Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 11

Covid "neigiami" pacientai yra didžioji dalis ligoninių, kaip ir buvo prognozuota naudojant nuo antikūnų priklausomą sustiprinimą

(Paranormal) Pagrindinė žiniasklaida sukluso dėl būrių sergančių ir mirštančių pacientų, kurie dabar užplūdo Amerikos ligonines.

Anot kalbančių galvų, šie žmonės neserga Vuchano koronavirusu (Covid-19), nes daugelis jų yra "visiškai paskiepyti", todėl, jų teigimu, visa tai yra "paslaptis".

Kadangi skiepai yra "saugūs ir veiksmingi", nėra jokio paaiškinimo šiai naujausiai krizei. Tai turi būti tiesiog sutapimas, tiesa?

"Greitosios pagalbos stotis dabar užplūdo sunkiai sergantys pacientai - tačiau daugelis jų net neturi kovidų", - pranešė Mičigano radijas.

NPR taip pat perdavė šią istoriją, apsimesdama, kad nėra jokio ryšio tarp šio staigaus hospitalizacijų šuolio iškart po Džo Baideno įsakymų dėl skiepų.

Kaip jau pranešėme, ligoninėse beveik neliko lovų, nes visiškai pasiskiepiję asmenys užplūdo vietines intensyviosios terapijos palatas.

"Sunku žiūrėti", - teigė Sparrow ligoninės Lansinge, Mičio valstijoje, skubios pagalbos skyriaus slaugos direktorė Tiffani Dusang.

"Visada jaučiuosi labai, labai blogai, kai einu koridoriumi ir matau, kad žmonės kenčia skausmą, jiems reikia miego arba ramybės. Bet jie turi būti koridoriuje, kur, kaip matote, kas minutę praeina 10 ar 15 žmonių."

Akivaizdu, kad dėl Covid injekcijų žmonės serga

Panaši situacija yra ir Australijoje, kur "visuomenės sveikatos" vardu žmonėms buvo primestas vienas baisiausių kiniškojo gripo fašizmo apraiškų.

Australijos ABC pranešė, kad visos šalies ligoninės "patiria spaudimą". Ta pati žiniasklaidos priemonė dėl antplūdžio kaltina "Delta (varianto) grėsmę".

"Australijos ligoninės jau dabar yra perpildytos ir atsilieka, net ir "kartą per visą kartą" sulėtėjus pacientų skaičiui, kuris atsirado su COVID-19", - pranešė žiniasklaida, remdamasi medicinos institucijų pranešimu.

"Ataskaitos duomenimis, per keturias valandas iš skubios pagalbos skyrių išvykstančių pacientų skaičius sumažėjo iki 69 proc. ir tai yra blogiausias lygis nuo 2012-2013 m."

Australijos premjeras Markas McGowanas (Mark McGowan) neseniai surengė spaudos konferenciją, kurioje apsimetė nežinąs, kodėl visiškai paskiepyti australai rekordiškai daug serga ir miršta.

"Tai buvo kažkas tokio, ko dar niekas nėra matęs, - sakė M. McGowanas. "Kodėl taip yra, sunku pasakyti, išskyrus tai, kad yra tam tikrų įrodymų, jog tai kažkokia uždelsta reakcija į "kovidą"."

"Tačiau pro duris įeina labai daug žmonių, ir mes darome viską, ką galime, kad pabandytume tai suvaldyti", - pridūrė jis. "Visų pirma, biudžete skyrėme dar 1,9 mlrd. dolerių papildomam personalui - gydytojams, slaugytojams ir pan."

McGowanas taip pat atskleidė, kad dar 3,1 mlrd. dolerių buvo skirta "naujiems kapitaliniams darbams" - nes mokesčių mokėtojų pinigų perskirstymas mėgstamiems projektams yra vyriausybės būdas "gydyti" paslaptingas ligas.

Švedijoje, kuri atmetė didžiąją dalį plandeminės tironijos, bet vis tiek įnešė "Operacijos "Warp Speed" injekcijų", taip pat stebimas "rekordinis hospitalizacijų mėnuo".

Atrodo, kad toje šalyje visiškai įskiepytiems žmonėms pasireiškia nuo antikūnų priklausomas sustiprėjimas (ADE) arba kitoks injekcijų sukeltų komplikacijų kokteilis.

"Bus įdomu pažiūrėti, dėl ko tai vyksta", - sakė Jönköpingo skubios pagalbos skyriaus, kurį užplūdo ligoniai, vadovas Johanas Björkas. "Dėl to tikrai bus atliekami tyrimai".

"Taigi, jei tai ne kovidas ir atrodo, kad tai protrūkis, kas dar pasikeitė, tarkime, per pastaruosius 12 mėnesių?" - klausė vienas "Information Liberation" komentatorius.

"Po velnių, duosiu jums spėjimą: paprastai tai būna plastikas su labai aštriu smaigaliu, kurio viduje yra cheminė medžiaga."

"Perėjimas prie Naujosios pasaulio netvarkos beveik baigtas", - rašė kitas.

Naujausias žinias apie didėjantį mirčių skaičių nuo kiniškų viruso injekcijų galite rasti svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

InformationLiberation.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau