Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 9

BOMBA: HHS dokumentuose pripažįstama, kad CDC niekada neišskyrė jokio "kovid-19 viruso"... PGR testai tėra instrumentinis triukšmas

(Paranormal) Šiame straipsnyje:

  • Kovid-19" viruso sertifikuotos etaloninės medžiagos nėra.
  • PGR testai, kurių metu nustatomi "teigiami" kovido rezultatai, tėra tik sustiprinto instrumento fono rezultatas.
  • FDA pripažįsta, kad PGR testai buvo sukurti neturint jokių izoliuotų kovid-19 viruso mėginių. Taigi jie imitavo virusą.
  • Virusologė Dr. Judy Mikovitz patvirtina, kad įprasti koronavirusai ir beždžionių virusai apgaulingai paženklinti "covid".
  • Dr. Jane Ruby paaiškina, kodėl nėra nė vieno išskirto viruso mėginio ir kodėl pandemija pagrįsta koordinuota moksline apgaule.
  • CDC FOIA dokumentai atskleidžia įrodymus, kad CDC niekada neišskyrė covid-19.
  • Baltymo smaigalio biologinis ginklas yra tikras, o kovido "vakcinos" yra žudomieji šūviai, skirti depopuliacijai pasiekti.
  • CDC direktorius Walensky pripažįsta, kad covid vakcina nesustabdo covid infekcijų.
  • Senatorius Rendas Polas (Rand Paul) ragina amerikiečius priešintis kovidų tironijai.

Pernai, kai kovidų skeptikai sakė, kad "tokio dalyko kaip kovidų virusas nėra", griežtai su tuo nesutikau. Kaip maisto produktų mokslininkas, laboratorijos savininkas ir dviejų paskelbtų patentų, pagrįstų masių spektrometrijos analize, išradėjas, žinojau, kad SARS-CoV-2 genomo seka buvo nustatyta. Be abejo, klaidingai maniau, kad jis buvo išskirtas, išgrynintas ir nustatyta, kad jis yra covid-19 ligos priežastis.

BOMBA: HHS dokumentuose pripažįstama, kad CDC niekada neišskyrė jokio "kovid-19 viruso"... PGR testai tėra instrumentinis triukšmas... pasaulinis šmeižtas sparčiai skleidžiasi.

Po metų paaiškėjo, kad skeptikai buvo teisūs. O tokių žmonių kaip daktaras Tomas Kovanas (Thomas Cowan), Sali Fallon (Sally Fallon), daktaras Endriu Kaufmanas (Andrew Kaufman), Džonas Rapoportas (Jon Rappoport), Deividas Ikas (David Icke) ir kiti perspėjimai buvo teisingi. (Vėliau atsiprašiau jų visų viešame podkaste).

Kaip supratau, kad medicinos ir mokslo institucijos visa tai sufabrikavo? Ir kaip paaiškinti labai realią ligą, kurią patiria žmonės?

Šia istorija pasidalysiu čia, bet trumpai tariant, įprasti peršalimo virusai ir beždžionių virusų fragmentai, randami gripo skiepuose, klaidingai įvardijami kaip "covid", o per vakcinų injekcijas platinamas biologinis ginklas spyglių baltymas. Visa tai tikra. Tačiau nėra tokio dalyko kaip tikras, fizinis, izoliuotas covid-19 virusas, kuris būtų paimtas iš sergančių žmonių ir įrodyta, kad jis užkrečia kitus žmones ir sukelia jiems ligą. Dabar atrodo, kad iš tikrųjų matome tris skirtingus dalykus:

1) Peršalimo virusų, pažymėtų "covid", kokteilis, cirkuliuojantis ir sukeliantis kai kurių žmonių ligas, greičiausiai dėl to, kad imuninė sistema neturėjo galimybės susidurti su laukinio tipo virusais per visus pasaulinius draudimus.

2) Ginkluota smailiojo baltymo toksiška nanodalelė, kuri žmonėms suleidžiama kaip "krešulio injekcija"... ir greičiausiai išsiskiria, sukeldama žalingą šalutinį poveikį kitiems, neskiepytiems žmonėms.

3) Visiškai apgaulinga PGR "kazuistikos" schema, kuri sukurta taip, kad beveik kiekvienas žmogus būtų pažymėtas kaip "teigiamas", remiantis beveik vien tik tuo, kiek ciklų PGR mėginio paruošimo prietaisams nurodyta atlikti, taip sustiprinant prietaisų triukšmą iki "teigiamo" pataikymo. Beveik viskas gali būti pažymėta kaip "teigiama", įskaitant genetinės medžiagos fragmentus iš ankstesnių metų skiepų nuo gripo.

Šie trys dalykai, kartu su masinės isterijos programavimu žiniasklaidoje, pasiekė tokį visuotinės baimės ir psichologinio terorizmo lygį, kokio pasaulis dar nematė. Tačiau, pasirodo, visa tai pagrįsta melu. Ir štai kaip mes tai sužinome.

Nėra sertifikuotų pamatinių medžiagų izoliuotam SARS-CoV-2 "covid-19" virusui

Kaip laboratorijos savininkas, publikuojantis mokslininkas ir masės spektrometrijos analitikas, esu puikiai susipažinęs su sertifikuotų etaloninių medžiagų (CRM) naudojimu analizės metodams ir prietaisų kalibravimo sekoms patvirtinti. (Patikėkite manimi, esu praleidęs per daug vakarų, kurdamas serijinius etalonų skiedinius "Gilson" pipete...)

Štai kaip šis procesas paprastai vyksta legalioje mokslinėje laboratorijoje:

1 veiksmas) Įsigykite norimo tirti dalyko ("analitės") CRM. Tai reiškia, kad reikia įsigyti išgrynintą, izoliuotą standartą, kurio koncentracija žinoma, paprastai laikmenoje, pavyzdžiui, vandenyje, arba sausų miltelių pavidalu. Pavyzdžiui, kai tiriu gyvsidabrį maiste, turiu sertifikuotą gyvsidabrio standartą su žinoma gyvsidabrio koncentracija, ištirpintą vandenyje, azoto rūgštyje ir druskos rūgštyje.

2 veiksmas) Paleiskite CRM kaip mėginį, esant skirtingoms koncentracijoms, kad sudarytumėte "kreivę", kuri veiksmingai moko prietaisą, kaip atrodo analitė ir kaip prietaiso detektorius reaguoja į skirtingas analitės koncentracijas. Galutinis rezultatas yra "kvantinė kreivė", kuri bus naudojama 3 etape.

PASTABA: Prietaisai įvairiais metodais "suderina" ieškomą dalyką, filtruodami visus kitus nesuderinamus dalykus. Dirbant su masės spektrometrija, molekulės identifikuojamos pagal jų molekulinę masę, jonų fragmentacijos modelius ir elucijos laiką chromatografinėse kolonėlėse. Kad medžiaga atitiktų, ji turi atitikti visus šiuos parametrus. Atliekant PGR tyrimus, "atitikimas" yra genomo seka, sudaryta iš bazių porų, apibrėžtų skaitmeninėje bibliotekoje, kuri gali būti arba nebūti kada nors palyginta su realiu fiziniu standartu realiame pasaulyje.

3 veiksmas) Per prietaisą paleiskite nežinomus mėginius (kraujo serumo, šlapimo, seilių, vandens, maisto mėginių ekstraktus ir t. t.) ir patikrinkite, ar nežinomame mėginyje yra ieškomo dalyko (analitės). Kadangi sudarėte kiekybinę kreivę, tada taip pat galite nustatyti analitės koncentraciją pradiniame mėginyje. Paprastai tai apibūdinama kaip masės ir tūrio santykis, pavyzdžiui, ng / ml (nanogramai mililitre). Nanogramas yra milijardinė gramo dalis. Kai tiriame maisto produktus dėl glifosato, galime aptikti vos 1 nanogramą mililitre, o tai byloja apie itin didelį aukštos klasės prietaisų jautrumą.

Tai procesas, kurio metu kažkas ištiriama ir nustatoma, kiek kažko yra kitame produkte. Pavyzdžiui, jei norėtumėte nustatyti, ar žmogus serga "kovidu", reikėtų nustatyti kovido-19 virusų koncentraciją jo kraujyje (t. y. "virusinę apkrovą"). Tai yra gamtos mokslai / biologija 101.

Tad kokia problema?

Jūs apstulbsite supratę, kaip giliai iš tikrųjų slypi mokslinė apgaulė. Apsvarstykite šiuos svarbiausius dalykus:

Punktas Nr. 1: Atrodo, kad nėra jokių izoliuotų, išgrynintų sertifikuotų etaloninių medžiagų, skirtų SARS-CoV-2 "kovidui". Mačiau bendrovių, kurios teigia parduodančios "izoliatus", kuriuose yra kovid virusų, tačiau savo aprašyme jos aiškina, kad jų buteliukuose yra genetinės medžiagos iš "šeimininko ląstelių" (žmogaus ląstelių) ir galvijų serumo ląstelių, o tai reiškia, kad tai yra nežinia kokio kokteilio mišinys. Tačiau tai vadinama "izoliatu".

Pavyzdys: "BEI Resources", siūlanti vadinamąjį "izoliuotą" covid-19 preparatą, kurį galite rasti šioje nuorodoje. Šio covid-19 "izoliato" aprašyme teigiama, kad

...[Š]is produktas netinka kaip visos ląstelės antigeno preparatas, nes baltymus daugiausia sudaro ląstelės šeimininkės ir vaisiaus galvijų serumas, naudojamas viruso dauginimo metu.

Kitaip tariant, didžioji "izoliato" genetinės medžiagos dalis iš tikrųjų yra iš žmogaus ląstelių. Taigi tai visai ne izoliatas. Kovido virusas nėra izoliuotas. Iš tikrųjų šiame "izoliate" yra viruso genetinė medžiaga, žmogaus genetinė medžiaga ir galvijų genetinė medžiaga, taip pat bet kokie kiti virusai, kurių buvo žmonių ir karvių kraujyje. Tai gali būti milijonai skirtingų esančių nanodalelių, kurių kiekviena turi savo genetinės medžiagos sekas.

Punktas Nr. 2: Jei neturite izoliuotų, sertifikuotų etaloninių medžiagų, negalite sukurti teisėto analizės bandymo. Būtent tai FDA pripažįsta savo dokumentuose, kuriuose teigiama, kad, kadangi kuriant PGR testą nebuvo covid-19 virusų, jie jį "imitavo" naudodami žmogaus ląsteles ir genų banko koronavirusų fragmentus. Iš pačios FDA dokumento:

Kadangi tuo metu, kai buvo kuriamas testas ir atliekamas šis tyrimas, nebuvo kiekybiškai išreikštų 2019-nCoV viruso izoliatų, skirtų naudoti CDC, 2019-nCoV RNR aptikti skirti testai buvo išbandyti su charakterizuotomis in vitro transkribuotos pilno ilgio RNR atsargomis..., kurios buvo įterptos į skiediklį, sudarytą iš žmogaus A549 ląstelių suspensijos ir virusų transportavimo terpės (VTM), siekiant imituoti klinikinį mėginį.

Kitaip tariant, jie padirbinėjo kovidų virusą, naudodami genų banko ląsteles, kurios buvo sąmoningai ir melagingai paženklintos kaip "kovidų". Taip buvo sukurtas PGR testas. FDA visa tai pripažįsta. PGR testas yra apgaulė.

3 punktas: Jei neturite CRM izoliato, negalite kalibruoti prietaisų pagal žinomą mėginį. O tai reiškia, kad PGR testai nėra kalibruojami pagal ką nors realaus ir fizinio. Vietoj to jie remiasi parsisiųstomis skaitmeninėmis bibliotekomis, kurias teikia ne kas kitas, o CDC - ta pati Big Pharma priedangos grupė, kuri vadovauja šiai kovidų apgaulei.

4 punktas: PGR prietaisai negali atlikti kiekybinės analizės. "Teigiami" rezultatai yra ne kas kita, kaip sustiprintas foninis triukšmas. Joks PGR prietaisas negali pasakyti, kiek tam tikros genetinės medžiagos buvo rasta pirminiame mėginyje. Ji gali tik nustatyti medžiagos buvimą pagal "taip" ir "ne". Laboratorijos moksle tai vadinama kokybine, o ne kiekybine analize.

Atliekant kokybinę analizę pagrindinis veiksnys yra prietaiso aptikimo riba (LOD). Kokią mažą mėginio dalį prietaisas vis tiek "užfiksuos"? Visuose prietaisuose, kad LOD būtų moksliškai pagrįsta, ji turi būti tokia, kad viršytų foninį triukšmą, kitaip ji yra moksliškai beprasmė. Visi prietaisai sukuria foninį triukšmą, kuris, galima sakyti, yra "viršūnės" arba "pataikymai", reiškiantys detektoriaus statiką. Jie egzistuoja foniniame lygyje net tada, kai prietaisas nieko neveikia.

Norėdami parodyti, kaip tai atrodo, panagrinėkite toliau pateiktą grafiką. Jame pavaizduoti kai kurie masių spektro rezultatai, apimantys masių spektrą. Horizontalioji ašis yra m/z (masė virš krūvio), kuri bendram aptarimui supaprastinta iki "masės". Tai aptiktų molekulių ar dalelių masė.

Atkreipkite dėmesį į raudoną ir oranžinę linijas kiekvienos diagramos apačioje. Tai daugiausia "foninis" triukšmas visose masėse. Tada atkreipkite dėmesį į labai aukštą oranžinę viršūnę, kuri iškyla virš fono. Tai yra ieškomos molekulės masė. Tai gali būti pesticidas, teršalas, maistinė medžiaga ir t. t.

biologiniai ginklai, biologinis karas, CDC, covid-19, suklastotas

Svarbu tai, kad jei padidinčiau detektoriaus stiprinimą, ekrano apačioje esantis "foninis triukšmas" vertikaliai išsiplėstų ir užpildytų visą ekraną. Visame ekrane "pataikytų" kiekviena masė, nes stiprinimas būtų gerokai padidintas. Tai prilygsta tam, ką daro PGR prietaisai, kai jie atlieka 30 ir daugiau ciklų. Jie stiprina triukšmą, o tada apsimeta, kad "pataikė" į kovidą.

Bet kadangi jie tiek daug kartų jį sustiprino, jie panaikino bet kokią galimybę tiksliai pasakyti, ką jie turi ir net kiek jie turi. Nes LOD (aptikimo riba) yra moksliškai niekinė, jei ji negali išskirti piko iš foninio triukšmo.

Įprastai metodo patvirtinimo atveju LOD turi būti bent tris kartus didesnė už foninį triukšmą, o tai reiškia, kad "viršūnė" turi būti tris kartus didesnė už foninį triukšmą. Viskas, kas yra mažiau, laikoma netikru foniniu triukšmu. O atliekant kiekybinį darbą paprastai reikia, kad signalas būtų bent 10 kartų didesnis už foninį triukšmą.

Tačiau PGR prietaisai ima foninį triukšmą ir stiprina jį tol, kol gauna "teigiamą" rezultatą. Tada šis "teigiamas" rezultatas absurdiškai vadinamas "kovidiniu atveju", nors jis tiesiogine prasme nieko nereiškia teisėtu moksliniu požiūriu.

Visas procesas, kuris šiandien naudojamas naudojant PGR, yra visiškas mokslinis šlamštas, kuris nepraeitų net paprasčiausio mokslinio laboratorinio audito. Beje, būtent todėl dauguma šių PGR laboratorijų neturi ISO akreditacijos. Jos neišlaikytų nė vieno audito. (Mano laboratorija turi ISO akreditaciją ir kasmet atlieka auditą, įskaitant akluosius kiekybinio tikslumo bandymus naudojant masių spektrometrijos prietaisus, kad įsitikintų, jog pasiekiame tikslumo tikslus).

Dr. Judy Mikovitz visa tai patvirtino neseniai duotame interviu

Dr. Judy Mikovitz, knygos "Ending Plague" (PlagueTheBook.com) autorė, visa tai patvirtino neseniai duotame interviu. Ji ne tik patvirtino, kad nėra jokio izoliuoto kovid-19 viruso, kuris būtų paimtas ir išgrynintas iš sergančio žmogaus ir įrodytas kaip sukeliantis ligą kitam žmogui; ji taip pat patvirtino, kad daktaras Faučis specialiai pasirinko ginkluotą laboratorinį mėginį, kuris buvo užkrėstas koronavirusų kokteiliu, kad jį panaudotų kaip pagrindą per Vuhano virusologijos institutą atliekamiems funkcinio stiprinimo tyrimams.

Kitaip tariant, daktaras Faučis žinojo, kad kuria frankenšteinišką virusų troškinį, kurį sukčiaujanti CDC ir bendrininkaujanti mokslo bendruomenė paprasčiausiai pavadins "kovidu". Pasitelkę masinės žiniasklaidos isteriją, jie galėtų priversti daugumą gyventojų pasiskiepyti vakcinomis, kurios buvo sukurtos taip, kad gyventojai būtų paskiepyti dygliuotais baltyminiais biologiniais ginklais, taip pat sukurtais vadovaujant ir finansuojant Faučiui.

Taigi tikroji istorija yra ta, kad Fauci ir CDC naudojo įprastus koronavirusus, kad suklastotų kovidų pandemiją ir įšvirkštų žmonėms tikrą biologinį ginklą - papildytą "spike" baltymą.

Svarbu tai, kad daktaras Mikovicas (Mikovitz) patvirtina, jog visa tai atsirado Jungtinių Valstijų kariuomenėje, o tai reiškia, kad tiek JAV, tiek Kinijos karinės institucijos dalyvavo kuriant ir diegiant šį pasaulinės depopuliacijos biologinį ginklą (spyglių baltymą):

Dr. Jane Ruby neseniai rodytoje Steve'o Peterso (Stew Peters) laidoje pateikė puikų kovidų apgaulės paaiškinimą.

Dr. Jane Ruby, Stew Peterso laidos (StewPeters.TV) dalyvė, dar viename demaskuojančiame vaizdo įraše dar kartą patvirtina visą šią istoriją, atskleisdama, kad covid-19 virusas niekada nebuvo išskirtas, išgrynintas ir įrodyta, kad jis sukelia covid ligą. Plandemija buvo suklastota:

CDC FOIA dokumentai atskleidžia, kad nėra jokio išskirto "covid-19" viruso

Pagaliau pasirodė nauji FOIA dokumentai, atskleidžiantys, kad CDC niekada neišskyrė jokio covid-19 viruso. Pranešama, kad kanadietė Christine Massey CDC pateikė kelis FOIA prašymus, kuriuose, remdamasi Informacijos laisvės įstatymu, prašoma pateikti šiuos dokumentus:

Prašoma pateikti informaciją apie visus CDC ir (arba) Toksinių medžiagų ir ligų registro agentūros (ATSDR) turimus, saugomus ar kontroliuojamus tyrimus ir (arba) ataskaitas, kuriose aprašomas bet kokio "COVID-19″ viruso gryninimas (įskaitant B.1.1.7", "B.1.351", "P.1 " ir bet kurį kitą "variantą") (maceruojant, filtruojant ir naudojant ultracentrifugą; kartais kai kurių žmonių dar vadinamas "išskyrimu") tiesiogiai iš mėginio, paimto iš sergančio žmogaus, kai paciento mėginys prieš tai nebuvo sujungtas su jokiu kitu genetinės medžiagos šaltiniu (t. y. beždžionių inkstų ląstelėmis, dar vadinamomis Vero ląstelėmis; vaisiaus galvijų serumu).

2021 m. birželio 7 d. CDC pateikė atsakymą:

CDC atsakė: "Atlikus paiešką mūsų dokumentuose, nepavyko rasti jokių dokumentų, susijusių su jūsų prašymu. Konkrečiai, Nacionalinis imunizacijos ir kvėpavimo takų ligų centras informuoja, kad CDC negrynina ir neišskiria jokio COVID-19 viruso taip, kaip aprašo prašytojas.

FOIA prašymas žymimas Nr. 21-01075-FOIA.

Kitaip tariant, CDC niekada nėra išskyręs ir išgryninęs jokio KOVID-19 viruso, taškas.

Dr. Roberto O. Youngo (Robert O. Young) interneto svetainėje pateikiami papildomi dokumentai, iš kurių matyti, kad CDC niekada neišskyrė ir neišgrynino ŽPV viruso, tymų viruso, MERS viruso, Zikos viruso ar poliomielito viruso ir kt.

(Siekiame susisiekti su Christine Massey, kad patvirtintume jos FOIA prašymų apimtį ir pakviestume ją pokalbiui).

Šių metų liepos 21 d. CDC paskelbė, kad atšaukia savo leidimą atlikti dabartinį PGR testą kovid-19, teigdama, kad po šių metų gruodžio 31 d. PGR testas nebebus laikomas galiojančiu mokslu. Tuomet teigiama, kad naujasis PGR testas "palengvins SARS-CoV-2 ir gripo virusų aptikimą ir atskyrimą", t. y. naujasis testas, kaip pranešama, galės atskirti kovidą nuo paprasto peršalimo. Tai reiškia, kad dabartinis testas, kuris buvo naudojamas pasaulinei kovid pandemijos isterijai skatinti, tokio atskyrimo nesugeba užtikrinti.

Iš tikrųjų, atrodo, kad CDC dešimtmečius klastojo mokslinius duomenis apie pasaulines "pandemijas", naudodamasi žiniasklaida, kad skleistų masinę isteriją, nors jokios pandemijos nebuvo. Vienas geriausių ir naujausių atvejų - neseniai kilęs Zikos virusas, kai didžiosios žiniasklaidos priemonės šaukė, kad Floridoje naujagimiams gimę kūdikiai dėl Zikos viruso gims sutrumpėjusiomis galvomis (mikrocefalija). Kaip ir kovidų schemos atveju, milijardai dolerių buvo nukreipti į farmacijos bendroves, kad šios ištirtų vakciną nuo Zikos, kuri, kaip paaiškėjo, buvo tik išgalvotas triukšmas.

CDC direktorius Valenskis (Walensky) pripažįsta, kad kovido vakcina neapsaugo nuo kovido infekcijos ar deltos varianto perdavimo

CDC direktorė, daktarė Rochelle Walensky, CNN eteryje pripažino kai ką stulbinančio: Kovid-19 vakcinos NEužkerta kelio Kovid-19 infekcijai. Jos taip pat nesustabdo žmonių nuo KOVID viruso, kurį CDC vadina "Delta variantu", perdavimo.

Iš esmės Walensky ką tik pripažino, kad skiepų pasai yra beprasmiai ir nieko neįrodo. Jei "visiškai paskiepytas" asmuo vis tiek gali užsikrėsti ir perduoti kovid virusą, tuomet vakcinos pasas yra ne kas kita, kaip paklusnumo, o ne imunizacijos įrodymas.

Štai daktaras Walensky visa tai pasako CNN, ir ne, tai nėra "giliai suklastotas" vaizdo įrašas. Tai atviras prisipažinimas:

Kovid-19 virusas yra apgaulė, tačiau ginkluotas baltymas "Spike" yra labai tikras ir gana mirtinas.

Kovid-19 virusas, atrodo, yra ne kas kita, kaip pervadinti peršalimo virusai ar paprasti beždžionių virusai, o nuodinga baltymo "spike" nanodalelė, kuri dabar skiepijama vakcinomis, yra mirtinai pavojingas biologinis ginklas, sukurtas JAV, o vėliau padidintas Vuchane už JAV mokesčių mokėtojų pinigus.

Dabar atrodo akivaizdu, kad visa kovidų isterijos paskirtis buvo priversti žmones sutikti su dygliuotojo baltymo injekcijomis, kurios sąmoningai klaidingai pavadintos "vakcinomis". Šie spyglių baltymai, nuo kurių covid vakcina dabar vadinama "krešulio injekcija", net pagal pagrindinius Salko instituto duomenis sukelia kraujo krešulius, neurologinius pažeidimus, insultus, širdies priepuolius, savaiminius abortus ir visuotinius kraujagyslių pažeidimus. Iš jų straipsnio apie "spike" baltymą ir jo žalingą poveikį žmogaus širdies ir kraujagyslių sistemai:

Dabar naujas svarbus tyrimas rodo, kad viruso smailių baltymai (kurie elgiasi visai kitaip nei saugiai koduojami vakcinose) taip pat vaidina svarbų vaidmenį pačiai ligai.

... [Š]is domumentas pirmą kartą aiškiai patvirtinamas ir išsamiai paaiškinamas mechanizmas, kuriuo baltymas pažeidžia kraujagyslių ląsteles. Vis labiau sutariama, kad SARS-CoV-2 veikia kraujagyslių sistemą, tačiau kaip tiksliai jis tai daro, nebuvo žinoma. Panašiai ir kitus koronavirusus tyrinėjantys mokslininkai jau seniai įtarė, kad baltymas smaigalys prisideda prie kraujagyslių endotelio ląstelių pažeidimo, tačiau šis procesas dokumentuotas pirmą kartą.

Naujajame tyrime mokslininkai sukūrė "pseudovirusą", kuris buvo apsuptas klasikinio SARS-CoV-2 spyglių baltymų vainiko, tačiau jame nebuvo jokio tikro viruso. Paveikus šiuo pseudovirusu, buvo pažeisti gyvūnų modelio plaučiai ir arterijos - tai įrodo, kad ligai sukelti užteko vien tik smaigalio baltymo. Audinių mėginiuose nustatytas plaučių arterijų sieneles išklojančių endotelio ląstelių uždegimas.

Dygliuotasis baltymas buvo sukurtas kaip biologinis ginklas, kad sukeltų plačiai paplitusius simptomus, kuriuos vėliau būtų galima melagingai pavadinti "kovidu", o vėliau nurodyti, kad būtų galima išstumti dar daugiau vakcinos injekcijų, kuriose yra daugiau dygliuotojo baltymo biologinių ginklų. Kovid-19 "virusas" yra tik beždžionių virusų ir peršalimo virusų kokteilis, o "spike" baltymas, kurio antigenas yra vakcinų taikinys, pažeidžia kraujagysles, nevaisingumą, imuninę sistemą ir t. t.

Kokia viso to esmė? Žinoma, apie depopuliaciją.

Visa tai - depopuliacijos ginklas, kuriuo siekiama masiškai išnaikinti žmonių rasę.

Spyglių baltymas yra depopuliacijos ginklas. "Vakcina" - tai "Soylent Green" stiliaus išnaikinimo ir savižudybės šūvis, kuris buvo perpakuotas į "vaistą". "Pandemija" buvo žiniasklaidos sukelta isterija, siekiant sukelti paniką ir visuotinę vakcinos paklausą, kad žmonės nesipriešintų naikinimo šūviams.

O tai reiškia, kad daugelis tų, kurie pasiskiepijo, netrukus mirs, nes visa šios suklastotos pandemijos esmė buvo atsikratyti milijardų žmonių.

Tai taip pat reiškia, kad kiekvienas su tuo sutinkantis asmuo prisideda prie genocidinių žudynių ir nusikaltimų žmonijai. Tai apima žurnalistus, mokslininkus, gydytojus, gubernatorius, FDA / CDC / PSO pareigūnus ir net vietinius vaistininkus bei slaugytojus, kurie švirkščia šiuos mirtinus šūvius vyrams, moterims, vaikams ir net pagyvenusiems žmonėms. Jų nusikaltimai žmonijai, palyginti su Antrojo pasaulinio karo holokaustu, atrodo kaip vaikų žaidimas. Kol nusikaltėliai nebus sustabdyti, kovidinių vakcinų holokaustas gali masiškai nužudyti milijardus žmonių.

Iš esmės jūs matote pasaulinę masinio naikinimo kampaniją, užmaskuotą kaip visuomenės sveikatos atsaką į pandemiją.

Tai pati grėsmingiausia ir velniškiausia "mokslinė" apgavystė per visą žinomos civilizacijos istoriją. Bet kokiu sąžiningu atveju tai yra globalistų mėginimas išnaikinti homo sapiens, savotiškas "planetos masto etninis valymas", kuriuo siekiama atsikratyti žmonių ir užleisti vietą bet kokiam beprotiškam scenarijui, kurį jie tikisi įgyvendinti.

Atėjo laikas visiems žmonėms, norintiems išsaugoti žmoniją, taikiai sukilti ir pasipriešinti šiam genocidiniam bandymui išnaikinti žmoniją.

Štai kodėl JAV senatorius Rendas Polas (Rand Paul) dabar ragina amerikiečius priešintis užraktams ir kaukių mandatams, teigdamas: ""Mes neturime sutikti su smulkių tironų ir bebaimių biurokratų mandatais, užraktais ir žalinga politika. Galime tiesiog pasakyti "ne", daugiau taip nebus." Jis tęsia:

Jie negali mūsų visų suimti. Jie negali laikyti visų jūsų vaikų namuose. Jie negali uždaryti visų vyriausybinių pastatų, nors turiu ilgą sąrašą tų, kuriuos jie turėtų uždaryti. Mes neturime sutikti su smulkių tironų ir bebaimių biurokratų įsakymais, užraktais ir žalinga politika. Galime paprasčiausiai pasakyti "ne", daugiau taip nebus.

Prezidente Bidene - mes nesutiksime su jūsų agentūrų įgaliojimais ir jūsų praneštais žingsniais, nukreiptais į uždarymą, - sakė Paulas. "Niekas neturėtų vadovautis CDC prieš mokslą nukreiptais kaukės įgaliojimais.

... [Ne]leisime, kad šiais metais vėl padarytumėte daugiau žalos mūsų vaikams.

Mes visi buvome apgauti, gerbiamieji. Visa tai neturi nieko bendra su visuomenės sveikata, gyvybių gelbėjimu ar kokios nors pandemijos sustabdymu. Tai - apgalvotas, koordinuotas teatras, kuriuo siekiama įtikinti žmones nusižudyti suleidžiant biologinio ginklo injekcijas, kad globalistai galėtų pašalinti iš planetos kelis milijardus žmonių, o išgyvenusiuosius toliau tironiškai ir autoritariškai kontroliuoti.

Tai taip pat gali būti priedanga jų planuojamam finansiniam pertvarkymui, kuris sužlugdys pasaulio fiktyvias valiutas, sunaikins visą avių valiutinį turtą ir viską sutelks globalistų elito rankose.

Štai kodėl pasaulio vyriausybės dabar laiko savo piliečius įkaitais, reikalaudamos įvykdyti vakcinų kvotas, kad galėtų išlaisvinti ribotą "laisvę", kuri, žinoma, bus visiškai panaikinta, kai tik bus nustatytas kitas "variantas".

Viską paaiškinu šiame galingame ir skubiame podkaste, kuris pirmą kartą buvo paskelbtas praėjusį penktadienį:

Visa kovidų apgavystė sparčiai skleidžiasi. Sekite naujienas. Žiūrėkite vaizdo įrašus Brighteon.com ir Banned.video, kad sužinotumėte tiesą, kuria didžiosios technologijos niekam neleidžia dalytis. Jei norite gyventi ir išgyventi šį pasaulinį genocidą, skaitykite NaturalNews.com ir sekite mano kanalą Brighteon, na ir mus Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau