Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 16

Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę

(Paranormal) Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d.

Liepos 13 d. jo motina pateikė pranešimą Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemai (VAERS). VAERS bendrai administruoja Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC).

Pranešime, kurio atvejis ID 1466009, nurodo, kad paauglys dalyvavo internetinėje pamokoje, kai mirė. Šeima laukia skrodimo, nes gydytojai jam nieko blogo nerado.

Motinos teigimu, jos sūnus "buvo sveikas berniukas", turintis gerus akademinius rodiklius. Jis taip pat norėjo tapti statybos inžinieriumi. Ataskaitos skyriuje "Diagnostiniai laboratoriniai duomenys" motina teigia, kad berniukas nepatyrė jokių simptomų.

Ji taip pat buvo su juo prieš valandą, o jos padėjėja jį matė likus 20 minučių iki mirties. Jos padėjėja stebėdama sūnų nepastebėjo jokių "neatitikimų".

Motina taip pat pažymi, kad jos sūnus neturėjo jokių įgimtų defektų, alergijų, ligų, negalios ar anksčiau buvusių būklių. Prieš mirtį jis taip pat nevartojo jokių vaistų. Ataskaitoje taip pat atskleista, kad jis aštuonias dienas buvo hospitalizuotas, tačiau ji nedetalizavo, kaip jis galėjo dalyvauti "Zoom" pamokoje, ar po to buvo išleistas ir prisijungė prie internetinės pamokos.

Pfizer-BioNTech siejama su vaikų sužeidimais ir mirtimis nuo vakcinų

Nuo 2021 m. pradžios buvo užfiksuoti keli vaikų sužeidimo ir mirties atvejai po vakcinos COVID-19 dozės.

Liepos 5 d. Singapūro Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad tiria incidentą, susijusį su 16 metų berniuku, kuriam po svorio kėlimo sustojo širdis. Incidentas įvyko praėjus vos šešioms dienoms po to, kai jis gavo pirmąją "Pfizer-BioNTech" koronavirusinės vakcinos dozę.

Paauglys nugriuvo namuose ir buvo gydomas Khoo Teck Puat ligoninės skubios pagalbos skyriuje. Vėliau jis buvo perkeltas į Nacionalinę universitetinę ligoninę ir pranešta, kad jo būklė kritinė.

Nebuvo aišku, ar berniukas pasveiko. Pirmąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę jis gavo birželio 27 d. Po maždaug 30 minučių trukusio stebėjimo vietoje po vakcinacijos jis buvo laikomas sveiku. Sveikatos apsaugos ministerija pridūrė, kad praėjus penkioms dienoms po skiepijimo berniukas jautėsi gerai.

Spalio 4 d. 13-metis berniukas iš Kamvatos, Morukoje, Gajanoje, mirė praėjus dviem valandoms po to, kai gavo antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę. Gajanos sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad berniukas buvo stebimas 20 minučių po vakcinos pavartojimo ir tuo metu jokių nepageidaujamų reiškinių neužfiksuota.

Tačiau po dviejų valandų grįžęs namo berniukas pasijuto silpnai ir buvo nuvežtas į Kumaka ligoninę. Atvykus buvo konstatuota jo mirtis.

Vaikų sveikatos apsauga išnagrinėjo preliminarius duomenis apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso. Rezultatai parodė, kad tarp 12-17 metų vaikų ir paauglių rizika susirgti miokarditu (širdies raumens uždegimu) ir perikarditu (išorinio širdies dangalo uždegimu) per septynias dienas nuo antrosios dozės gavimo yra "32 kartus didesnė nei tikėtasi vyrams ir 9,5 karto didesnė moterims".

Jauniems suaugusiesiems nuo 18 iki 24 metų rizika susirgti miokarditu ir perikarditu 27 kartus didesnė vyrams.

Plačiojoje populiacijoje Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenų bazėje yra daugiau kaip du milijonai galimų nepageidaujamų reakcijų, susijusių su koronavirusinėmis vakcinomis. Dauguma atvejų buvo susiję su 18-44 metų amžiaus pacientais.

Dr. Patrickas Whelanas (Patrick Whelan), vaikų ligų specialistas, gydantis mažus pacientus, sergančius multisisteminiu uždegiminiu sindromu (MIS-C), aiškina, kad vakcinose esantis baltymas smaigalys gali pakenkti mažiems vaikams. P. Whelanas teigia, kad smailiojo baltymo toksinas yra potencialiai mirtinas toksinas, sukeliantis "smegenų, širdies, kepenų ir inkstų mikrokraujotakos pažeidimus tokiu būdu, kuris šiuo metu, atrodo, nėra įvertintas atliekant šių potencialių vaistų saugumo tyrimus".

Tačiau atrodo, kad Didžiajai farmacijai šie sužalojimai ir mirtys nerūpi.

Nors vakcinos nuo koronaviruso naudojamos visame pasaulyje ir kai kuriose šalyse netgi yra privalomos, visos šiuo metu turimos vakcinos dar nebaigtos klinikinių tyrimų, o anksčiausia jų užbaigimo data nustatyta 2023 m. gegužės mėn.

Apsilankykite svetainėje Vaccines.news ir sužinokite daugiau apie koronavirusinių vakcinų keliamus pavojus ir kodėl turėtumėte gerai pagalvoti prieš skiepydamiesi.

Šaltiniai:

 

LifeSiteNews.com

MedAlerts.org

News.Yahoo.com

DemeraraWaves.com

 

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau