Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 6

CDC slepia duomenis, rodančius, kad kovidų vakcinos yra labai nesėkmingos kovojant su Delta variantu

(Paranormal) Kuo ilgiau tęsiasi COVID-19 pandemija, tuo daugiau amerikiečių sužino, kiek daug jiems buvo meluojama per pastaruosius pusantrų metų, ir tai šokiruoja.

Pradedant melu, kad šaliai tereikia užsidaryti "dviem savaitėms, kad išlenktų kreivę" - pamenate, kaip jus šokiravo pirmieji pranešimai apie 2020 m. kovo-balandžio mėn. šoktelėjusį nedarbo lygį? - kaukės nereikalingos, kaukės reikalingos, nes jos padeda pažaboti plitimą, skiepijimasis vakcina lems pandemijos pabaigą ir normalaus gyvenimo sugrįžimą į įprastas vėžes - sąrašas tęsiasi. Dabar mums sakoma, kad:

- gyvenimas negrįš į normalias vėžes, nes po šalį keliauja naujas "variantas", vadinamas "Delta"; ir

- vakcinos, kurios, kaip mums buvo žadėta, buvo beveik 95 proc. veiksmingos... nėra apsaugotos nuo šio "naujo varianto".

Tačiau, deja, kažkas negerai, nes įvedami nauji kaukės įpareigojimai ir didėja "proveržio" infekcijų skaičius net tarp paskiepytų amerikiečių.

"Šią savaitę federalinių sveikatos apsaugos pareigūnų pateiktos naujos rekomendacijos, kada skiepyti amerikiečiai turėtų užsidėti veido kaukes, pateikė stulbinančią naujieną: Šią savaitę laikraštis "Houston Chronicle" pranešė, kad žmonės, kurie buvo paskiepyti ir užsikrėtė delta koronaviruso atmaina, gali turėti didelį viruso kiekį, kaip ir neskiepyti žmonės.

"Tai reiškia, kad jie gali tapti ligos platintojais ir tam tikrose situacijose, taip pat ir tada, kai yra pažeidžiamų žmonių, turėtų vėl dėvėti kaukes patalpose", - pridūrė laikraštis.

Tarsi ši informacija būtų nepakankamai prieštaringa, iš Bideno režimo taip pat gauname blogų pranešimų, o tai nėra naujiena.

Pradžiai, Ligų kontrolės ir prevencijos centro administratorė daktarė Rochelle Walensky trečiadienį CNN eteryje pareiškė paskiepytiems amerikiečiams, kad jie turi vėl pradėti dėvėti kaukes "oranžinėse ir raudonosiose" zonose, kuriose šis variantas yra didžiausias... dėl neskiepytų žmonių.

Kai ji sulaukė CNN laidos vedėjo Džono Bermano (John Berman) replikos, Walensky paaiškino, kad nieko nepadarysi, naujoji versija užkrečia net kai kuriuos paskiepytus žmones.

"Mokslo duomenys, kurie paskatino [rekomendacijas], yra vos kelių dienų senumo, ir artimiausiomis dienomis iš tikrųjų pamatysite paskelbtą mokslinę informaciją, kuri motyvavo" staigų maskavimo politikos pakeitimą, sakė ji.

Bermanas (Berman) atsakė, paaišindamas Walensky, kad nauji užsikrėtimo atvejai "visų pirma plinta iš neskiepytų žmonių neskiepytiems žmonėms", su kuo Walensky sutiko.

"Taigi, galite suprasti mus, kurie esame paskiepyti, nusivylimą: "Kodėl, po velnių, aš turiu už tai sumokėti?". Bermanas sakė.

"Tiesa. Taigi prašome visų, esančių tose oranžinės ir raudonos spalvos zonose, užsidėti kaukes", - atsakė Walensky.

"Štai kodėl - jei esate paskiepytas asmuo ir esate vienoje iš tų zonų, kaip jūs sakėte, raudonoje zonoje, COVID jūroje, turite gana didelę tikimybę, jei niekas nedėvi kaukės, bendrauti su žmonėmis, kurie gali būti užkrečiami", - tęsė ji. "Kas 20 paskiepytų žmonių, vienas ar du iš jų gali užsikrėsti. ... Jie gali susirgti tik lengva liga, bet mes norėjome, kad jie žinotų, jog tą lengvą ligą gali parsinešti namo", - pridūrė ji. "Jie gali užkrėsti kitus".

Tuo tarpu viceprezidentė Kamala Harris tą pačią dieną žurnalistams sakė, kad žmonėms tereikia "pasiskiepyti" ir jiems viskas bus gerai, kaip šią savaitę savo laidoje pažymėjo "Fox News" vedėjas Tuckeris Carlsonas (Tucker Carlson).

„Jei ieškote vieno momento, kuris puikiai atsispindėtų gryną, haliucinogeninį mūsų gyvenimo momento absurdą, apsvarstykite naujas Bideno administracijos gaires dėl COVID“, - sakė Carlsonas. „Administracija dabar sako, kad visi žmonės, įskaitant skiepytus žmones, turės dėvėti kaukes, bet tik priklausomai nuo to, kur jie gyvena“.

Kaip pažymėjo "Houston Chronicle", painiavos ir įtarimų kelia tai, kad CDC nepaskelbė naujų tyrimų, kuriais grindžiamos rekomendacijos dėl kaukių.

Nenuostabu, kad vis daugiau amerikiečių nebepasitiki nė viena vyriausybine agentūra.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

BizPacReview.com

Chron.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus JD Heyes nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau