Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 7

PERSPĖJIMAS: Švedija ir Danija uždraudė "Moderna covid" vakciną, nes ji sukelia miokarditą jauniems žmonėms

(Paranormal) Nustačius, kad Moderna gaminama Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcina" sukelia miokarditą, ypač jauniems žmonėms, Šiaurės Europos šalys Švedija ir Danija uždraudė ją naudoti tam tikrose amžiaus grupėse.

Pasak pranešimų, atlikus naują preliminarią Švedijos ir Šiaurės šalių duomenų šaltinių analizę nustatyta, kad "SpikeVax", kaip ją dabar vadina "Moderna", kenkia jaunų žmonių organizmui ir turi būti nustota ją naudoti.

Švedijos visuomenės sveikatos agentūra paskelbė rekomendaciją, kad "Moderna" "SpikeVax" būtų nedelsiant nutrauktas visiems jauniems žmonėms, gimusiems po 1991 m. Danija jau uždraudė šį vaistą vaikams nuo 12 iki 17 metų.

"Švedijos visuomenės sveikatos agentūra nusprendė atsargumo sumetimais sustabdyti "Moderna" vakcinos "Spikevax" vartojimą visiems, gimusiems 1991 m. ir vėliau", - paskelbė agentūra.

"Priežastis - signalai apie padidėjusią šalutinio poveikio riziką, pavyzdžiui, širdies raumens ar širdies maišelio uždegimą. Tačiau rizika, kad bus paveiktas, yra labai maža".

Toliau pareiškime aiškinama, kad ryšys tarp Moderna SpikeVax ir miokardito bei perikardito atvejų yra "ypač aiškus... ypač po antrosios dozės".

"Rizikos padidėjimas pastebimas per keturias savaites po vakcinacijos, daugiausia per pirmąsias dvi savaites".

Patvirtinta, kad "Moderna" sukurta "SpikeVax" jauniems žmonėms sukelia širdies uždegimą

Tą pačią dieną, kai Švedijos visuomenės sveikatos agentūra paskelbė šį pareiškimą, Danijos sveikatos tarnyba paskelbė savo pareiškimą apie tai, kad "Moderna's SpikeVax" sukelia "padidėjusią širdies uždegimo riziką".

Nors ir "labai retai", agentūra primygtinai teigia, kad širdies uždegimas nėra geras dalykas jauniems žmonėms, ypač atsižvelgiant į tai, kad pats kinų virusas jiems nekelia beveik jokio pavojaus.

Su tokiu vertinimu sutinka net Kanados visuomenės sveikatos agentūra. Po kelių dienų ji paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama:

"Įrodyta, kad po užsikrėtimo COVID-19 smarkiai padidėja širdies komplikacijų, įskaitant širdies uždegimą, rizika, o po užsikrėtimo rizika yra didesnė nei po skiepijimo".

Dar balandžio mėnesį Danija visam laikui uždraudė "AstraZeneca" kompanijos "Fauci" skiepus nuo gripo, nustačius, kad injekcijos sukelia mirtinus kraujo krešulius.

Danija buvo pirmoji valstybė, uždraudusi šį skiepą, nors, kaip ir daugelis kitų valstybių, ji ir toliau stumia Pfizer-BioNTech mRNA (angl. messenger RNA) skiepus, kuriuos, atrodo, renkasi viso pasaulio vyriausybės.

Pacientai visur yra mirę po "AstraZeneca" injekcijų, ir tai buvo taip greitai akivaizdu, kad politikai buvo priversti imtis veiksmų. Naudojant mRNA injekcijas, žala dažnai pasireiškia ilgiau, o tai reiškia, kad ją lengviau nuslėpti.

Be to, mRNA technologija visam laikui perprogramuoja recipiento DNR, o tai taip pat gali paaiškinti, kodėl visame pasaulyje ši injekcijų rūšis yra mėgstamiausia. Užuot tiesiogiai švirkštus spyglių baltymus (AstraZeneca), mRNA injekcijos ("Pfizer-BioNTech" ir "Moderna") užprogramuoja organizmą nuolat gaminti spyglių baltymus per tam tikrą laiką.

Švedija, beje, neseniai panaikino visus savo kovidų apribojimus, kurių iš pradžių buvo nedaug. Vadinamosios "vakcinos" ten nėra privalomos, ir dabar viskas visiškai normalizavosi, nėra jokių pajėgumų apribojimų ar kitokių prievartos priemonių.

Beje, mažai tikėtina, kad apie tai išgirsite iš pagrindinės žiniasklaidos. Danija ir Švedija yra, galima sakyti, "progresyvios" valstybės, kurios pasipriešino plandemijos tendencijai, o tai neatitinka kraštutinių kairiųjų kovidų pasakojimo čia, JAV, kad tik "Trumpo šalininkai" priešinasi Kinijos viruso fašizmui.

"Pažiūrėsime, ar mūsų pasiutę kairieji girs ŠĮ švedų ir danų įvykių posūkį", - juokavo vienas "National File" komentatorius.

Norėdami sekti naujausias žinias apie sužeidimus ir mirtis dėl kiniškojo viruso injekcijų, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

NationalFile.com

Afinalwarning.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau