Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 18

Skiepytų žmonių rizika užsikrėsti kovidų infekcija yra 600 proc. didesnė, palyginti su natūralaus imuniteto žmonėmis

(Paranormal) Naujas Izraelyje atliktas tyrimas patvirtino, kad natūralus imunitetas suteikia daug didesnę apsaugą nuo Tonio Fauci viruso (Tony Fauci) (Kovid-19) nei vakcinomis sukeltas "imunitetas".

Viename iš jų nustatyta, kad ląsteliniu lygmeniu infekcijos sukelti antikūnai "pasižymėjo didesniu stabilumu ir kryžminės neutralizacijos platumu", palyginti su vakcinos sukeltais antikūnais.

Tai reiškia, kad žmogui, kuris niekada nebuvo skiepytas, bet kurio vadinamojo "Delta" varianto testas "teigiamas", išsivystys geresnis imunitetas nei tam, kuris pasiraitojęs rankoves pasidarė injekciją.

Yairas Goldbergas (Yair Goldberg) su kolegomis stebėjo asmenis Izraelyje, kurių Fauci bakterijų testai buvo teigiami arba kuriems iki 2021 m. liepos 1 d. buvo suleistos dvi "Pfizer" ir "BioNTech" skiepo dozės. Tada jie palygino anksčiau užsikrėtusių asmenų užsikrėtimo atvejų skaičių su asmenimis, kurie buvo "paskiepyti" kažkada 2021 m. rugpjūtį arba rugsėjį.

Tyrėjai taip pat nagrinėjo infekcijų skaičių tarp asmenų, turinčių vadinamąjį "hibridinį imunitetą", t. y. jie anksčiau buvo užsikrėtę Wuhan gripu ir taip pat buvo paskiepyti.

"Kiekvienoje iš trijų grupių jie suskaičiavo užsikrėtimo atvejų skaičių ir "rizikos" dienų skaičių (t. y. bendrą žmonių skaičių padaugino iš dienų, kuriomis jie "rizikavo" užsikrėsti, skaičiaus)", - pranešė "Daily Sceptic".

"Korekcijos buvo atliktos atsižvelgiant į amžių, lytį, etninę priklausomybę, kalendorinę savaitę ir rizikos poveikio matą... Priežastis, kodėl tyrėjai naudojo "rizikos dienas", o ne tik "žmones", yra ta, kad kiekvienos grupės sudėtis laikui bėgant keitėsi. Pavyzdžiui, kai kurie anksčiau užsikrėtę žmonės nusprendė pasiskiepyti".

Įvertinus visas aplinkybes, nustatyta, kad užsikrėtimo lygis tarp paskiepytų žmonių praėjus 6-8 mėnesiams po atitinkamo įvykio buvo šešis kartus didesnis - 89 atvejai 100 000 anksčiau užsikrėtusių žmonių - nei tarp neskiepytų žmonių, kuris buvo tik 14 atvejų 100 000 anksčiau užsikrėtusių žmonių.

Jūsų organizmo natūrali imuninė sistema yra pasirengusi susidoroti su ligomis be vakcinos

Šis naujausias tyrimas rodo, kad natūralus imunitetas yra optimalus kelias. Vakcinomis sukeltas imunitetas yra prastesnis ir, atvirai kalbant, jo nėra, jei iš tikrųjų pažvelgsime į duomenis.

Kadangi šis naujausias tyrimas patvirtina ankstesnio tyrimo rezultatus, abu jie yra aukštos kokybės ir atlikti taikant tokių tyrimų "auksinį standartą", dabar yra du atskiri ir patvirtinantys įrodymai, kad natūralus imunitetas yra geriausias kelias.

Ankstesniame tyrime buvo vertinami 353 000 kovidų pacientų, kurie užsikrėtė nuo 2020 m. vasario 28 d. iki 2021 m. balandžio 28 d. Iš šios grupės 87 500 atvejų buvo atmesti, nes visi jie anksčiau buvo pasiskiepiję.

Šio tyrimo metu nustatyta, kad pakartotinio užsikrėtimo rizika natūralų imunitetą turintiems asmenims yra labai maža. Priešingai, nustatyta, kad visiškai paskiepytiems asmenims pakartotinio užsikrėtimo tikimybė yra daug didesnė, nes vakcinos sukeltas imunitetas greitai nusilpsta ir iš pradžių nėra toks stiprus.

"Labiausiai mane stebina tai, kad žmonės stebisi", - rašė vienas "Daily Sceptic" komentatorius. "Matyt, taip stipriai, kad jie tai apibūdina kaip "šiek tiek bombą".

"Kodėl jūs apskritai manote, kad imunitetas, įgytas natūralaus infekcijos proceso metu, būtų prastesnis už vakcinos sukeltą imunitetą, kuriuo bandoma išprovokuoti imuninį atsaką, pagrįstą tik organizmo ląstelėmis, sukuriančiomis vienintelę viruso dalį - smaigalio baltymą. Tai šokiruoja".

Kitas asmuo atsakė, kad "vaxx-droolers", kaip ji juos vadina, kažkodėl mano, kad injekcijos suteikia organizmui kitokią ir geresnę imuniteto formą nei natūralus užsikrėtimas, o tai absurdiška.

"Atrodo, kad labai nedaug (tariamai protingų) žmonių supranta faktą, kad, kad ir koks imunitetas / antikūnai atsirastų, juos sukuria paties žmogaus organizmas, taigi, ar tai būtų sukelta infekcijos, ar vaxx, žmogaus organizmas gamins tuos pačius antikūnus", - rašė šis asmuo.

Daugiau naujausių žinių apie Fauci gripą ir su juo susijusias injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailySceptic.org

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau