Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 27

NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas

(Paranormal) Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus.

Bancel tikslas - pagaminti pakankamai stiprinamųjų injekcijų, kad "visi šioje žemėje" galėtų būti "skiepijami" vėl ir vėl visą amžinybę, o tai puikiai atsilieps "Moderna" akcijų kainai.

"Moderna" buvo viena iš Donaldo Trampo (Donald Trump) atrinktų bendrovių, kurios pagal "Operaciją "Warp Speed" turėjo masiškai gaminti injekcijas. Vos per vienerius metus "Moderna" iš šios schemos susižėrė 19 mlrd. dolerių.

Dabar D. Trumpo žmogus pripažįsta, kad tikrasis "Operacijos "Warp Speed" tikslas buvo tęsti injekcijas žmonėms pagal reguliarų grafiką visą likusį gyvenimą, nes tik taip galima "išlyginti kreivę".

"Tie, kurie nesiskiepija, imunizuosis natūraliai, nes Delta variantas yra labai užkrečiamas", - pareiškė Bancel, patikslindamas, kad, jo nuomone, tokie žmonės vis tiek susirgs.

"Galite arba pasiskiepyti ir turėti gerą žiemą, - pridūrė Bancel. "Arba nesiskiepyti ir rizikuoti susirgti, o gal net atsidurti ligoninėje."

Bancel pripažįsta, kad tie, kurie vartojo "Moderna mRNA" injekcijas, dabar turi pažeistą imuninę sistemą, kuriai reikia nuolatinių injekcijų.

Jei masės žmonių paklus jo nurodymams, gyvenimas galbūt gali grįžti į normalias vėžes "per metus". Jei ne, tai bus amžinas naujų Kinijos viruso "variantų" ciklas ir su tuo susiję žiniasklaidos pranešimai apie "perpildytas ligonines".

Vyresnio amžiaus žmonėms ir kitoms "pažeidžiamoms" demografinėms grupėms "neabejotinai" reikės to, ką Bancel apibūdino kaip atnaujinamuosius skiepus, daugybę kartų per gyvenimą. Priešingu atveju ankstesni skiepai praras savo veiksmingumą.

Izraelio tauta yra viena pirmųjų, kuri noriai priima tai, ką Bancel bando jiems parduoti. Labai tikėtina, kad Jungtinės Valstijos paseks jos pavyzdžiu, kai tik ateis tinkamas laikas ir daugiau žmonių susidomės šia idėja.

Kad ir toliau galėtų gyventi Izraelyje, visi izraeliečiai turės nuolat atnaujinti savo "žaliuosius leidimus" ir gauti naujausius skiepus. Šiuo metu Izraelis ruošiasi ketvirtajam injekcijų etapui.

"Tai reiškia, kad tie, kurie tikisi išgyventi pandemiją ir likti neskiepyti, o kitais metais vėl galės naudotis visomis laisvėmis, iš tikrųjų gali susidurti su nuolatine biologinio saugumo policine valstybe, kuri juos de facto užrakins visiems laikams", - rašo Paulas Josephas Watsonas portale Summit.news.

"Tie, kurie dėl kokių nors priežasčių atsisakys pasiskiepyti, taip pat susidurs su diskriminacija keliaujant ir užsiimant pagrindine gyvenimo veikla daugelyje šalių."

"Moderna" sulaukia kritikos dėl to, kad nė vienai "mažas pajamas gaunančiai" šaliai nepateikė nė vienos mRNA injekcijos dozės. Daugelis mano, kad tokiose šalyse gyvenantys žmonės iš tikrųjų yra daug geresnėje padėtyje nei mes, nes jie gali išvengti viso medicininio fašizmo, su kuriuo dabar susiduriame mes.

"Atrodo, kad tai dar vienas prisipažinimas, jog vakcinos tikslas - sunaikinti mūsų imuninę sistemą ir paversti mus visus iki gyvos galvos nusikalstamų korporacijų "Big Pharma" klientais", - rašė vienas Summit.news komentatorius apie tai, ką galiausiai atskleidžia Bancel pareiškimai.

"P. T. Barnumas (P.T. Barnum) buvo teisus, sakydamas, kad kiekvieną minutę gimsta vis naujas kvailelis", - rašė kitas, kalbėdamas apie tuos, kurie tiki skiepų nuo krešulių programa. "Dabar jų pilna tauta. Kvailelių yra daugybė."

Kitas komentatorius atkreipė dėmesį į tai, kad tokios bendrovės kaip "Moderna" papirkinėja politikus, žinodamos, kad tie patys politikai išleis dekretus, kuriais lieps žmonėms per prievartą vartoti "Big Pharma" injekcijas ir tabletes.

"Politikai investuoja į bendrovės akcijas remdamiesi viešai neatskleista informacija", - pridūrė tas pats asmuo.

Naujausias naujienas apie Vuchano gripo injekcijų tironiją galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

Summit.news

Distributednews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau