Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Birželio » 24

COVID-19 vakcinos skiepytiems asmenims reaktyvuoja vėjaraupių virusą

Keliuose tyrimuose nustatyta, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina sukelia daugiau vėjaraupių atvejų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Vėjaraupių virusas, žinomas kaip varicella-zoster virusas, yra vienas iš aštuonių žinomų herpeso virusų, galinčių užkrėsti žmones. Užsikrėtę vėjaraupiais ir pasveikę nuo jų, paprastai ankstyvame amžiuje, žmonės įgyja imunitetą virusui visam gyvenimui.

Tačiau vėjaraupių virusas iš tikrųjų niekada nepalieka jų organizmo. Jis tik metų metus išlieka neaktyvus jų nervų sistemoje, kol vėl suaktyvėja, dažniausiai kaip juostinė pūslelinė arba juostinė pūslelinė (HZ).

Pirmasis tyrimas, kuriame įžvelgtas ryšys tarp skiepų COVID-19 ir vėjaraupių, atliktas Izraelyje. Šiame tyrime, paskelbtame recenzuojamame mėnesiniame medicinos žurnale "Rheumatology", buvo tiriamos šešios moterys, sergančios autoimuniniais sutrikimais. Visoms joms juostinė pūslelinė pasireiškė praėjus trims-14 dienų po to, kai joms buvo suleista pirmoji arba antroji Pfizer mRNA COVID-19 vakcinos dozė.

"Mūsų žiniomis, klinikiniuose mRNA pagrindu sukurtos vakcinos COVID-19 tyrimuose nebuvo pranešimų apie į vėjaraupius panašų odos bėrimą ar HZ, o mūsų atvejų serija yra pirmoji, kurioje pranešama apie tokį stebėjimą palyginti jauno amžiaus pacientams", - rašė tyrimo autoriai.

Taivane mokslininkai recenzuojamame medicinos žurnale QJM paskelbė kitą atvejį, susijusį su trimis sveikais vyrais - dviem pagyvenusiais suaugusiaisiais ir vienu senjoru - kuriems juostinė pūslelinė pasireiškė praėjus nuo dviejų iki septynių dienų po pirmosios "Moderna" mRNA vakcinos arba "AstraZeneca" virusinių vektorių vakcinos dozės.

Tyrėjai pažymėjo, kad nėra žinoma, jog HZ reaktyvuojasi po bet kokių kitų vakcinų vartojimo, tačiau jų tyrimu nustatytas ryšys tarp COVID-19 vakcinų ir juostinės pūslelinės atsiradimo.

Taivano tyrėjai yra tikri dėl šio ryšio, nes nuo vakcinacijos iki juostinės pūslelinės atsiradimo praėjo trumpas laiko tarpas ir tai, kad trys jų tirti pacientai prieš skiepijimą turėjo sveiką imuninę sistemą.

Tyrime, paskelbtame recenzuojamame žurnale "Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology", nustatyta, kad daugiau nei milijono COVID-19 vakcinacijų įrodymai atitinka didesnį juostinės pūslelinės atvejų skaičių.

Pasak tyrėjų, paskiepytiems asmenims, gavusiems COVID-19 vakciną, tikimybė susirgti juostine pūsleline buvo "statistiškai labai reikšminga", ypač palyginti su neskiepytaisiais.

"Panašu, kad varicella-zoster viruso reaktyvacija yra potenciali [nepageidaujama vaisto reakcija] į COVID-19 vakcinas", - rašė autoriai. Jie pridūrė, kad "skiepijimas nuo COVID-19, regis, potencialiai didina riziką, kad nusidrieks HZ".

Mokslininkai įspėja apie COVID-19 vakcinos keliamą pavojų

Izraelio tyrimo autoriai tikisi, kad jiems pavyks padidinti informuotumą apie priežastinį ryšį tarp COVID-19 vakcinų kaip HZ sukėlėjo, ypač jauniems žmonėms, sergantiems autoimuninėmis uždegiminėmis reumatinėmis ligomis (AIIRD).

"Reikia toliau budriai stebėti ir stebėti COVID-19 vakcinų šalutinį poveikį saugai. Klinikinis COVID-19 vakcinacijos saugumo registras tarp pacientų, sergančių AIIRD, suteiks daugiau žinių šiuo atviru klausimu", - rašė Izraelio autoriai.

Taivano tyrimo autoriai pažymėjo, kad jie pastebėjo vis daugiau pranešimų, kuriuose HZ siejama su mRNA COVID-19 vakcinomis, o jų tyrimas buvo pirmasis, kuriame nustatytas ryšys tarp juostinės pūslelinės ir ne mRNA pagrindu pagamintos COVID-19 vakcinos, tokios kaip "AstraZeneca".

"Tai skatina skubiai atlikti daugiau tyrimų, kad būtų ištirtas konkretus šio reiškinio mechanizmas ir nustatyti rizikos veiksniai", - rašė jie.

Daugiau apie nepageidaujamą COVID-19 vakcinų poveikį sužinosite svetainėje VaccineInjuryNews.com.

Žiūrėkite šį "Sveikatos reindžerio ataskaitos" epizodą, kuriame sveikatos reindžeris Maikas Adamsas (Mike Adams) pasakoja apie tai, kaip dėl COVID-19 vakcinų žmonės tampa "neurologiškai kvaili".

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0 Spam
1 ufospacenet • 17:19, 24.06.2022
Labai įdomu. Tęsiasi žmogaus naikinimas ir toliau. Palauksime pažiūrėsime kas bus toliau.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:52 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

01.09.2019 laikas 14:05 Receptai Skaniausi pyragėliai per 20 minučių
Skanūs pyragėliai su įdaru. Labai sunku nuo jų atsitraukti. Dingsta akimirksniu! Norėdami sužinoti daugiau apie paruošimą, žiūrėkite vaizdo įrašą:

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Moteriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų, receptai nuo moteriškų ligų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgy...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:42 Žemę pasiekė galinga galaktikų susidūrimo smūginė banga
Kosmosas nuolat stebina mus savo neįtikėtinomis dramomis ir paslaptimis. Neseniai astronomai atskleidė, kad galaktika NGC 7318b susidūrė su keturiomis kaimyninėmis galaktikomis Stefano kvintete, sukeldama galingą smūginę bangą. Šis fenomenas ne tik a...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 12:09 Vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi skirtumai
Nepasitikėjimas savimi yra universali patirtis, tačiau kaip jis pasireiškia vyrams ir moterims, gali labai skirtis. Šiame straipsnyje nagrinėsime septynis esminius skirtumus tarp vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi, siekdami geriau suprasti, k...

Skaityti daugiau