Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 12

"Delta" varianto nėra - joks klinikinis testas negali diagnozuoti "Delta", o visas pasakojimas yra žiniasklaidos sukurta apgaulė

(Paranormal) Nesvarbu, ką žiniasklaida bando jums įteigti, faktas lieka faktu: tokio dalyko kaip "Delta variantas" nėra, bent jau kiek tai susiję su šiuo metu prieinamais "testais".

Be to, kad PGR testai iš pradžių yra visiškai apgaulingi, ligoninės dabar atsisako parodyti pacientams, kurių tariamai "teigiami" naujausio Delta varianto testai, jų tikruosius testų rezultatus, o tai reiškia, kad nėra galimybės įrodyti, jog kas nors iš tikrųjų juo serga. (Susiję: PERSPĖJIMAS: CDC ir FDA suklastojo "kovido" tyrimų protokolą... PGR testais nustatomas tik peršalimo virusas)

Priežastis, žinoma, yra ta, kad Delta variantas neegzistuoja ir yra tik žmonių vaizduotės vaisius. O testo tam, kas neegzistuoja, tikrai nėra, nes kaip gali būti? (Susiję: BOMBA: HHS dokumentuose pripažįstama, kad CDC niekada neišskyrė jokio "kovid-19 viruso"... PGR testai tėra instrumentinis triukšmas)

Jei ką nors ir vadina Delta variantu ar net apskritai "covid", tai tik vakcinos pažeidimas ir (arba) apsinuodijimas 5G kitu pavadinimu. Kitaip tariant, tikroji liga visame tame yra vaistas - ir kuo daugiau žmonių gaus to vaisto, tuo daugiau bus ligų.

Gydytojai tik "spėlioja" apie deltos variantą

Patty McMurray iš portalo 100percentfedup.com pasidomėjo šiuo klausimu išsamiau - kreipėsi į savo pirminės sveikatos priežiūros gydytoją, kad išsiaiškintų, kaip medicinos personalas neva tiria Delta variantą. (Susiję: Covid "Delta variantas" - tai tik išgalvotas vakcinos sužalojimo pavadinimas).

Štai ką pasakė gydytojas:

"Mes tik spėjame, kad tai yra tai, kas tai yra, nes Delta variantas yra labai užkrečiamas".

Pagrindinė žiniasklaida atvirai pripažįsta, kad amerikiečių pacientams net neleidžiama sužinoti, koks variantas jiems neva yra. Sveikatos priežiūros darbuotojai paprasčiausiai išgalvoja ir atitinkamai užpildo duomenų lapus.

"Taip yra todėl, kad sekos nustatymo testai turi būti patvirtinti federaliniu lygmeniu, kad rezultatus būtų galima atskleisti gydytojams ar pacientams, o dauguma jų dar nėra patvirtinti", - sako McMurray.

"Laboratorijų mokslininkai sako, kad testų patvirtinimo procesas yra pernelyg brangus ir užima daug laiko."

San Francisko muzikantas Samas Reideris (Sam Reider), kuris yra "visiškai pasiskiepijęs", tai sužinojo skaudžiu būdu dar vasaros pradžioje, kai Kalifornijos visuomenės sveikatos departamentas jam pranešė, kad jo testas dėl kininių mikrobų yra teigiamas.

Reiderio buvo paprašyta atlikti antrąjį testą vietinėje "Kaiser Permanente" įstaigoje, o vėliau buvo paskelbta, kad jis turi Delta atmainą. Tačiau kai Reideris paprašė pateikti įrodymą, gydytojai jam pasakė, kad negali suteikti šios informacijos.

"Kai iš "Kaiser" gavau tolesnį tyrimą, jie pasakė, kad jis teigiamas, tačiau neturėjo jokios sekos nustatymo informacijos", - "Business Insider" pasakojo Reideris. Jis pridūrė, kad tai "man pasirodė keista".

Naujojo Džersio gyventojas Ryanas Forrestas (Ryan Forrest), taip pat "visiškai paskiepytas", sako, kad patyrė beveik tą patį po to, kai jo testas buvo teigiamas po dalyvavimo vestuvėse.

"Būtų buvę malonu žinoti ir daugiau smalsumo dėlei", - sakė R. Forrestas žiniasklaidai po to, kai jam buvo atsisakyta pateikti įrodymus, kad jis tikrai užsikrėtė Delta atmaina.

Daugelis kitų patyrė panašią patirtį po tariamai teigiamo Delta viruso testo. Kai jie paprašė įrodymų, tyrimų įstaigos negalėjo arba nenorėjo pateikti prašomos informacijos. (Susiję: CDC atšaukia apgaulingą PGR tyrimo protokolą, kuris buvo naudojamas klastojant teigiamus kovidų tyrimo rezultatus, paskatinti plandemiją)

Tai, kad tiek mažai žmonių užduoda klausimus apie tai, kelia nerimą, tačiau to galima tikėtis, nes dauguma žmonių, atrodo, tiesiog pritaria visoms plandemijos nesąmonėms, kad ir kokios beprotiškos jos būtų.

"Ar paskiepytiems pacientams atsisakoma suteikti informaciją apie jų organizme atliktus tyrimus, nes "medicinos ekspertai" nenori, kad jie žinotų, jog serga tos pačios rūšies KOVID, nuo kurios buvo skiepyti?" - klausia McMurray.

"O gal todėl, kad tai sugriautų propagandos mašinos pasakojimą, jog kiekvienas amerikietis turi būti paskiepytas, kad neužsikrėstų naujausiais CCP (Kinijos komunistų partijos) viruso variantais?"

Norėdami sekti naujausias naujienas apie Kinijos viruso apgaulę, apsilankykite Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

100percentfedup.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Klausymas skaitytojams ir pamąstymas. O, jums kai buvo nustatytas pgr testas teigimas, jūs pasidomėjote ir paprašėte įrodymus, kaip buvo nustatytas ir pagal ką?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau