Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 15

CDC pripažįsta, kad nėra duomenų, jog pasveikęs neskiepytas asmuo būtų platinęs COVID

(Paranormal) Advokatas pateikė Informacijos laisvės akto (FOIA) užklausą, pagal kurią buvo grąžintas Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) dokumentas, kuriame pripažįstama, kad nėra jokių duomenų apie tai, jog pasveikęs po tariamo užsikrėtimo šiuo virusu (COVID-19) būtų išplatinęs nors vieną neskiepytą asmenį.

Elizabeth Brehm iš "Siri & Glimstad" gavo atgalinį Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento (HHS) laišką, kuriame nurodoma, kad nepavyko gauti "dokumentų, atspindinčių bet kokį dokumentuotą atvejį, kai asmuo (1) niekada negavo COVID-19 vakcinos; (2) vieną kartą buvo užsikrėtęs COVID-19, pasveiko ir vėliau vėl užsikrėtė; ir (3) vėl užsikrėtęs SARS-CoV-2 perdavė kitam asmeniui".

"Atlikus paiešką mūsų dokumentuose, nepavyko rasti jokių dokumentų, susijusių su jūsų prašymu", - toliau rašoma laiške.

Jei agentūros atsakymas netenkina, Brehm buvo pasakyta, kad ji gali jį "administracine tvarka apskųsti" raštu agentūros FOIA vyriausiojo pareigūno pavaduotojui, JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento sekretoriaus padėjėjo viešiesiems reikalams biuras, Hubert H. Humphrey Building, 200 Independence Avenue, Suite 729H, Washington, D.C., 20201.

"Savo apeliaciją taip pat galite perduoti el. paštu FOIARequest@psc.hhs.gov", - toliau aiškinama.

CDC dirba didžiajai farmacijai, o ne žmonėms

Galima būtų manyti, kad, kadangi CDC taip priešinasi sveikatos laisvei, kai kalbama apie skiepus nuo COVID, ji turės bent vieną dokumentuotą atvejį, kai neskiepytas asmuo išplatino tariamą ligą. Tiesą sakant, tokio atvejo nėra.

Pasirodo, visa tai pagrįsta viltimi, o ne mokslu.

"Priešingai, yra begalė dokumentų, atspindinčių atvejus, kai paskiepyti asmenys užsikrėtė virusu ir perdavė jį kitiems", - perspėjo Aaronas Siri savo substate.

Dar blogiau yra tai, kad CDC niekada net nesivargino ieškoti įrodymų, jog natūraliai imunitetą turintys asmenys perduoda kinų mikrobus. Paklausta apie tai, CDC atsakė, kad "ši informacija nėra renkama".

"Bet vis dėlto CDC aktyviai gniuždo milijonų natūraliai imuninių asmenų teises šioje šalyje, jei jie nepasiskiepija, remdamasi prielaida, kad gali perduoti virusą. Tačiau nepaisant aiškių įrodymų, kad paskiepytieji platina virusą, CDC panaikina apribojimus paskiepytiesiems?! Tai distopija", - rašė Siri.

Pasirodo, visi iki vieno recenzuoti tyrimai rodo, kad natūralų imunitetą turintys asmenys, t. y. žmonės, kurie nesiskiepija, yra beveik 100 proc. apsaugoti nuo Fauci gripo. Ir priešingai nei "visiškai paskiepytų", jų natūralus imunitetas laikui bėgant nesusilpnėja.

"Nesu matematikas, bet pastovūs 99 proc. atrodo geriau nei greitai krentantys 95 proc.", - rašė Siri. "Ir nors skiepytieji lengvai perduoda virusą, natūralaus imuniteto žmonėms tai negalioja."

Šiuo atveju reikia išmokti, kad vadinamosiomis "sveikatos priežiūros institucijomis" negalima pasitikėti, ypač kai jos dirba netikrose vyriausybinėse agentūrose, kurios techniškai yra užmaskuotos privačios korporacijos.

"Pamoka ta, kad pilietinės ir asmeninės teisės niekada neturėtų priklausyti nuo medicininės procedūros", - pridūrė Siri. "Kiekvienas, natūraliai imunitetą turintis ar ne, norintis pasiskiepyti ir pasididinti, turėtų turėti teisę tai padaryti. Tačiau niekas neturėtų būti valdžios verčiamas dalyvauti bet kokioje medicininėje procedūroje."

Daugybė Siri substebėjimo komentatorių atkreipė dėmesį, kad nė vienas iš šių veiksmų nėra susijęs su "gyvybių gelbėjimu". Visa tai yra susiję su pasaulinės medicinos policinės valstybės, kuri netoleruoja asmens teisės pačiam pasirinkti medicinines procedūras ir sveikatos kelią, stiprinimu.

"Pasidalysiu šia informacija su visomis vietinėmis įmonėmis savo rajone, kurios diskriminuoja natūraliai neatsparius žmones", - rašė vienas iš komentatorių.

Naujausias naujienas apie Kinijos viruso plandeminę apgaulę galite rasti tinklalapyje Fascism.news.

Tarp šaltinių yra:

CitizenFreePress.com

Planet-Today.com

AaronSiri.substack.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau