Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 26

CDC atšaukia apgaulingą PGR tyrimo protokolą, kuris buvo naudojamas klastojant teigiamus kovidų tyrimo rezultatus, paskatinti plandemiją

(Paranormal) Po daugiau nei metus trukusio mokslinio sukčiavimo, kuriuo buvo stengiamasi išgauti melagingus "teigiamus" rezultatus atliekant PGR tyrimus, CDC paskelbė, kad šių metų gruodžio 31 d. panaikina RT-PCR diagnostikos grupę:

CDC paskelbė, kad šių metų gruodžio 31 d. panaikina RT-PCR diagnostik

Po 2021 m. gruodžio 31 d. CDC atšauks JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA) pateiktą prašymą išduoti skubaus naudojimo leidimą (EUA) CDC 2019 m. naujojo koronaviruso (2019-nCoV) realaus laiko RT-PCR diagnostikos grupei - tyrimui, pirmą kartą pristatytam 2020 m. vasario mėn. ir skirtam tik SARS-CoV-2 nustatyti. CDC pateikia šį išankstinį pranešimą, kad klinikinės laboratorijos turėtų pakankamai laiko pasirinkti ir įdiegti vieną iš daugelio FDA patvirtintų alternatyvų.

PGR testų naudojimas kovidų ligos diagnostikai yra visuotinė mokslinė apgaulė, nes joks PGR instrumentas negali duoti kiekybinių rezultatų, kurie galėtų parodyti konkretų viruso krūvį. Tačiau šiuo CDC patvirtintu tyrimo protokolu buvo remiamasi kuriant "kasedemijos" iliuziją, pagal kurią apsimetama, kad šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje yra užsikrėtę kovidu.

Visa tai buvo sudėtinga šarlataniška mokslinė apgaulė, ir kiekvienas, susipažinęs su PGR technologija (žr. toliau), tai žinojo nuo pat pradžių.

CDC patvirtintas PGR testas, skirtas kovidui diagnozuoti, buvo apgaulingas nuo pat pirmos dienos.

PGR prietaisai nėra kiekybiniai prietaisai. Jie negali pasakyti, kiek ko nors yra tam tikrame mėginyje. Tai žino kiekvienas su PGR prietaisais susipažinęs laboratorijos mokslininkas. Tačiau jie ir toliau tęsia visuotinį sukčiavimą diagnozuodami "teigiamus" atvejus PGR tyrimais.

Visa kovidų "pandemija" buvo pagrįsta apgaulingais PGR tyrimais, o dabar CDC paskelbė, kad atšaukia dažniausiai naudojamą tyrimą, galbūt siekdama pakeisti jį kitu apgaulingu protokolu, kurį sveikatos priežiūros institucijos galėtų kontroliuoti, kad pagal poreikį pablogintų "pandemiją" (arba, galbūt, paskelbti, kad kovidai išnaikinti ir paskelbti pergalę).

Nuo pat pradžių visa pandemija buvo ne kas kita, kaip pasauliniu mastu koordinuojamas PGR tyrimų sukčiavimas. Kaip man sakė "Thermo-Fischer" pardavimų atstovai, susitikus akis į akį, PGR prietaisai negali nustatyti kiekybinių rezultatų. Juose nenaudojamos kiekybinės prietaisų kalibravimo kreivės ar kiekybiniai išoriniai kovidų standartai. Tai reiškia, kad PGR prietaisai neturi jokio teisėto vaidmens diagnozuojant ligas ar kovidų infekcijas. Vien tik vieno viruso fragmento, padauginto trilijonus kartų per PGR ciklą, buvimas nerodo jokios mokslinės ar diagnostinės vertės.

Iš "Great Game India":

Portugalijos apeliacinis teismas nusprendė, kad PGR testai yra nepatikimi ir kad karantinavimas remiantis vien tik PGR testu yra neteisėtas.

Teismas nurodė, kad testo patikimumas priklauso nuo naudojamų ciklų skaičiaus ir esamo viruso krūvio. Cituodamas Jaafar et al. 2020, teismas padarė išvadą, kad:

"jei PGR testas yra teigiamas, kai naudojama 35 ar daugiau ciklų riba (kaip yra daugumoje Europos ir JAV laboratorijų), tikimybė, kad minėtas asmuo yra užsikrėtęs, yra mažesnė nei 3 %, o tikimybė, kad minėtas rezultatas yra klaidingai teigiamas, yra 97 %".

Panašiai ir Austrijos teismas nusprendė, kad PGR testai nėra tinkami COVID-19 diagnostikai ir kad blokavimas neturi jokio teisinio ar mokslinio pagrindo.

Teismas nurodė, kad "PGR testas nėra tinkamas diagnozei nustatyti, todėl pats savaime nieko nepasako apie asmens ligą ar infekciją".

PGR analitikai ir laboratorijų mokslo technikai prisideda prie pasaulinio sukčiavimo atliekant kovidų tyrimus

Visa kovidų pandemija yra farsas, ir visa tai buvo pagrįsta apgaulingais PGR tyrimais. Nuostabu, kad tai žino net PGR technikai ir analitikai. Jie dalyvauja pasaulinėje schemoje, kuria siekiama sunaikinti žmonių gyvybes ir sužlugdyti pasaulio ekonomiką, ir puikiai supranta, kad dėl jų pačių prietaisų ribotumo PGR pagrindu nustatytos "teigiamos" kovidų diagnozės yra beprasmės.

Savo privačioje laboratorijoje naudoju daugybę masių spektrometrijos prietaisų, įskaitant QQQ ir ICP-MS prietaisus. Esu vienas iš dviejų kiekybinių metodų, kurie buvo kruopščiai sukurti glifosato molekulėms maiste ir kanabinoidų koncentracijai kanapių ekstraktuose nustatyti, kūrėjų. Esu gerai susipažinęs su prietaisų kalibravimu, išoriniais standartais, kreivių atitikimo lygtimis ir kiekybine analize. PGR prietaisai viso to nesugeba. Jie nenaudingi diagnozuojant infekcines ligas, nes negali gauti viruso koncentracijos rezultatų iš tam tikro mėginio.

Jei norite sužinoti, kiek ko nors yra tam tikrame mėginyje, turite naudoti daug sudėtingesnius prietaisus, pavyzdžiui, masių spektrometro trigubo keturgubo matavimo prietaisus (kuriuos, be kita ko, naudoju maisto produktams tirti dėl užterštumo glifosatu).

Kaip praneša "Zero Hedge", net daktaras Fauci pripažįsta, kad PGR testai iš esmės yra apgaulė, kai kalbama apie kovidų ligos diagnozavimą:

Fauci, 2020 m. lapkričio vidurys: "Jei ciklo slenkstis yra 35 ar daugiau... tikimybė, kad tai bus replikacija, yra labai maža... Labai vargina pacientus ir gydytojus, kai kas nors ateina, pakartoja PGR, o jo ciklo slenkstis yra 37, tačiau beveik niekada negalima išauginti viruso iš 37 slenksčio ciklo. ...Todėl manau, kad jei kas nors ateina su 37, 38 ar net 36 ciklais, reikia pasakyti, kad tai tiesiog negyvi nukleotidai ir taškas."

Lygiai taip pat, kaip gydytojai, slaugytojos ir vaistininkai dalyvauja pasaulinėje nusikalstamoje kovidų aferoje, PGR laboratorijų technikai ir savininkai džiugiai dalyvauja tame pačiame sukčiavime, greičiausiai todėl, kad jie gauna didžiulį pelną iš apgaulingų PGR tyrimų, kurie niekada neatlaikytų jokio teisėto mokslinio tikslumo ar preciziškumo testo.

Iš tikrųjų PGR testai nėra tikslūs. Tikslumo sąvoka, kuri labai svarbi atliekant kiekybinę laboratorinę analizę, susijusią su pesticidais, sunkiaisiais metalais ir pan., PGR įrangoje neegzistuoja. Nėra tokio dalyko kaip tikslumas, kai dauginate genetinę medžiagą pačiame mėginyje. Šis procesas pagal apibrėžimą sunaikina bet kokias reikšmingas žinias apie pradinio mėginio masę ar koncentraciją.

Jei toks pat metodas būtų taikomas tikrinant galimai neblaivius vairuotojus alkotesteriu, kiekvienas gyvas žmogus būtų suimtas už vairavimą išgėrus, nes kiekvieno kraujyje cirkuliuoja bent viena alkoholio molekulė.

CDC atšaukia šį PGR metodą greičiausiai todėl, kad žino, jog testas neatlaikys pagrįstos mokslinės kontrolės. Jie bando nuslėpti savo pėdsakus ir įamžinti apgaulingą testą, kuris pirmiausia buvo panaudotas suklastotai kovidų plandemijai paskatinti. Tačiau mes jau žinome, kad CDC yra nusikalstama vakcinų pramonės priedanga ir kad CDC neturi jokio mokslinio patikimumo ar autoriteto, kai kalbama apie teisėtus infekcinių ligų tyrimus.

CDC, kaip ir PGR testas, yra visiška apgavystė.

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Man tik įdomu, jeigu PGR testai nuo gruodžio 31 dienos atšaukiami ir tai yra visur žinoma, kodėl Lietuvoje nuo liepos 26 dienos tai įvedė, kaip privalomą? Gal, per daug užpirko? ir dar reikia pasipelnyti, negi vėliau išmes? Ar norima tokiu būdu, priversti daugiau marmaliuotis? O, gal kad daugiau atsirastu bedarbių? kurie nenori nei testuotis nei marmaliuotis? Ką jūs manote apie tai? Dalinkitės savo nuomone. Beje dalinkitės šia informacija.... kad jie jau yra atšaukiami.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau