Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 12

Izraelis sako, kad kovido injekcijos dabar bus NESIBAIGIANČIOS

(Paranormal) Izraelio sveikatos ministerija (IHM) paskelbė įspėjimą, kad izraeliečiai jau dabar turi ruoštis nesibaigiančiai Vuhano koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" ir su jomis susijusių "stiprinamųjų" skiepų eilei.

Šalis jau baigia patvirtinti ketvirtąją privalomą injekciją - stiprinamąją vakciną, tačiau IHM skiepų patariamojo komiteto narys ir didžiausios Izraelio ligoninės vadovo pavaduotojas profesorius Arnonas Afekas (Arnon Afek) teigia, kad artimiausioje darbotvarkėje laukia penktoji, šeštoji ir septintoji injekcija, o po jų - dar begalė kitų.

"Klysta tie, kurie mano, kad mums nebereikės daugiau injekcijų", - pareiškė Afekas. "Mums reikės vartoti ketvirtą injekciją, penktą injekciją, šeštą injekciją, septintą injekciją".

"Kol pandemija tęsis tokiose vietose kaip Afrika, kur tik nedaugelis yra paskiepyti, tol vystysis nauji COVID-19 variantai, ir poreikis nuo jų apsisaugoti vakcinomis išliks", - pridūrė Afek.

Dabar, kai atsirado "Omicron" (Moron) variantas, Izraelis paniškai stiprina tironiją, bandydamas aplenkti paprastą peršalimo virusą, kuris veikia tik visiškai paskiepytus asmenis.

Dėl šio pranešimo susijaudinęs "Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla (Albert Bourla), kuris, atrodo, yra susitaręs su Izraelio vyriausybe, kad priverstų izraeliečius skiepytis jo įmonės gaminamomis injekcijomis.

A. Bourla iki šiol iš šio reketo uždirbo milijardus ir nori uždirbti dar daugiau milijardų. Todėl jis pareiškė, kad visi, kurie prieštarauja šiam planui, yra "nusikaltėliai", kuriuos reikia uždaryti į kalėjimą ir nubausti.

Anot Bourlos, žmonėms "reikia" atlikti "kasmetinius revakcinavimus", o nenurodyta priežastis yra ta, kad jis turi išlaikyti dirbtinai išpūstą akcijų pelną, kuris plaukia į jo banko sąskaitas.

Blogos vyriausybės naudojo "kojų į duris techniką", kad apšildytų pasaulį nesibaigiančioms kovidų injekcijoms

Nors dėl Pfizer injekcijų žmonės suserga, nes plinta maronika ir kiti jos variantai, Bourla ir jo Izraelio vyriausybės sąmokslininkai reikalauja, kad gyventojai suleistų tiek injekcijų, kiek jiems įsakyta.

Be to, "BioNTech" pristato trijų dozių "stiprinamųjų" injekcijų seriją, skirtą specialiai "Moronic", kurią bus galima įsigyti artimiausiais mėnesiais.

Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern (Jacinda Ardern) visiškai pritaria šiai programai ir neseniai duotame interviu pareiškė, kad "šiai vakcinacijos programai nebus galutinio taško".

Ji tęsis amžinai, kaip ir perspėjome, kad tęsis, tik tada mums buvo pasakyta, kad tai yra beprasmiška sąmokslo teorija, neturinti jokio pagrindo. Dabar viskas pildosi, kaip ir buvo planuota.

Ši "kojų į duris technika" yra atitikties technika, kai piktavalės jėgos priverčia savo subjektus su kažkuo sutikti, prieš tai priversdamos juos sutikti su kuklesniu prašymu.

Šiuo atveju tai prasidėjo nuo vieno ar dviejų šūvių, kad išsivystytų į trečiąjį pastiprinimą. Dabar valdžios pareigūnai atveria vartus į visą gyvenimą trunkančias injekcijas visiems, kurie nori dalyvauti "naujoje normalybėje".

"Ši technika veikia sukuriant ryšį tarp prašančiojo ir prašomo asmens, - rašo Krisas Menahanas (Chris Menahan). "Jei patenkinamas mažesnis prašymas, tuomet sutinkantis asmuo jaučiasi tarsi įpareigotas ir toliau sutikti su didesniais prašymais, kad išliktų nuoseklus pirminiam sutikimo sprendimui."

"Ši technika naudojama įvairiais būdais ir yra gerai ištirta taktika, kaip priversti žmones vykdyti prašymus. Šis posakis yra nuoroda į durų pardavėją, kuris koja neleidžia uždaryti durų, nesuteikdamas klientui kito pasirinkimo, kaip tik išklausyti pardavėjo pasiūlymą."

Paprašyti pateikti mokslinį pagrindimą, kuriuo remia naująją skatinimo programą, federaliniai reguliuotojai atsakė, kad jie vadovaujasi "nuojauta", o ne kuo nors kitu. Atitinkamai priimkite sprendimus dėl injekcijų.

Daugiau naujausių žinių apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tironiją rasite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

InformationLiberation.com

Planet-Today.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau