Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 17

Imunizacijos ekspertas įspėja, kad tikroji grėsmė visuomenės sveikatai yra kova su skiepais

(Paranormal) Buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės viceprezidentas Kristianas Perronas (Christian Perronne) įspėjo, kad tikrąją grėsmę visuomenės sveikatai kelia ne neskiepyti žmonės, o skiepyti žmonės, kurie pasiskiepijo paklusdami valdžiai.

Tropinių patologijų ir naujų užkrečiamųjų ligų specialistas K. Perronnas teigia, kad būtent paskiepyti žmonės turėtų būti "uždaryti į karantiną" ir "izoliuoti nuo visuomenės", nes būtent jie "perduoda" ligas kitiems.

"Neskiepyti žmonės nėra pavojingi; skiepyti žmonės yra pavojingi kitiems", - cituojamas Perronnas.

"Tai dabar įrodyta Izraelyje - aš bendrauju su daugeliu Izraelio gydytojų - jie turi didelių problemų, sunkūs atvejai ligoninėse yra tarp paskiepytų žmonių, o Jungtinėje Karalystėje taip pat turite didesnę skiepijimo programą ir taip pat yra problemų."

Perronne'as toliau aiškino, kad ši žinia "visiškai supanikavo" Kinijos viruso plandemijos darbo grupę Prancūzijoje, nes pasklidus šiai naujienai tarp gyventojų gali kilti pandemija.

Izraelio gydytojas Kobi Havivas (Kobi Haviv), kaip pranešama, toliau žiniasklaidai teigė, kad jo šalyje 95 proc. visų sunkiai sergančių pacientų yra paskiepyti, o neskiepyti žmonės beveik neserga.

"Visiškai paskiepyti žmonės sudaro 85-90 proc. hospitalizacijų", - sakė jis. "Mes atidarome vis daugiau COVID filialų. Vakcinų veiksmingumas mažėja arba išnyksta".

Kovid "vakcinos" yra genocidas

Plandemijos pradžioje Perronnas užginčijo tuometinį vyriausybės pasipriešinimą naudoti antimaliarinį vaistą hidroksichlorochiną ankstyvam Fauci gripo gydymui.

Jį citavo Edmundas Fordhamas (Edmund Fordham), aptardamas chlorochino, kuris daugelį metų buvo naudojamas bandant kontroliuoti dizenteriją, istoriją. Netikras vyriausybės "gydytojas" Tonis Faučis (Tony Fauci) 2013 m. taip pat gyrė hidroksichlorochino naudojimą MERS (Artimųjų Rytų respiraciniam sindromui), į dabartinį Faučio gripą panašiam koronaviruso tipui, gydyti.

Kažkodėl visas nusistovėjęs mokslas iškrito pro langą tą pačią akimirką, kai prasidėjo plandemija. Staiga kaip "vaistai" nuo šio naujai modifikuoto koronaviruso, kuris yra šiek tiek daugiau nei stiprus peršalimas ar gripas, buvo prieinami tik "skiepai" ir aklas pasitikėjimas vyriausybe.

Kitas dominantis vaistas, kurį valdžia užgniaužė, yra ivermektinas. Kadangi ivermektinas iš tikrųjų veikia, valdžia apribojo jo vartojimą, o vaistinėms vos leidžia jį išduoti dėl kitų FDA patvirtintų priežasčių.

"Argi ne liūdna, kad tiesą apie šiuos skiepus turime sužinoti iš užsienio šalių, nes mūsų vyriausybė ir žiniasklaida mums meluoja?" - rašė vienas komentatorius tinklalapyje "Amerikos gydytojai iš pirmos linijos" (AFLDS) apie tai, kad prancūzui Perronui prireikė pasakyti tai, ką atsisako pasakyti milijonai Amerikos gydytojų.

"Kodėl jie taip nori, kad mes visi imtume šiuos skiepus, kad mus papirkinėtų, baugintų, prievartautų ir meluotų, kad priverstų juos vartoti? Kažkas čia įtartina, ir aš verčiau rizikuočiau išgyventi nuo viruso. Mano šansai viršija 90 proc."

Kitas komentatorius rekomendavo kartu su vitaminu D naudoti ivermektiną kaip veiksmingą profilaktiką, nors norint gauti ivermektino gali tekti šiek tiek pasidomėti.

"Pradėkite vartoti ivermektiną iš karto, kai tik atsiranda simptomų (karščiavimas ir kt.)", - rašė šis asmuo. "Jūsų šansai priartės prie 100 %. Aš gavau 100 12 mg ivermektino iš Indijos už 170 USD, įskaitant siuntimą. Rekomenduojama dozė yra 24 mg 5 dienas arba anksčiau, jei karščiavimas atslūgsta, taigi mano išlaidos, kad pasiektų 100 %, yra 17 USD. Ir gražu: "Pfizer" negauna nė vienos iš tų 17 dolerių sumos."

Kitas nurodė, kad vyriausybės nenori, kad kas nors turėtų ivermektino, nes vyriausybės nori, kad žmonės mirtų, o ne būtų išgydyti.

Daugiau naujausių naujienų apie mirčių skaičių nuo Fauci skiepų nuo gripo galite rasti svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

AmericasFrontlineDoctors.org

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau