Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 25

Kroatijos prezidentui Zoranui Milanovičiui baigėsi Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukčiavimas

(Paranormal) Kroatijos prezidentas demaskuoja žiniasklaidą, kuri meluoja ir skleidžia paniką dėl kovidų, ir sako, kad jo šalyje skiepyti nebegalima.

Pateikdamas piktą kaltinimą medicinos įstaigoms, Milanovičius paskelbė, kad kroatai "buvo pakankamai paskiepyti" ir kad "Kroatijoje daugiau nebeskiepysime".

(Ethan Huff straipsnis perspausdintas iš Planet-Today.com)

"Žiniasklaida skleidžia paniką ir nesąmones", - drąsiai skelbė Milanovičius. "Kiekvieną dieną pradedant CNN ir tais keliais kanalais galvoju, ar aš esu normalus, ar jie išprotėję. Jie skleidžia paniką. Jie tai daro nuo pat pradžių."

Skirtingai nei Jungtinių Valstijų politikai, kurie yra per silpni, susikompromitavę ar tiesiog blogi, kad kada nors pasakytų ką nors panašaus, Milanovičius neketina ramiai stebėti, kaip jo tėvynainiai ir toliau mediciniškai prievartaujami Vakarų didžiosios farmacijos mašinos.

"Nėra gyvenimo be rizikos, be galimybės susirgti", - pridūrė Milanovičius. "Žmonės serga nuo tūkstančio kitų rimtesnių dalykų, o kol tai vyksta, mes jau pusantrų metų kalbame apie COVID-19."

"Turime žinoti, koks yra šio pamišimo tikslas. Jei tikslas yra visiškai išnaikinti virusą, vadinasi, mes turime tikslą. Negirdėjau, kad tai būtų tikslas. Jei kas nors man pasakys, kad tai yra tikslas, pasakysiu, kad jis išprotėjo".

Milanovičiaus pasisakymą galite pažiūrėti toliau:

Milanovičius įspėja, kad kovidų vakcinos "kelia pavojų" žmonėms

Šiuo metu Kroatijoje yra paskiepyta maždaug pusė suaugusių gyventojų. Milanovićiaus nuomone, to daugiau nei pakanka.

Remiantis retorika, atrodo, kad jei tai priklausytų nuo Milanovičiaus, operacijos "Warp Speed" injekcijos, įvestos valdant "vakcinų tėvui" Donaldui Trumpui, Kroatijoje apskritai niekada nebūtų buvusios leistos.

"Mes neperžengsime 50 proc. ribos", - ryžtingai žiniasklaidai pareiškė Milanovičius. "Tegul mus aptveria viela. Jie to nepadarys."

"Tiesiog nėra jokių galimybių kelti pavojų tiems žmonėms... Nuo Naujųjų metų klausausi tik nesąmonių".
Milanovičius iš esmės sako, kad didžioji žiniasklaida, kuri yra Jungtinių Valstijų ir kitų šalių - dar vadinamų paslaptinguoju Babilonu - produktas, skleidžia tik propagandą ir baimę, kai kalbama apie Kinijos virusą.

Išgirsti šiuos Milanovičiaus žodžius tikrai yra gaivaus oro gurkšnis. Matyti tikrą vyrą, kuris pasipriešina šiai nesąmonei, yra ir įkvepianti, ir slegianti žinia, kad viskas, ką mes turime čia, JAV, yra nerangus pedofilas, užimantis aukščiausią mūsų šalies postą.

"Norėčiau, kad turėtume tokį prezidentą, o ne marksistą pedofilą su kambarinio augalo smegenimis", - taip pasakė vienas "Citizen Free Press" komentatorius.

"Kroatija išgyveno komunizmą", - rašė kitas. "Tai vidurinioji valstybė iš trijų, kurios 1946-1992 m. sudarė komunistinę Jugoslaviją".

"Nuo 1500-ųjų iki 1918 m. ji priklausė Habsburgų Austrijos imperijai ir tapo atskira karalyste. Tada, 1946 m. po Antrojo pasaulinio karo, ji tapo komunistine Jugoslavija. 1963 m. Tito pasiskelbė "prezidentu iki gyvos galvos". 1990 m. prasidėjo karas. Iki 1995 m. buvo pasirašyta sutartis, kuria, be kita ko, buvo įkurtos nepriklausomos Kroatijos, Slovėnijos (kuri taip pat atsisako tolesnių vakcinų) ir Bosnijos valstybės. Taigi, laisvė yra nauja, sunkiai iškovota tikrovė".

Kita komentatorė iš Kroatijos nurodė, kad ji myli savo prezidentą ir didžiuojasi būdama kroatė.

"Mums reikia daugiau tokių lyderių, kaip šis puikus žmogus, užimančių valstybines pareigas", - rašė kitas.

"Esu tos nuomonės, kad [Milanovičius] žiūri komjaunuolišką naujienų tinklą, nes pažįsta propagandą, kai ją pamato, ir nori likti naujausių skleidžiamų trąšų viršūnėje."

Amerikai stačia galva neriant į medicininio fašizmo gylį, kitos šalys, pavyzdžiui, Kroatija, priešinasi. Jei norite sekti naujausias žinias, apsilankykite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 21:36 Klauso Schwabo WEF planuoja cenzūruoti internetą naudodamas dirbtinį intelektą

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie planus moderuoti internetą naudojant dirbtinį intelektą, kuris identifikuotų "dezinformaciją", kenksmingą turinį ar bet ką kitą, kas, Klauso Schwabo nuomone, turėtų būti cenzūruojama.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto