Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 2

Autopsijos analizė: 93 proc. mirčių po skiepų sukelia skiepai... "limfocitai žudikai" atakuoja tokius organus kaip širdis ir plaučiai

Nepriklausomi tyrimai, kuriuos atliko daktarai Sucharitas Bhakdi (Sucharit Bhakdi) ir Arne Burkhardtas (Arne Burkhardt), rodo, kad didžioji dauguma mirčių, kurios įvyksta po "skiepijimo" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), iš tikrųjų yra sukeltos skiepų.

Atlikdami savo tyrimą abu gydytojai atidžiau išnagrinėjo 15 mirusiųjų kūnų, kurie, koronerių ar prokurorų nuomone, buvo nesusiję su skiepais. Paaiškėjo, kad 14 iš 15 atvejų, t. y. 93 proc. atvejų, iš tikrųjų mirė dėl skiepų.

Visi asmenys mirė praėjus nuo septynių dienų iki šešių mėnesių po injekcijos. Jų amžius svyravo nuo 28 iki 95 metų.

"Labiausiai užpultas organas buvo širdis (visų mirusiųjų), tačiau buvo užpulti ir kiti organai", - rašo Stivas Kiršas (Steve Kirsch).

"Pasekmės gali būti milžiniškos ir sukelti milijonus mirčių. Vakcinos turėtų būti nedelsiant sustabdytos".

Tačiau tai vargu ar įvyks, nes Bhakdi ir Burkhardto darbas nebuvo publikuotas recenzuojamame žurnale. Dėl to mokslo bendruomenė greičiausiai jį ignoruos.

Ar tikrai verta rizikuoti?

Tuo pat metu darbas, pavadintas "Apie COVID vakcinas: kodėl jos negali veikti ir nenuginčijami įrodymai, kad jos sukelia mirtį po skiepų", sulaukia plataus atgarsio internete.

Jo išvados tiesiog per daug šokiruojančios, kad jas būtų galima ignoruoti, nepaisant to, ar jos recenzuojamos, ar ne. Visų 14 mirčių, kurias sukėlė skiepai, atveju buvo pastebėtos tos pačios pagrindinės sveikatos problemos. Tarp jų:

- uždegimas smulkiosiose kraujagyslėse (endoteliitas), kuriam būdinga T limfocitų gausa ir negyvos endotelio ląstelės kraujagyslių spindulyje.

- Didelis T limfocitų susikaupimas perivaskuliniame plote

- Masinė limfocitų infiltracija T limfocitais į aplinkinius nelimfinius organus ar audinius

Toliau pateikiamas rezultatų vaizdo įrašas (arba "Bitchute"):

Beje, Peteris Schimacheris (Peter Schimacher) atliko savo nepriklausomą analizę, kurios išvados buvo panašios. Jis nustatė, kad 30-40 % mirčių po injekcijos tiesiogiai sukelia vakcina. (SUSIJĘ SU ŠIA TEMA: Net JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras pripažįsta, kad kovidų injekcijos sukelia uždegimą ir širdies ligas).

Netgi vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemoje (VAERS) gausu atvejų, kai žmonės mirė nuo tokių pat širdies veiklos sutrikimų, kokie buvo pastebėti Bhakdi ir Burkhardto analizėje.

"Jei skrodimo rezultatus patvirtins kiti patologai, paėmę papildomų mėginių, ir jei jie bus sujungti su daktaro Hoffe'o (>60 proc. skiepų gavėjų D-dimerio tyrimai yra padidėję ir turi krešėjimo požymių) ir daktaro Cole'o (po skiepų padaugėjo vėžio atvejų, įskaitant dvidešimt kartų padažnėjusį gimdos vėžį) išvadomis, matysime neįsivaizduojamo masto katastrofą", - perspėjo neįvardytas mokslininkas, kurį cituoja Kirschas ir kuris dėl savo apsaugos nusprendė likti anonimu.

"Išvada (jei ją patvirtins tolesni duomenys) yra tokia, kad iš esmės KIEKVIENAS skiepų gavėjas patiria žalą, o po kiekvieno švirkšto žala vis didėja. Atsižvelgiant į žalos rūšių rimtumą (autoimuninės ligos, vėžys, vėl atsirandančios miegančios infekcijos, kraujo krešėjimas ir (arba) insultas, širdies pažeidimai ir t. t.), šis poveikis pasireikš gyvenimo trukmės sutrumpėjimu, kuris turėtų būti įskaičiuotas į mirčių nuo skiepų skaičių."

Remiantis šiuo metu VAERS pateiktais skaičiais, kurie yra gerokai per maži, spėjama, kad, kai šis skiepų genocidas bus visiškai įgyvendintas, dešimtys milijonų paskiepytų amerikiečių mirs.

Pasirodo, po injekcijų patirti sužalojimai ir mirtys nėra tokia retenybė, kaip teigia žiniasklaida. Iš tikrųjų jie yra daug dažnesni, nei pasauliui sakoma.

"Iš tikrųjų jie gali būti visuotiniai, o jų sunkumas ir žala kiekvienam recipientui skiriasi", - pridūrė neįvardytas mokslininkas.

"Ar mes artėjame prie situacijos, kai ~30 % nevakcinuotų žmonių savo gyvenimą skirs tam, kad eksploatuotų viską, kas liko iš ekonominės infrastruktūros, ir tarnautų, kaip vakcinuotų žmonių globėjai?"

Daugiau naujausių žinių apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

SteveKirsch.substack.com

Doctors4CovidEthics.org

Bitchute.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Ar mes artėjame prie situacijos, kai ~30 % nevakcinuotų žmonių savo gyvenimą skirs tam, kad eksploatuotų viską, kas liko iš ekonominės infrastruktūros, ir tarnautų, kaip vakcinuotų žmonių globėjai?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau