Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 24

COVID-19 vakcinos skiepytiems asmenims reaktyvuoja vėjaraupių virusą

Keliuose tyrimuose nustatyta, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina sukelia daugiau vėjaraupių atvejų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Vėjaraupių virusas, žinomas kaip varicella-zoster virusas, yra vienas iš aštuonių žinomų herpeso virusų, galinčių užkrėsti žmones. Užsikrėtę vėjaraupiais ir pasveikę nuo jų, paprastai ankstyvame amžiuje, žmonės įgyja imunitetą virusui visam gyvenimui.

Tačiau vėjaraupių virusas iš tikrųjų niekada nepalieka jų organizmo. Jis tik metų metus išlieka neaktyvus jų nervų sistemoje, kol vėl suaktyvėja, dažniausiai kaip juostinė pūslelinė arba juostinė pūslelinė (HZ).

Pirmasis tyrimas, kuriame įžvelgtas ryšys tarp skiepų COVID-19 ir vėjaraupių, atliktas Izraelyje. Šiame tyrime, paskelbtame recenzuojamame mėnesiniame medicinos žurnale "Rheumatology", buvo tiriamos šešios moterys, sergančios autoimuniniais sutrikimais. Visoms joms juostinė pūslelinė pasireiškė praėjus trims-14 dienų po to, kai joms buvo suleista pirmoji arba antroji Pfizer mRNA COVID-19 vakcinos dozė.

"Mūsų žiniomis, klinikiniuose mRNA pagrindu sukurtos vakcinos COVID-19 tyrimuose nebuvo pranešimų apie į vėjaraupius panašų odos bėrimą ar HZ, o mūsų atvejų serija yra pirmoji, kurioje pranešama apie tokį stebėjimą palyginti jauno amžiaus pacientams", - rašė tyrimo autoriai.

Taivane mokslininkai recenzuojamame medicinos žurnale QJM paskelbė kitą atvejį, susijusį su trimis sveikais vyrais - dviem pagyvenusiais suaugusiaisiais ir vienu senjoru - kuriems juostinė pūslelinė pasireiškė praėjus nuo dviejų iki septynių dienų po pirmosios "Moderna" mRNA vakcinos arba "AstraZeneca" virusinių vektorių vakcinos dozės.

Tyrėjai pažymėjo, kad nėra žinoma, jog HZ reaktyvuojasi po bet kokių kitų vakcinų vartojimo, tačiau jų tyrimu nustatytas ryšys tarp COVID-19 vakcinų ir juostinės pūslelinės atsiradimo.

Taivano tyrėjai yra tikri dėl šio ryšio, nes nuo vakcinacijos iki juostinės pūslelinės atsiradimo praėjo trumpas laiko tarpas ir tai, kad trys jų tirti pacientai prieš skiepijimą turėjo sveiką imuninę sistemą.

Tyrime, paskelbtame recenzuojamame žurnale "Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology", nustatyta, kad daugiau nei milijono COVID-19 vakcinacijų įrodymai atitinka didesnį juostinės pūslelinės atvejų skaičių.

Pasak tyrėjų, paskiepytiems asmenims, gavusiems COVID-19 vakciną, tikimybė susirgti juostine pūsleline buvo "statistiškai labai reikšminga", ypač palyginti su neskiepytaisiais.

"Panašu, kad varicella-zoster viruso reaktyvacija yra potenciali [nepageidaujama vaisto reakcija] į COVID-19 vakcinas", - rašė autoriai. Jie pridūrė, kad "skiepijimas nuo COVID-19, regis, potencialiai didina riziką, kad nusidrieks HZ".

Mokslininkai įspėja apie COVID-19 vakcinos keliamą pavojų

Izraelio tyrimo autoriai tikisi, kad jiems pavyks padidinti informuotumą apie priežastinį ryšį tarp COVID-19 vakcinų kaip HZ sukėlėjo, ypač jauniems žmonėms, sergantiems autoimuninėmis uždegiminėmis reumatinėmis ligomis (AIIRD).

"Reikia toliau budriai stebėti ir stebėti COVID-19 vakcinų šalutinį poveikį saugai. Klinikinis COVID-19 vakcinacijos saugumo registras tarp pacientų, sergančių AIIRD, suteiks daugiau žinių šiuo atviru klausimu", - rašė Izraelio autoriai.

Taivano tyrimo autoriai pažymėjo, kad jie pastebėjo vis daugiau pranešimų, kuriuose HZ siejama su mRNA COVID-19 vakcinomis, o jų tyrimas buvo pirmasis, kuriame nustatytas ryšys tarp juostinės pūslelinės ir ne mRNA pagrindu pagamintos COVID-19 vakcinos, tokios kaip "AstraZeneca".

"Tai skatina skubiai atlikti daugiau tyrimų, kad būtų ištirtas konkretus šio reiškinio mechanizmas ir nustatyti rizikos veiksniai", - rašė jie.

Daugiau apie nepageidaujamą COVID-19 vakcinų poveikį sužinosite svetainėje VaccineInjuryNews.com.

Žiūrėkite šį "Sveikatos reindžerio ataskaitos" epizodą, kuriame sveikatos reindžeris Maikas Adamsas (Mike Adams) pasakoja apie tai, kaip dėl COVID-19 vakcinų žmonės tampa "neurologiškai kvaili".

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


avatar
1
Labai įdomu. Tęsiasi žmogaus naikinimas ir toliau. Palauksime pažiūrėsime kas bus toliau.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau