Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 15

Didžiojoje Britanijoje vėl padaugėjo COVID infekcijos atvejų, 90 proc. mirčių teko skiepytiems asmenims

Didžiojoje Britanijoje vėl padaugėjo COVID infekcijos atvejų, 90 proc. mirčių teko skiepytiems asmenims: Ar visam laikui praradome bandos imuniteto galimybę?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Kol pasaulis sutelkia dėmesį į karą Ukrainoje po Rusijos invazijos praėjusio mėnesio pabaigoje, dauguma pasaulio lyderių pokalbių buvo skirti šiam konfliktui.

Tai reiškia, kad mažai kalbama apie didėjančią infliaciją, tebesitęsiančią tiekimo grandinės krizę, netinkamą ekonomikos valdymą ir, žinoma, COVID pandemiją.

Tačiau kai kurie žmonės vis dar atkreipia dėmesį į šias problemas, ypač į COVID, įskaitant buvusį "New York Times" rašytoją Aleksą Berensoną (Alex Berenson), kuris stebi pandemiją nuo pat pradžių ir nuolat rašo straipsnius apie atsirandančius modelius gerokai anksčiau, nei dauguma kitų juos pastebi.

Iki šiol jis vieną jų pastebėjo Didžiojoje Britanijoje: Be to, 90 proc. mirštančiųjų nuo viruso buvo paskiepyti, todėl Berensenas išsakė teoriją, kad pasaulis iššvaistė galimybę įgyti bandos imunitetą.

"Nauji duomenys iš Didžiosios Britanijos kelia ryškias raudonas vėliavas dėl Kovid krypties turtingose šalyse, kurios praėjusiais metais bandydamos įveikti koronavirusą naudojo mRNA ir DNR skiepus", - praėjusios savaitės pabaigoje savo puslapyje "Substack" rašė Berensonas. "Hospitalizacijų ir mirčių skaičius išlieka atkakliai aukštas ir didžioji jų dalis tenka skiepytiems žmonėms. Vasario mėn. 90 proc. iš 1 000 britų, kurie kiekvieną savaitę mirė nuo Kovido, buvo paskiepyti".

Berensonas toliau nurodė, kad ne tik naujų užsikrėtimo atvejų yra daug daugiau nei prieš atsirandant omikroniniam variantui, bet ir po trumpo sumažėjimo vasario mėn. jų vėl daugėja. Be to, pasak jo, atrodo, kad stiprinamosios vakcinos nesuteikia didelės apsaugos nuo hospitalizacijos jaunesniems žmonėms.

Jis taip pat pažymėjo, kad Didžiosios Britanijos duomenys apie COVID yra labai svarbūs, nes ši šalis ir labai anksti padidino savo populiaciją, ir todėl, kad Didžiosios Britanijos duomenų rinkiniai yra "daug išsamesni ir mažiau politizuoti nei JAV".

"Diena po dienos, savaitė po savaitės skaičiai kelia vis didesnį nerimą. Jie rodo, kad mRNA ir DNR injekcijos galėjo sulėtinti ar net visiškai sustabdyti natūralų bandos imuniteto vystymąsi, kuris pasireiškė ankstesnių kvėpavimo takų virusų epidemijų metu", - perspėjo jis.

"Iš tiesų, Didžiosios Britanijos duomenimis, dabar 99 proc. suaugusiųjų turi antikūnų prieš COVID , daugiausia dėl vakcinacijos. Šis lygis yra daug aukštesnis, nei epidemiologai manė, kad reikia bandos imunitetui palaikyti. Tačiau COVID infekcijos, hospitalizacijos ir mirtys nesiliauja", - tęsė A. Berensonas. "Šiuo metu beveik 12 000 britų yra hospitalizuoti dėl COVID, t. y. daugiau nei pernai šiuo metu."

Buvęs "Times" autorius taip pat paskelbė "stulbinančią" diagramą, kurioje pavaizduota naujausia savaitinė "stebėjimo ataskaita", kurią reguliariai skelbia Didžiosios Britanijos vyriausybė:

sveikata, medicina, pandemija, stiprintuvai, Alex Berenson, mirtys

Čia pateikiamas šios diagramos šaltinis.

Berensonas rašo:

Per keturias savaites, pasibaigusias vasario 27 d., 397 neskiepyti britai mirė nuo kovido, palyginti su 3512 paskiepytųjų. Taikant platesnį apibrėžimą, kuris gali apimti daugiau atsitiktinių mirčių, nesusijusių su užsikrėtimu Covid, skaičiai dar blogesni: mirė 5871 paskiepytas žmogus, palyginti su 570 nepaskiepytų. (Jungtinės Valstijos viešai neteikia šių duomenų; net neaišku, ar Amerikos visuomenės sveikatos priežiūros institucijos juos renka išsamiai).

Ataskaitoje taip pat pirmą kartą parodyta, kad jaunesni nei 50 metų suaugusieji dabar vienodai dažnai hospitalizuojami dėl Covid, nepriklausomai nuo to, ar jie yra pasiskiepiję, ar neskiepyti. Ataskaitoje nepateikiamas panašus hospitalizacijos įvertis žmonėms, kurie buvo paskiepyti, bet neskiepyti, tačiau remiantis joje pateiktais neapdorotais skaičiais, šie rodikliai yra didžiausi iš visų.

Toliau Berensonas pabrėžė, kad infekcijos rodikliai taip pat auga Jungtinėse Valstijose ir kitose išsivysčiusiose šalyse, kurios intensyviai skiepijosi ir stiprino skiepus, o skurdesnėse šalyse, pavyzdžiui, Afrikoje, kur naudojamos senesnės "inaktyvuoto viruso" vakcinos, liga daugiau ar mažiau progresuoja pagal tipiškus sezoninius dėsningumus (kitaip tariant, bandos imunitetas).

Nors pasaulio elitas sutelkia mūsų dėmesį į naują karą Europos pakraštyje, kad atitrauktų dėmesį nuo kitų problemų, Berensono ataskaita primena, kad KOVID išlieka problema ir ji vėl blogėja.

(Straipsnio autorius JD Heyeso)

Šaltiniai:

AlexBerenson.Substack.com

Citizens.news

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau