kitose šalyse, o nėra jokio pagrindo manyti kitaip, tuomet maras yra beprecedenčio masto apgaulė, o čia buvo įvykdyti milžiniško masto nusikaltimai žmonijai", - teigia Yeadon.

Daugiau naujausių žinių apie Kinijos viruso apgaulę žiniasklaidoje galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

NaturalNews.com

GlobalResearch.ca

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", neturintys įrodymų, pasitelkdami vienu gydytoju (nežinia kokios srities "visų galų" ir kas jis per vienas), o ne moksliniais faktais, kurie taip nieko ir neįrodo moksliniais faktais iki šių dienų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau