Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 28

Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS

(Paranormal) Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Ironiška, bet Cape Cod valstijoje yra vienas iš daugiausiai žmonių, kurie laikosi Kinijos viruso injekcijų reikalavimų, ir vis dėlto ten žmonės serga Fauci gripu gerokai dažniau nei tose vietovėse, kur skiepijimų dažnis yra gerokai mažesnis.

Vietos pareigūnas ABC News sakė, kad "didžioji dauguma" iš 132 tariamų Kinijos viruso "atvejų" Cape Cod saloje buvo užfiksuoti žmonėms, kurie paklusniai pasiraitojo rankoves, kad jiems būtų visam laikui pakeista DNR per mirtiną injekciją. Tik nedidelės saujelės neskiepytų žmonių testai buvo "teigiami".

Teigiama, kad iš šių 132 tariamai "patvirtintų" kinų mikrobų atvejų 33 buvo aptikti Jarmuto slaugos namuose, kur didžioji dauguma pagyvenusių gyventojų anksčiau buvo paskiepyti Trumpo vakcina pagal vyriausybės rekomendacijas.

Nors neginčijamas faktas, kad dauguma kinų viruso atvejų Cape Cod mieste pasitaiko tarp "visiškai paskiepytų" žmonių, "Cape Cod Times", "ABC News", "Boston Globe" ir kiti netikri naujienų portalai dėl vadinamojo "protrūkio" kaltina natūralų imunitetą turinčius žmones.

Cape Cod sveikatos apsaugos pareigūnas patvirtino, kad dauguma Kinijos viruso atvejų yra paskiepyti žmonės

Bostone neva aptiktas dar vienas "protrūkis", kurį, kaip teigia "Boston Globe", galima atsekti iki Provincetown Cape Cod mieste. Įdomu tai, kad daktarė Janet Whelan, Provincetauno sveikatos tarybos narė, oficialiai pripažino, kad kinų liga labiausiai plinta tarp paskiepytųjų.

"Man įdomiausia, kad daugelis užsikrėtusiųjų buvo paskiepyti, o tai reiškia, kad daugelis paskiepytų žmonių, kurie susiduria su šia infekcija, gali jaustis saugūs, bet gali ją perduoti kitiems", - cituojama J. Whelan.

Tuo tarpu "ABC News" nusprendė, kad žino geriau už gydytoją Whelaną, ir pareiškė, kad "nekelia didelio susirūpinimo" tai, jog dauguma naujų Kinijos mikrobų atvejų Cape Cod kyšulyje pasitaiko tarp visiškai paskiepytų žmonių.

Nepaisydamas šių faktų, Provincetownas paskelbė naują kaukės "įpareigojimą" visiems neskiepytiems žmonėms, nors ne jie užsikrečia ir platina Fauci gripą kitiems.

"Neskiepyti žmonės privalės dėvėti kaukes tiek lauke, tiek ir visose viešose patalpose, nepaisant to, kad skiepyti žmonės sudaro didžiąją dalį aktyvių susirgimų mieste", - praneša "Free West Media".

Provincetauno valdžia taip pat reikalauja, kad didelėse vietose įeinantys asmenys prie durų privalėtų įrodyti savo skiepijimo būklę, taip pažeidžiant HIPAA, kuri saugo medicininį privatumą.

Tuo tarpu gyventojas Džo Baidenas (Joe Biden) ir toliau amerikiečiams kalba apie kiniviruso injekcijas, teigdamas, kad "jūs nesusirgsite kovidu, jei turėsite šiuos skiepus". Mokslas, žinoma, sako ką kita, tačiau Hanterio tėvui tiesa niekada nebuvo svarbi.

"Džo nori pasakyti, kad jo investicijos Kinijoje nenukentės, jei JŪS pasiskiepysite", - rašė vienas "Laisvųjų Vakarų žiniasklaidos priemonių" komentatorius. "Pakartotiniai mRNA skiepai yra 100 proc. veiksmingi siekiant išvengti rimtos žalos "Moderna" ar "Pfizer" akcijoms. Jei mirsite, tai neturi jokio šalutinio poveikio korporacijų turtui".

"Kad ir kaip jiems patiktų pelnas, tai yra ŽYMIAI svarbiau už pelną", - atsakė kitas. "Mes vis dar nematome visos tikrosios šių injekcijų paskirties apimties".

Nuo kiniškų viruso adatų visur serga ir žūsta žmonės. Jei norite sekti naujausią informaciją, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

FreeWestMedia.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudingas.
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau