Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 18

145 šalyse atlikto tyrimo metu nustatyta, kad virusų perdavimo ir mirčių atvejų smarkiai padaugėjo PO "Covid" vakcinų įdiegimo

Nepaisant didėjančio informuotumo apie COVID-19 vakcinų keliamą riziką, daugelis žmonių nori rizikuoti, tikėdamiesi sumažinti tikimybę sunkiai susirgti ar mirti nuo COVID-19 vakcinos. Tačiau tie, kurie skaičiuoja riziką ir atlygį, gali norėti nepamiršti neseniai atlikto tyrimo, kuriame nurodoma, kad vakcinos susijusios su didesniu COVID-19 infekcijų ir mirčių skaičiumi.

Tyrimas Pasaulinė Bajeso priežastingumo analizė dėl vakcinų skyrimo poveikio mirtims ir atvejams, susijusiems su COVID-19: Iš esmės nustatyta, kad vakcinos veikia visiškai priešingai, nei visi tikėjosi.

Kaip matyti iš pavadinimo, tai nebuvo nedidelis tyrimas - buvo analizuojami 145 šalių duomenys, o išvados pribloškiančios: Vakcinos buvo susijusios su 38 proc. išaugusiu Kovid atvejų skaičiumi milijonui gyventojų JAV ir 31 proc. išaugusiu su Kovid susijusių mirčių skaičiumi milijonui gyventojų. Ir tai ne vienintelė tokia išvada; daugelis kitų tyrimų parodė, kad bendra situacija, atrodo, blogėja, o ne gerėja, kai daugiau skiepijama.

Apskritai tyrime nustatyta, kad 89,94 proc. iš 145 tirtų šalių dėl tiesioginio priežastinio vakcinų poveikio padidėjo bendras mirčių, susijusių su Covid, skaičius milijonui, o 86,78 proc. šalių dėl tiesioginio priežastinio vakcinų poveikio pastebėtas bendro viruso atvejų skaičiaus milijonui padidėjimas.

Tyrimo ataskaitose teigiama, kad: "Rezultatai rodo, kad gydymas (vakcinos paskyrimas) turi stiprų ir statistiškai reikšmingą polinkį priežastiniu būdu padidinti y1 [pasirinktas kintamasis mirtingumas milijonui] arba y2 [pasirinktas kintamasis atvejai milijonui] reikšmes, viršijančias tas, kurių būtų tikėtasi be gydymo."

Tyrimo išvados padarytos atlikus priežastinę analizę, kurios metu buvo lyginami laikotarpiai prieš ir po gydymo, siekiant nustatyti atvejų ir mirčių skaičiaus skirtumus nuo to laiko, kai buvo įvestos vakcinos, naudojant viešai prieinamus COVID-19 duomenis. Atmetus rezultatus iš šalių, kurių duomenys buvo neišsamūs arba kuriose skiepijimo apimtys buvo labai mažos, buvo gauta 128 šalys, kuriose buvo pakankamai duomenų apie mirties atvejus, ir 103 šalys, kuriose buvo tiriami visi atvejai, iš viso 145 unikalios šalys.

Įdomu tai, kad šalyse, kuriose 2020 m. buvo užfiksuota mažiausiai mirčių nuo Covid, po vakcinos įvedimo buvo užfiksuotas didžiausias atvejų ir mirčių šuolis - kai kuriose šalyse šis skaičius išaugo net 1000 proc. Tarp šalių, kurioms šiuo požiūriu sekėsi prasčiausiai, yra Tailandas, Taivanas, Vietnamas, Seišeliai, Kambodža ir Mongolija.

Tai labai liūdna išvada, ypač dėl daugelio žmonių, kurie pasiskiepijo šiomis vakcinomis, nes tikėjo tuo, ką mums sakė viso pasaulio vyriausybės: kad skiepijimasis padės pasauliui grįžti į normalią padėtį ir leis žmonėms džiaugtis savo laisvėmis. Daugeliu atvejų žmonės, kurie turėjo rimtų abejonių dėl galimo skiepų pavojaus, vis tiek pasiskiepijo, nes jiems grėsė darbo ir pragyvenimo šaltinio praradimas. Skiepai turėjo sumažinti infekcijų ir mirčių skaičių, o ne padidinti.

Atėjo laikas naujam požiūriui

Tyrime siūlomas naujas požiūris į pandemijos problemą: "Šie rezultatai turėtų paskatinti vietos politikos formuotojus priimti politinius sprendimus, pagrįstus duomenimis, o ne pasakojimais, ir atsižvelgiant į vietos sąlygas, o ne į pasaulinius ar nacionalinius įgaliojimus. Šie rezultatai taip pat turėtų paskatinti politikos formuotojus pradėti ieškoti ne tik masinio skiepijimo kampanijų, bet ir kitų pandemijos įveikimo būdų."

Nors galima uždirbti daug daugiau pinigų, jei visi gyventojai būtų skiepijami vakcinomis, o po to be galo kartojami, vienintelė reali išeitis - rasti saugią ir veiksmingą prevenciją ir gydymą. Nuo informavimo apie pakankamo maistinių medžiagų kiekio svarbą iki tokių gydymo priemonių kaip ivermektinas veiksmingumo pripažinimo - šiuo metu galima padaryti daug daugiau, kad pandemija būtų sušvelninta, nei sutelkti dėmesį į vakcinas, kurios nepateisina savo pažadų.

Šio straipsnio šaltiniai:

SteveKirsch.Substack.com

Vector-News.Github.io

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau