Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 17

Moksliniai tyrimai: Natūrali kovidų infekcija sukuria tikrą imunitetą, o vakcinos jį sunaikina

(Paranormal) "Teigiamas" Vuchano koronaviruso (Covid-19) testas ir vėlesnis pasveikimas nuo jo, jei apskritai susirgote, suteikia ilgalaikį imunitetą, kurio, kaip rodo mokslo duomenys, negalima įgyti "skiepijant".

Naujausi Izraelio sveikatos ministerijai pateikti duomenys rodo, kad Kinijos viruso injekcijos nesuteikia jokios ilgalaikės apsaugos nuo ligų. Tiesą sakant, jos didina riziką užsikrėsti ir gauti teigiamą testą dėl tokių variantų kaip "delta", kurie, kaip teigiama, dabar cirkuliuoja.

Remiantis mokslo duomenimis, tie, kurie jau sirgo Fauci gripu tam tikru praėjusių metų laikotarpiu, buvo atsparūs naujausiam Izraelio "protrūkiui", o tie, kurie gavo injekcijas, susirgo ir mirė nuo naujausios viruso "bangos".

Per naujausią "bangos" variantą Izraelyje buvo nustatyta daugiau kaip 7700 Wuhan gripo "atvejų" ir tik 72 iš jų, arba mažiau nei vienas procentas, buvo nustatyti žmonėms, kurie anksčiau buvo užsikrėtę Kinijos virusu. Tuo tarpu daugiau nei 3 000 pacientų, arba apie 40 proc. naujų atvejų, buvo aptikta žmonėms, kurie pasiskiepijo vykdydami vyriausybės nurodymą.

"Iš viso žinoma, kad nuo viruso pasveiko 835 792 izraeliečiai, todėl 72 pakartotinio užsikrėtimo atvejai sudaro 0,0086 proc. žmonių, kurie jau buvo užsikrėtę COVID", - pranešė "Israel National News".

"Priešingai, paskiepytiems izraeliečiams tikimybė užsikrėsti po skiepo buvo 6,72 karto didesnė nei po natūralaus užsikrėtimo - per paskutinę bangą užsikrėtė daugiau nei 3 000 iš 5 193 499, arba 0,0578 %, paskiepytų izraeliečių."

Vakcinos yra tikrasis virusas - JUST SAY NO!

Ši žinia, kaip ir buvo galima tikėtis, labai suskaldė Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos ekspertus, kurių vieni yra "užkietėję" kovidai, visiškai ir nedalomai pasitikintys injekcijomis, o kiti - skeptiškiau nusiteikę.

Faučizmo religijos išpažinėjai tiesiog negali suvokti pasaulio, kuriame cheminės mRNA injekcijos yra kas nors kita nei tobulas vaistas nuo kinų mikrobų, vedantis mus visus į "naująją normą" kaip genetiškai modifikuotas (GMO) chimeras.

Kaip kartą pasakė Nensė Reigan (Nancy Reagan):

"Narkotikai iš kiekvieno vaiko širdies atima svajonę ir pakeičia ją košmaru.

Nancy Reagan, kai maža mergaitė paklausė, ką ji turėtų daryti, jei kas nors jai pasiūlytų vaistų/narkotikų, atsakė vaikui: "Na, tu tiesiog pasakyk "ne".

Negalėtume sutikti su jumis, ponia Reigan, nes būtent todėl savo skaitytojams kasdien sakome, kad vaistams, šiuo atveju kiniškiems virusiniams vaistams, kuriuos siūlo vyriausybė, reikia tiesiog pasakyti "ne". Šie vaistų švirkštai grasina sugriauti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų gyvenimus, todėl jų reikėtų vengti, kai tik toks narkotikų/vaistų prekeivis "daktaras" kaip Tonis Faučis (Tony Fauci) bando jums juos įpiršti.

Tūkstančiai žmonių sunkiai susižaloja arba miršta nuo šių švirkščiamųjų vaistų, kurie yra nesaugūs ir visiškai eksperimentiniai. Nensė Reigan būtų pasibaisėjusi, matydama, kaip šie vaistų platintojai vyriausybėje ir žiniasklaidoje liepia tėvams įskiepyti juos savo brangiems mažyliams.

Maža to, šie vaistai iš vyriausybės "greičiu" platina vis daugiau "variantų", todėl plandemija tik blogėja.

Žmonėms reikia gydomųjų maisto produktų ir žolelių, o ne vaistų iš Didžiosios farmacijos gamyklos. Deja, daugelis žmonių buvo suklaidinti, kad tam tikros vaistažolės yra "pavojingi vaistai", nors iš tikrųjų tokie "vaistai", kokie dabar dalijami kovai su kinų mikrobais, yra tikrai pavojingi vaistai.

"Skiepai sukuria ir platina variantus, taip pat mirtinai pavojingus uždegiminius spyglių baltymus", - rašė vienas iš mūsų pačių komentatorių. "Anksčiau ar vėliau mes visi būsime paveikti ir nukentėsime".

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijų apgaulę rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

IsraelNationalNews.com

ReaganFoundation.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau