Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 19

COVID-19 beprotybė: Jacinda Ardern užrakino visą Naująją Zelandiją dėl VIENO kovido "atvejo"...

(Paranormal) Dėl vieno Vuchano koronaviruso (Covid-19) "atvejo", t. y. vieno asmens "teigiamo" tyrimo, atlikto suklastotu PGR testu, visa Naujoji Zelandija buvo visiškai uždaryta.

Korumpuota tironė Jacinda Ardern, Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė, įvedė griežtą lokautą, kuris truks mažiausiai tris dienas po to, kai buvo paskelbta, kad vieno vyresnio vyro organizme yra kinų mikrobų, dėl kurių esą kyla pavojus kitiems. J. Ardern reikalauja, kad jos šalies "penkių milijonų komanda", t. y. visi gyventojai, vykdydami jos įsakymus padėtų "išlyginti kreivę" šio vienintelio Fauci gripo atvejo atveju.

"Mes matėme, kas nutinka kitur, jei nesugebame su tuo kovoti", - pareiškė E. Ardern. "Turime tik vieną šansą."

Oklande, kur gyvena "užsikrėtęs" vyras, Ardern paskelbta lokacija truks mažiausiai savaitę, kol "sveikatos ekspertai" ieškos daugiau informacijos apie tai, kaip jis užsikrėtė šia liga. Žinia apie visoje šalyje paskelbtą lokautą sukėlė šalyje visišką paniką, nes žmonės skubėjo į maisto prekių parduotuves ir išpirkinėjo jų atsargas, kad neišsektų. Naujosios Zelandijos dolerio kursas po šios žinios taip pat smarkiai krito.

Ar Jacinda Ardern bando sužlugdyti Naujosios Zelandijos ekonomiką dėl vieno kovido atvejo?

Paskutinį kartą Naujojoje Zelandijoje Wuhan gripo "protrūkis" buvo nustatytas dar vasario mėn. ir nuo to laiko naujų atvejų nebuvo nustatyta - iki šiol. Priklausomai nuo to, kiek ilgai truks uždarymas, šis vienintelis atvejis grasina visiškai sužlugdyti šalies ekonomiką.

Ardern pavartotas žodis "bent", apibūdinantis lokautų trukmę, nuteikia grėsmingai, ypač po to, kai viso pasaulio vyriausybės dar 2020 m. pradžioje pažadėjo, kad šie lokautai truks tik "dvi savaites", siekiant išlyginti kreivę. Dėl tikrai bauginančio "deltos" varianto J. Ardern ir kiti į ją panašūs teigia, kad reikia įvesti daug griežtesnes priemones, siekiant užtikrinti, kad jis kuo greičiau nustotų plisti.

Įdomu tai, kad Naujojoje Zelandijoje skiepijimo rodikliai yra vieni mažiausių pasaulyje - tik 18 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti". Apie 32 proc. yra gavę vieną injekcijos dozę. Nepaisant to, jau kelis mėnesius Naujojoje Zelandijoje nebuvo pastebėta jokių naujų kinijos gripo atvejų, o tai leidžia manyti, kad apskritai nėra reikalo skiepyti žmones, jei kovidas jau buvo išnaikintas.

Tačiau šaliai raginant daugiau žmonių skiepytis, dabar pasirodė šis vienas naujas atvejis. Ar gali būti, kad užsikrėtęs vyras gavo pirmą arba antrą skiepą ir dabar nuo jo serga?

Žiniasklaidoje neaišku, koks yra šio vyro skiepijimo statusas, tačiau sklando gandai, kad jis tikriausiai turi "delta" variantą, nors šiuo metu nėra jokio testo jam nustatyti. Žinome, kad vyras ką tik atvyko į Naująją Zelandiją iš užsienio, vadinasi, jis galėjo "pasigauti" ligą keliaudamas ir parsivežti ją į gimtąją šalį.

Nuo "pandemijos" pradžios Naujojoje Zelandijoje mirė tik 26 žmonės, kurie, kaip teigiama, buvo užsikrėtę Vuchano gripu. Vargu ar tai laikytina ekstremalia situacija visuomenės sveikatos srityje, nes daugiau žmonių miršta užspringę salotomis, nei užsikrėtę ir mirę nuo kiaulienos.

Kol kas Naujosios Zelandijos gyventojams sakoma, kad jie gali išeiti iš namų tik norėdami nusipirkti maisto produktų arba sportuoti. Jiems neleidžiama bendrauti su kitais asmenimis už savo namų ribų ir teks palaukti, kol galės pasiskiepyti, nes šalies skiepijimo programa šiuo metu sustabdyta, nes yra uždaryta.

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) sukeltą isteriją galite rasti tinklalapyje Fascism.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Planet-Today.com

FoxNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau