- 18.01.2022
- 0.0 Reitingas
- 1760 Peržiūros
- Komentarai
Nepaisant didėjančio informuotumo apie COVID-19 vakcinų keliamą riziką, daugelis žmonių nori rizikuoti, tikėdamiesi sumažinti tikimybę sunkiai susirgti ar mirti nuo COVID-19 vakcinos. Tačiau tie, kurie skaičiuoja riziką ir atlygį, gali norėti nepamiršti neseniai atlikto tyrimo, kuriame nurodoma, kad vakcinos susijusios su didesniu COVID-19 infekcijų ir mirčių skaičiumi.
Tyrimas Pasaulinė Bajeso priežastingumo analizė dėl vakcinų skyrimo poveikio mirtims ir atvejams, susijusiems su COVID-19: Iš esmės nustatyta, kad vakcinos veikia visiškai priešingai, nei visi tikėjosi.
Kaip matyti iš pavadinimo, tai nebuvo nedidelis tyrimas - buvo analizuojami 145 šalių duomenys, o išvados pribloškiančios: Vakcinos buvo susijusios su 38 proc. išaugusiu Kovid atvejų skaičiumi milijonui gyventojų JAV ir 31 proc. išaugusiu su Kovid susijusių mirčių skaičiumi milijonui gyventojų. Ir tai ne vienintelė tokia išvada; daugelis kitų tyrimų parodė, kad bendra situacija, atrodo, blogėja, o ne gerėja, kai daugiau skiepijama.
Apskritai tyrime nustatyta, kad 89,94 proc. iš 145 tirtų šalių dėl tiesioginio priežastinio vakcinų poveikio padidėjo bendras mirčių, susijusių su Covid, skaičius milijonui, o 86,78 proc. šalių dėl tiesioginio priežastinio vakcinų poveikio pastebėtas bendro viruso atvejų skaičiaus milijonui padidėjimas.
Tyrimo ataskaitose teigiama, kad: "Rezultatai rodo, kad gydymas (vakcinos paskyrimas) turi stiprų ir statistiškai reikšmingą polinkį priežastiniu būdu padidinti y1 [pasirinktas kintamasis mirtingumas milijonui] arba y2 [pasirinktas kintamasis atvejai milijonui] reikšmes, viršijančias tas, kurių būtų tikėtasi be gydymo."
Tyrimo išvados padarytos atlikus priežastinę analizę, kurios metu buvo lyginami laikotarpiai prieš ir po gydymo, siekiant nustatyti atvejų ir mirčių skaičiaus skirtumus nuo to laiko, kai buvo įvestos vakcinos, naudojant viešai prieinamus COVID-19 duomenis. Atmetus rezultatus iš šalių, kurių duomenys buvo neišsamūs arba kuriose skiepijimo apimtys buvo labai mažos, buvo gauta 128 šalys, kuriose buvo pakankamai duomenų apie mirties atvejus, ir 103 šalys, kuriose buvo tiriami visi atvejai, iš viso 145 unikalios šalys.
Įdomu tai, kad šalyse, kuriose 2020 m. buvo užfiksuota mažiausiai mirčių nuo Covid, po vakcinos įvedimo buvo užfiksuotas didžiausias atvejų ir mirčių šuolis - kai kuriose šalyse šis skaičius išaugo net 1000 proc. Tarp šalių, kurioms šiuo požiūriu sekėsi prasčiausiai, yra Tailandas, Taivanas, Vietnamas, Seišeliai, Kambodža ir Mongolija.
Tai labai liūdna išvada, ypač dėl daugelio žmonių, kurie pasiskiepijo šiomis vakcinomis, nes tikėjo tuo, ką mums sakė viso pasaulio vyriausybės: kad skiepijimasis padės pasauliui grįžti į normalią padėtį ir leis žmonėms džiaugtis savo laisvėmis. Daugeliu atvejų žmonės, kurie turėjo rimtų abejonių dėl galimo skiepų pavojaus, vis tiek pasiskiepijo, nes jiems grėsė darbo ir pragyvenimo šaltinio praradimas. Skiepai turėjo sumažinti infekcijų ir mirčių skaičių, o ne padidinti.
Atėjo laikas naujam požiūriui
Tyrime siūlomas naujas požiūris į pandemijos problemą: "Šie rezultatai turėtų paskatinti vietos politikos formuotojus priimti politinius sprendimus, pagrįstus duomenimis, o ne pasakojimais, ir atsižvelgiant į vietos sąlygas, o ne į pasaulinius ar nacionalinius įgaliojimus. Šie rezultatai taip pat turėtų paskatinti politikos formuotojus pradėti ieškoti ne tik masinio skiepijimo kampanijų, bet ir kitų pandemijos įveikimo būdų."
Nors galima uždirbti daug daugiau pinigų, jei visi gyventojai būtų skiepijami vakcinomis, o po to be galo kartojami, vienintelė reali išeitis - rasti saugią ir veiksmingą prevenciją ir gydymą. Nuo informavimo apie pakankamo maistinių medžiagų kiekio svarbą iki tokių gydymo priemonių kaip ivermektinas veiksmingumo pripažinimo - šiuo metu galima padaryti daug daugiau, kad pandemija būtų sušvelninta, nei sutelkti dėmesį į vakcinas, kurios nepateisina savo pažadų.
Šio straipsnio šaltiniai:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau