Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 26

Švedija neribotam laikui sustabdė "Moderna" injekciją po to, kai paskiepytam pacientui išsivystė invalidumą sukelianti širdies liga

(Paranormal) Dar vieną gyvybę pražudė Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcina", paskatinusi Švedijos valdžios pareigūnus neribotam laikui uždrausti bet kokį tolesnį šio konkretaus prekės ženklo vakcinos vartojimą jaunesniems nei 31 metų asmenims.

Ne kas kitas, o "Moderna" vakcina, kurios vartojimas anksčiau buvo sustabdytas daugelyje Šiaurės šalių dėl daugybės sveikatos problemų, sukėlė dar vienam recipientui neįveikiamą širdies ligą. Reaguodami į tai, Švedijos sveikatos apsaugos pareigūnai sustabdė bet kokį mRNA vaisto naudojimą jauniems žmonėms.

Operacijos "Warp Speed" produktas, "Moderna" mRNA injekcija, ypač problemiška jauniems vyrams. Didžioji dalis Skandinavijos šalių jo daugiau nerekomenduoja arba visiškai uždraudė jį švirkšti į rankas.

Vis daugiau duomenų rodo, kad jauniems vyrams, kurie vartoja "Moderna" injekciją, padidėja miokardito, arba širdies raumens uždegimo, ir perikardito, arba aplink širdį esančio maišelio uždegimo, rizika.

"Miokardito / perikardito dažnis jauniems vyrams #Ontario po 2-osios injekcijos išsiskiria iš kitų", - tviteryje rašė "Global News" vedėjas Antony Robartas (Antony Robart). "1 iš 5770 - po 2-ojo šūvio vyrams nuo 18 iki 24 metų. Atsižvelgiant į 12-17 metų amžiaus grupę: 1 iš 6817 - tarp 12-24 metų vyrų po 2-ojo šūvio". Šiems skaičiams pagrįsti Robartas citavo duomenis tiesiai iš Ontarijo visuomenės sveikatos biuro (Public Health Ontario).

Naujas tyrimas rodo, kad jaunesniems nei 20 metų jaunuoliams yra 600 proc. didesnė tikimybė susirgti miokarditu po to, kai jie buvo "paskiepyti" nuo kovido

Net JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) svarsto galimybę sustabdyti "Moderna" covid skiepą 12-17 metų amžiaus vaikams dėl susirūpinimą keliančios rizikos.

Tuo tarpu JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) visu pajėgumu planuoja patvirtinti "stiprinamuosius" švirkštus iš "Moderna" ir "Johnson & Johnson" (J&J).

Dr. Tomas Šimabukuro (Tom Shimabukuro), kuris įspėjo, kad vartojant Pfizer "vakciną" padidėja miokardito ir perikardito rizika, taip pat kaip ir Moderna švirkšto atveju.

Nors "Moderna" rizika gali būti didesnė, tiek "Pfizer", tiek "Moderna" yra didelės rizikos injekcijos, keliančios grėsmę ypač jaunų žmonių sveikatai ir gyvybingumui. Turėkite omenyje, kad jauniems žmonėms apskritai rizika rimtai susirgti "covid" yra beveik nulinė.

Kalbant apie "Pfizer" injekciją, FDA paskelbė pareiškimą apie ją, kuriame teigiama, kad nors duomenys "rodo padidėjusią riziką, ypač per septynias dienas po antrosios dozės", agentūra vis tiek suteikia leidimą šiai injekcijai ir su ja susijusiems stiprintojams.

"Pastebėta rizika yra didesnė tarp jaunesnių nei 40 metų vyrų, palyginti su moterimis ir vyresnio amžiaus vyrais", - paskelbė FDA. "Pastebėta rizika yra didžiausia 12-17 metų amžiaus vyrams."

Kai kuriems pacientams, toliau pripažįsta FDA, po kovido injekcijos reikės "intensyvios priežiūros".

"Ir vis dėlto FDA ką tik patvirtino Moderna amerikiečių vaikams iki šešerių metų", - pažymėjo vienas komentatorius "The Western Journal". "Šį nuodą patvirtinusieji turėtų būti patraukti atsakomybėn už žalą, kurią jie neabejotinai daro tiems, kurie verčiami švirkštis šią medžiagą į savo kūnus."

"Milijonai žmonių tikriausiai bus neįgalūs arba mirs dėl šios kovidų vakcinos, kuri buvo skubiai pateikta rinkai apeinant daugelį metų trukusius bandymus, vyriausybės visame pasaulyje įpareigojo šią mirties injekciją", - rašė kitas. "Viskas, kas susiję su žmonių gyvybėmis, neturėtų būti sparčiai tiekiama rinkai."

Naujausias naujienas apie vis didėjantį kovidų "vakcinų" sukeltų sužalojimų ir mirčių skaičių galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com. arba prenumeruokite paranormal.lt naujienas, kad gautumėte pirmi naujienas prisijunkite prie Telegram.

Šio straipsnio šaltiniai:

WesternJournal.com

Paranormal.lt

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau