Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 12

CDC direktorius interviu metu pripažino, kad "žmonės miršta nuo vakcinos"

(Paranormal) Duodama tiesioginį interviu "PBS NewsHour", Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) direktorė Rochelle Walensky suklydo sakydama "žmonės miršta nuo šios VAKCINOS", o ne "žmonės miršta nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19)".

Ši klaida leidžia manyti, kad kažkas negerai - ar tai būtų vakcinos veiksmingumas, ar ryšys tarp skiepų ir mirčių.

Tiesioginio interviu metu laidos vedėja Džudi Vudruf (Judy Woodruff) ir Valenskis (Walensky) kalbėjo apie naujus COVID-19 atvejus Jungtinėse Valstijose. Nerimą kelianti Walensky Freudo klaida buvo užfiksuota vaizdo kamera.

Baigdama interviu, Woodruff kalbėjo apie tai, kad COVID-19 atvejų ir mirčių skaičius šalyje vis dar yra per didelis. Tada ji paklausė Walensky, kada COVID mirčių skaičius "bus maždaug toks, koks yra įprasto gripo atveju", arba ar toks scenarijus apskritai įmanomas, atsižvelgiant į tai, kaip pandemija nusiaubė viso pasaulio šalis.

Walensky paminėjo, kad susirgimų skaičiaus mažėjimas teikia vilčių, kartu pripažindama, kad COVID-19 mirčių skaičius yra didelis. "Mes žinome, kad žmonės, kurie miršta nuo šios vakcinos, - pasakė Walensky, o po to padarė pauzę ir pasitaisė.

Ji tęsė sakydama, kad yra didesnė tikimybė, jog žmonės mirs nuo koronaviruso, jei liks neskiepyti. Walensky pridūrė, kad žmonės gali sustabdyti infekcijas skiepydamiesi, nors duomenys rodo, kad liga vis tiek gali plisti net ir tarp paskiepytųjų.

Walensky pridūrė, kad CDC deda visas pastangas, kad pateiktų informaciją ir įtikintų žmones skiepytis, nes dauguma mirčių nuo COVID-19 yra "išvengiamos mirtys".

Kitos šalys pripažino mirčių nuo vakcinos atvejus

Nors CDC, Maisto ir vaistų administracija (FDA), J. Bideno administracija ir pagrindinė žiniasklaida nusprendžia ignoruoti mirčių nuo vakcinų atvejus, kitos šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė ir Australija, pripažino kai kurias mirtis, kurias tiesiogiai sukėlė vakcinos nuo koronavirusų.

Gegužės mėn. Lisa Shaw, apdovanojimą pelniusi BBC radijo laidų vedėja, mirė hospitalizuota po to, kai ją ištiko kraujo krešuliai. Prieš susirgdama ji pasiskiepijo "AstraZeneca" COVID-19 vakcina.

Pasak jos šeimos pareiškimo, 44 metų L. Shaw praėjus savaitei po skiepijimo pasireiškė "stiprūs" galvos skausmai. Po kelių dienų ji sunkiai susirgo.

Shaw mirė gegužės 21 d. Niukaslo karališkojoje Viktorijos ligoninėje po to, kai dėl kraujo krešulių ir kraujavimo buvo gydoma intensyviosios terapijos skyriuje.

Teigiama, kad su "AstraZeneca" vakcina siejama krešulių susidarymo rizika 40 metų ir vyresniems žmonėms yra viena iš 100 000. Teigiama, kad bet kokio amžiaus žmonių mirties dėl kraujo krešulio rizika yra maždaug viena iš milijono.

Rugpjūčio mėnesį Terapinių prekių administracija (TGA) pranešė, kad 34 metų moteriai iš Naujojo Pietų Velso (Australija) išsivystė kraujo krešėjimo sindromas, susijęs su "AstraZeneca" vakcina. Moteris mirė rugpjūčio 4 d., išsivysčius trombozės su trombocitopenijos sindromui (TTS).

TGA pareiškime teigiama, kad TTS "yra retas įvykis, susijęs su rimtais kraujo krešuliais esant mažam trombocitų skaičiui". Tačiau skirtingai nuo kitų krešėjimo būklių, TTS sukelia imuninės sistemos reakcija į "AstraZeneca" vakciną.

Galbūt Walensky vis dėlto neklysta. Žmonės iš tiesų miršta nuo COVID-19 vakcinų.

Būkite budrūs ir apsilankykite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau apie vakcinų sukeltas mirtis ir sužalojimus, apie kuriuos nepranešė pagrindinė žiniasklaida.

Šaltiniai:

InfoWars.com

PBS.org

Standard.co.uk

SkyNews.com.au

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau