Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 30

Advokato Thomaso Renzo pranešimas: beveik 50 tūkst. "Medicare" pacientų mirė netrukus po COVID injekcijos

(Paranormal) Dabar pasirodo kritinės informacijos, atskleidžiančios vakcinų genocidą. Advokatas Thomas Renzas (Thomas Renz) šią informaciją pristatė praėjusį šeštadienį Kolorado Springse vykusiame Clay Clark ReAwaken America Tour renginyje.

Toliau pateikiamas tekstas paimtas iš jo vaizdo įrašo aprašymo, taip pat iš LifeSiteNews, kuris aprašė šiuos šokiruojančius atskleidimus:

Dėka pranešėjo, kuris kreipėsi į advokatą Thomasą Renzą, visuomenė pirmą kartą istorijoje gali susipažinti su tiksliais duomenimis iš didžiausios JAV turimos duomenų bazės, skirtos COVID-19 poveikiui, įskaitant mirtis ir sužeidimus, tirti: CMS Medicare Tracking System.

Per nepaprastą kalbą Clay Clark'o "ReAwaken America Tour" metu advokatas Thomas Renzas šokiravo tūkstantinę dalyvaujančią minią ir milijonus žmonių, stebėjusių per tiesioginę transliaciją, nes atskleidė:

Medicare stebėjimo sistemos duomenys atskleidė, kad 19 400 jaunesnių nei 80 metų amžiaus žmonių mirė per 14 dienų po to, kai gavo COVID-19 vakciną.

Be to, 28 065 vyresni nei 80 metų amžiaus žmonės mirė per 14 dienų nuo vakcinos KOVID-19 gavimo.

Remiantis Medicare stebėjimo sistemos atskleistais tiksliais duomenimis, bendras Amerikos piliečių, mirusių per 14 dienų nuo vakcinos COVID-19 gavimo, skaičius yra 48 465.

Liepos mėnesį advokatė Renz Whistleblower, nubausta už melagingus parodymus, pareiškė, kad, jos skaičiavimais, mažiausiai 45 tūkst. žmonių mirė nuo vakcinos "Covid-19". USA Today Fact Checkers ir kitos faktų tikrinimo tarnybos teigė, kad tai "dezinformacija".  Šiandienos atskleidimai patvirtina, kad "Patikimų naujienų iniciatyva" iš tikrųjų yra dezinformacijos ir propagandos šaltinis ir kad advokatas Tomas Renzas Whistlebloweris visą laiką buvo teisus.

Įrodęs, kad nuo COVID-19 vakcinos mirė daugiau kaip 45 tūkst. žmonių, advokatas T. Renzas atkreipė dėmesį į tai, kiek žmonių Amerikos ligoninėse nužudoma dėl daktaro Anthony Fauci įvesto "Remdesivir" protokolo.

Advokatas Renzas taip pat turi "Remdesivir" mirties duomenų iš "Medicare" stebėjimo sistemos, kuriuos vyriausybė nuslėpė nuo mūsų piliečių.

Remdesiviro duomenys atskleidžia, kad iš 7960 gavėjų, kuriems buvo paskirtas Remdesiviras Covid-19, 2058 mirė. Tai sudaro 25,9 %.

46 % žmonių mirė per 14 dienų po gydymo "Remdesivir". Gydymas "Remdesivir" buvo nustatytas JAV ligoninėse daktaro Anthony Fauci nurodymu.

Apie sunkius nepageidaujamus reiškinius pranešė 131 iš 532 Remdesivirą gavusių pacientų. Tai sudaro 24,6 proc.

Advokatas Renzas sako: " Tai verčia klausti... Kodėl toks protokolas taikomas Amerikos ligoninėse? Ar jums tai atrodo "saugu ir veiksminga"?"

Iš LifeSiteNews:

Thomas Renzas (Thomas Renz), medicinos laisvės teisių advokatas, teigia, kad pranešėjas pateikė vyriausybės duomenis, kuriuose užfiksuoti 48 465 mirties atvejai per 14 dienų po COVID-19 vakcinacijos tarp Medicare sistemos pacientų.

Apie tai šeštadienį paskelbė Ohajuje gyvenantis advokatas, kuris tebedalyvauja keliose svarbiose bylose, iškeltose federalinėms agentūroms dėl sukčiavimo ir medicinos laisvės teisių pažeidimų.

Savo pranešime T. Renzas išreiškė dėkingumą pranešėjams, kurie kreipiasi į visuomenę ir pateikia tokią svarbią informaciją iš Medicinos ir medicinos paslaugų centro (CMS). Jis apibūdino CMS duomenų bazę kaip didžiausią JAV turimą duomenų bazę, skirtą COVID-19 tendencijoms tirti, nes joje yra maždaug 59,4 mln.

Vienoje skaidrėje buvo parodyta, kad "asmenų, mirusių per 14 dienų po COVID-19 vakcinos", skaičius prilygsta 19 400 jaunesnių nei 81 metų amžiaus asmenų ir 28 065 81 metų amžiaus ir vyresnių asmenų, iš viso 48 465 mirties atvejams.

"Tai neapdoroti duomenys, - paaiškino Renzas. "Nėra jokios analizės." Ir, pabrėžė jis, šie mirčių skaičiai apima mažiau nei 20 % JAV gyventojų.

"Ar norite sužinoti, kodėl 14 dienų yra svarbu?" - paklausė jis. "Nes jei mirštate po 14 dienų, jūs nelaikomas paskiepytu". Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, žmogus nelaikomas "paskiepytu", kol nepraeina 14 dienų po atliktos injekcijų schemos, todėl kyla klausimas, ar valdžios institucijos šių mirčių neklasifikuoja kaip kažkokių kitų, o ne su skiepais susijusių mirčių.

Renzas pateikė "neapdorotų duomenų iš Medicare serverių" ekrano nuotraukas, pavadinęs jas "dovana niekšams "faktų tikrintojams", kurie nuolat meluoja".

Liepos mėn. informatorius, kuris profesionaliai dirba kompiuterių programuotoju sveikatos priežiūros duomenų analitikos srityje, pateikęs pareiškimą, kuriame, grasindamas melagingų parodymų davimo bausme, nurodė, kad CMS duomenys atskleidė "mažiausiai 45 000" su vakcinomis susijusių mirčių dėl eksperimentinių COVID-19 vakcinos injekcijų. Dienraštis "USA Today" ir kiti leidiniai "patikrino faktus" ir pavadino šį teiginį dezinformacija.

Renzo interneto svetainėje paskelbtame pranešime spaudai atsakoma: "Šiandienos atskleidimai patvirtina, kad "Patikimų naujienų iniciatyva" iš tikrųjų yra dezinformacijos ir propagandos šaltinis ir kad [advokatas] Tomas Renzas (Thomas Renz Whistleblower) visą laiką buvo teisus."

Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio, kai buvo pradėtos platinti COVID-19 genų pagrindu sukurtos vakcinos, o apie nepageidaujamas reakcijas, įskaitant mirtį, buvo pasyviai pranešama CDC pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemoje (VAERS), daugelis manė, kad tikrasis sužeidimų skaičius yra daug didesnis.

Praėjusį penktadienį paskelbti naujausi CDC VAERS sistemos duomenys atskleidžia, kad nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki rugsėjo 17 d. JAV buvo pranešta apie 726 965 nepageidaujamus reiškinius po skiepijimo, įskaitant 15 386 pranešimus apie mirtį ir 99 410 pranešimų apie sunkius sužeidimus.

Tačiau prielaidą apie gerokai didesnius realius skaičius pagrindžia 2010 m. Harvardo Pilgrimo tyrimas, kuriame nustatyta, kad "mažiau nei 1 proc. vakcinų sukeltų sužalojimų" pranešama VAERS. Be to, net vakcinų gamintojai apskaičiavo, kad šioje sistemoje apie nepageidaujamus reiškinius pranešama mažiausiai "penkiasdešimt kartų mažiau".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau