Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2021 » Spalio » 16

Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę

(Paranormal) Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d.

Liepos 13 d. jo motina pateikė pranešimą Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemai (VAERS). VAERS bendrai administruoja Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC).

Pranešime, kurio atvejis ID 1466009, nurodo, kad paauglys dalyvavo internetinėje pamokoje, kai mirė. Šeima laukia skrodimo, nes gydytojai jam nieko blogo nerado.

Motinos teigimu, jos sūnus "buvo sveikas berniukas", turintis gerus akademinius rodiklius. Jis taip pat norėjo tapti statybos inžinieriumi. Ataskaitos skyriuje "Diagnostiniai laboratoriniai duomenys" motina teigia, kad berniukas nepatyrė jokių simptomų.

Ji taip pat buvo su juo prieš valandą, o jos padėjėja jį matė likus 20 minučių iki mirties. Jos padėjėja stebėdama sūnų nepastebėjo jokių "neatitikimų".

Motina taip pat pažymi, kad jos sūnus neturėjo jokių įgimtų defektų, alergijų, ligų, negalios ar anksčiau buvusių būklių. Prieš mirtį jis taip pat nevartojo jokių vaistų. Ataskaitoje taip pat atskleista, kad jis aštuonias dienas buvo hospitalizuotas, tačiau ji nedetalizavo, kaip jis galėjo dalyvauti "Zoom" pamokoje, ar po to buvo išleistas ir prisijungė prie internetinės pamokos.

Pfizer-BioNTech siejama su vaikų sužeidimais ir mirtimis nuo vakcinų

Nuo 2021 m. pradžios buvo užfiksuoti keli vaikų sužeidimo ir mirties atvejai po vakcinos COVID-19 dozės.

Liepos 5 d. Singapūro Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad tiria incidentą, susijusį su 16 metų berniuku, kuriam po svorio kėlimo sustojo širdis. Incidentas įvyko praėjus vos šešioms dienoms po to, kai jis gavo pirmąją "Pfizer-BioNTech" koronavirusinės vakcinos dozę.

Paauglys nugriuvo namuose ir buvo gydomas Khoo Teck Puat ligoninės skubios pagalbos skyriuje. Vėliau jis buvo perkeltas į Nacionalinę universitetinę ligoninę ir pranešta, kad jo būklė kritinė.

Nebuvo aišku, ar berniukas pasveiko. Pirmąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę jis gavo birželio 27 d. Po maždaug 30 minučių trukusio stebėjimo vietoje po vakcinacijos jis buvo laikomas sveiku. Sveikatos apsaugos ministerija pridūrė, kad praėjus penkioms dienoms po skiepijimo berniukas jautėsi gerai.

Spalio 4 d. 13-metis berniukas iš Kamvatos, Morukoje, Gajanoje, mirė praėjus dviem valandoms po to, kai gavo antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę. Gajanos sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad berniukas buvo stebimas 20 minučių po vakcinos pavartojimo ir tuo metu jokių nepageidaujamų reiškinių neužfiksuota.

Tačiau po dviejų valandų grįžęs namo berniukas pasijuto silpnai ir buvo nuvežtas į Kumaka ligoninę. Atvykus buvo konstatuota jo mirtis.

Vaikų sveikatos apsauga išnagrinėjo preliminarius duomenis apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso. Rezultatai parodė, kad tarp 12-17 metų vaikų ir paauglių rizika susirgti miokarditu (širdies raumens uždegimu) ir perikarditu (išorinio širdies dangalo uždegimu) per septynias dienas nuo antrosios dozės gavimo yra "32 kartus didesnė nei tikėtasi vyrams ir 9,5 karto didesnė moterims".

Jauniems suaugusiesiems nuo 18 iki 24 metų rizika susirgti miokarditu ir perikarditu 27 kartus didesnė vyrams.

Plačiojoje populiacijoje Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenų bazėje yra daugiau kaip du milijonai galimų nepageidaujamų reakcijų, susijusių su koronavirusinėmis vakcinomis. Dauguma atvejų buvo susiję su 18-44 metų amžiaus pacientais.

Dr. Patrickas Whelanas (Patrick Whelan), vaikų ligų specialistas, gydantis mažus pacientus, sergančius multisisteminiu uždegiminiu sindromu (MIS-C), aiškina, kad vakcinose esantis baltymas smaigalys gali pakenkti mažiems vaikams. P. Whelanas teigia, kad smailiojo baltymo toksinas yra potencialiai mirtinas toksinas, sukeliantis "smegenų, širdies, kepenų ir inkstų mikrokraujotakos pažeidimus tokiu būdu, kuris šiuo metu, atrodo, nėra įvertintas atliekant šių potencialių vaistų saugumo tyrimus".

Tačiau atrodo, kad Didžiajai farmacijai šie sužalojimai ir mirtys nerūpi.

Nors vakcinos nuo koronaviruso naudojamos visame pasaulyje ir kai kuriose šalyse netgi yra privalomos, visos šiuo metu turimos vakcinos dar nebaigtos klinikinių tyrimų, o anksčiausia jų užbaigimo data nustatyta 2023 m. gegužės mėn.

Apsilankykite svetainėje Vaccines.news ir sužinokite daugiau apie koronavirusinių vakcinų keliamus pavojus ir kodėl turėtumėte gerai pagalvoti prieš skiepydamiesi.

Šaltiniai:

 

LifeSiteNews.com

MedAlerts.org

News.Yahoo.com

DemeraraWaves.com

 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-11-30 laikas 19:43 Receptai Tarkuotų bulvių pyragas / užkepėlė su sūriu ir česnaku

Toks bulvių patiekalas-pyragas tapo vienu iš mano pačių mėgstamiausių dar vaikystėje ir iki šiol tokiu vis išlieka. Juo mane labai dažnai vaišino vyresnė sesuo, kai aš nuvykdavau pas ją į svečius.

Skaityti daugiau

2019-12-06 laikas 08:21 Receptai Makaronai Itališkai

Makaronus virti sūdytame vandenyje apie 10 min. Paskui nukošti ir laikyti šiltai. Porus susmulkinti, pagardinti prieskoniais ir pakepinti. Tada sudėti krevetes, suberti citrinos žievelę, išmaišyti ir kepti dar apie 5 min. Griet...

Skaityti daugiau

2020-12-12 laikas 23:07 Receptai Pieninio šokolado keksiukai su morenginiais besmegeniais

Jau labai greitai palydėsime Senuosius ir tikriausiai kaip niekada džiugiai (dėl pandemijos) pasitiksime naujuosius. Būkime kaip niekada optimistai ir tikėkimės, kad kiti metai bus daug geresni. Tokia proga rekomenduoju išbandy...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau