Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 16

Vokietijos klinika nutraukia COVID-19 stiprinamųjų skiepų darbuotojams skyrimą, gavusi pranešimų apie nepageidaujamą poveikį

(Paranormal) Šio mėnesio pradžioje, gavus keletą pranešimų apie neigiamą šalutinį poveikį, Miunsterio universitetinės klinikos (UKM) darbuotojams skirti sustiprinamieji skiepai nuo koronaviruso (COVID-19) buvo atidėti.

Sustabdymą patvirtino UKM atstovė spaudai. Anksčiau klinika skelbė, kad iki metų pabaigos visiems 11 000 jos darbuotojų bus pateiktas "pasiūlymas" dėl "stiprinamosios vakcinacijos".

Remiantis pranešimais, prieš ilgąjį savaitgalį buvo laikinai sustabdytas intensyviosios terapijos skyriuose dirbančio personalo skiepijimas COVID-19 vakcina.

UKM slaugos direktorius teigė, kad darbuotojai buvo sunerimę dėl nepageidaujamų įvykių, nes dėl jų būtų buvę sunku išlaikyti darbo grafiką Vokietijos klinikoje.

Nepaisant nepageidaujamų įvykių, apie kuriuos pranešta, UKM teigė norinti vėliau "koordinuotai" pasivyti koronaviruso stiprinamuosius vaistus. Dėl vėlavimo klinika įkūrė savo vakcinacijos centrą, kuriame bus atliekami pakartotiniai skiepijimai. (Susiję: Mokykla uždaryta, kai darbuotojai patyrė nepageidaujamų reakcijų dėl COVID-19 skiepų).

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad pakartotinės vakcinos yra būtinos

Vokietijos gydytojų asociacijos prezidentas Klausas Reinhardtas (Klaus Reinhardt) teigė, kad nėra jokių mokslinių įrodymų, kad COVID-19 stiprinamosios vakcinos yra reikalingos įvairaus amžiaus žmonėms. Tačiau Bavarijos ministras pirmininkas Markusas Soderis (Markus Soder) ragina atlikti daugiau antikūnų tyrimų ir atlikti stiprinamuosius skiepus visų amžiaus grupių piliečiams.

Austrijoje šimtai sveikatos priežiūros sektoriaus darbuotojų įkūrė "Facebook" puslapį #soschautswirklichaus, skirtą kampanijai prieš privalomą skiepijimą. Darbuotojai protestuoja prieš privalomą skiepijimą ir patyčias iš tų, kurie nenori skiepytis.

Daugelis darbuotojų ėmėsi veiksmų, nes nerimauja, kad gali prarasti darbą. Viena medicinos darbuotoja sakė, kad ji metus buvo paskirta į COVID-19 skyrių ir kad jos patirtis "neatitinka pagrindinėje žiniasklaidoje pateikiamo vaizdo".

Kadaise Vokietija buvo giriama už reagavimą į pandemiją, o dabar kasdien užregistruojama beveik 50 000 naujų koronaviruso atvejų. Ekspertai įspėja, kad šalis yra pačiame ketvirtojoje koronaviruso bangos, kuri vadinama ketvirtąja, nes šią žiemą plinta delta viruso atmaina, įkarštyje.

Vokietijos visuomenės sveikatos institucijos Roberto Kocho instituto duomenimis, bendras susirgimų skaičius šalyje pasiekė 4,89 mln. Mirtinų atvejų skaičius siekia 97 198. Vokietijos pareigūnai ir visuomenės sveikatos ekspertai nerimauja dėl stulbinančių skaičių.

Pirmosiomis pandemijos dienomis Vokietija buvo giriama už pradinį atsaką į infekcijas, kuris apėmė veiksmingą tyrimų ir atsekimo programą, išsamius tyrimus ir aukštus sveikatos priežiūros standartus, padėjusius išvengti didelio susirgimų ir mirčių skaičiaus.

Ankstyvasis Vokietijos atsakas į pandemiją buvo sėkmingesnis, palyginti su Vakarų Europos kaimynėmis, pavyzdžiui, Prancūzija ir Italija.

Tačiau reikalai ėmė blogėti po to, kai šalis paskiepijo didžiąją dalį savo piliečių. Šiuo metu 69,8 proc. Vokietijos gyventojų yra gavę vieną skiepą nuo COVID-19, o 67,3 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti.

Be Vokietijos, kitose šalyse, pavyzdžiui, Prancūzijoje, atvejų gerokai padaugėjo.

Lapkričio 10 d. Prancūzijos sveikatos apsaugos ministras Olivjė Veranas (Olivier Veran) įspėjo, kad šalyje jau vyksta penktoji koronaviruso pandemijos banga. Lapkričio 10 d. Prancūzijoje užregistruota beveik 40 000 naujų atvejų.

Būkite atsargūs dėl COVID-19 stiprinamųjų skiepų ir daugybės nepageidaujamų poveikių, tokių kaip skausmas injekcijos vietoje, nuovargis, galvos skausmas, raumenų skausmas ir pykinimas. Daugiau informacijos apie nepageidaujamą vakcinų poveikį ir COVID-19 stiprinamuosius skiepus rasite svetainėje Vaccines.news .

Šaltiniai:

GlobalResearch.ca

Facebook.com

CNBC.com

VerywellHealth.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau