Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 25

CDC pripažįsta ryšį tarp širdies uždegimo ir kovidinių vakcinų

(Paranormal) Šiuo metu oficialiai pranešta apie daugiau kaip 1 200 "retų" miokardito ir perikardito atvejų, susijusių su "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" "vakcinomis" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, dauguma nukentėjusiųjų yra 30 metų amžiaus arba jaunesni ir šiuos šalutinius poveikius patyrė po antrosios skiepo dozės.

CDC Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas (ACIP) pripažįsta, kad yra "tikėtinas ryšys" tarp injekcijų ir jaunų žmonių širdies uždegimo. Abiejų injekcijų kartu paėmus, dabar milijonui suleistų dozių tenka 12,6 širdies uždegimo atvejų.

"Miokardito atvejų klinikinis pasireiškimas po vakcinacijos buvo ryškus, dažniausiai pasireiškė per savaitę po antrosios dozės, dažniausiai pasireiškė krūtinės skausmas", - sako ACIP pirmininkė daktarė Grace Lee.

Miokarditas priskiriamas širdies raumens uždegimui, o perikarditas - širdį supančios membranos uždegimui. Abi būklės yra rimtos ir neturėtų pasireikšti sveikiems jauniems žmonėms.

Pasak Lee, CDC šiuo metu renka daugiau duomenų, kad visiškai suprastų galimą riziką, susijusią su tolesniu kiniviruso injekcijų taikymu, ypač jauniems suaugusiesiems ir vaikams.

Vienoje iš skaidrių, pristatytų neseniai vykusiame ACIP posėdyje, parodyta, kad amžiaus grupė, kuriai širdies uždegimo "post-jab" labiausiai pasireiškia, yra 16-18 metų. Labai nedaug vyresnių nei 30 metų žmonių patiria tokį šalutinį poveikį po injekcijų.

CDC teigia, kad kovido injekcijų nauda nusveria riziką

CDC teigia, kad po pirmosios Pfizer-BioNTech arba Moderna injekcijos žinomi 267 miokardito arba perikardito atvejai, o po antrosios injekcijos - 827 žinomi atvejai.

Dar apie 132 papildomus atvejus, nežinomų dozių, gautų prieš pasireiškiant šalutiniam poveikiui, skaičius.

CDC duomenimis, iki birželio 11 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo suleista apie 300 mln. vakcinų nuo gripo dozių.

"Tai vis dar retas atvejis", - tvirtina daktaras Tomas Šimabukuro (Tom Shimabukuro), pažymėdamas, kad pavojingesnė iš šių dviejų injekcijų atrodo Moderna - 19,8 atvejo vienam milijonui injekcijų.

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija padarė panašias išvadas dėl šių mRNA injekcijų, pripažinusi, kad jos "tikriausiai" sukelia mirtiną širdies uždegimą, ypač jaunesniems vyrams.

Nežinia, kodėl nuo šių injekcijų labiausiai nukenčia jauni vyrai, tačiau CDC tvirtina, kad viskas gerai, nes dauguma atvejų esą baigiasi pasveikimu. Tik nedaugeliu atvejų nukentėjusiajam tenka gultis į intensyviosios terapijos skyrių, kur taikomas sudėtingesnis gydymas.

Nepaisant rimtos rizikos, CDC vis dar tvirtina, kad švirkštis yra saugiau nei rizikuoti "pasigauti" Kinijos virusą viešoje vietoje. CDC duomenimis, šiuo metu daugiausia dėl Vuchano gripo hospitalizuojama jaunesnio amžiaus žmonių, nors agentūra atsisako sieti vakcinas su gripo priežastimi.

"Paaugliai ir jauni suaugusieji sudaro didesnę visų susirgimų dalį; 33 proc. atvejų, apie kuriuos pranešta gegužės mėnesį, buvo 12-29 metų amžiaus asmenys, palyginti su 28 proc. pernai gruodį", - sako CDC daktarė Megan Wallace.

Sveikatos ir socialinių paslaugų departamentas (HHS) taip pat paskelbė pareiškimą, kuriame ragina amerikiečius vis tiek švirkštis, nepaisant rizikos, susijusios su galimu mirtino širdies uždegimo išsivystymu.

"Tik itin nedideliam skaičiui žmonių jis pasireikš po skiepijimo", - teigia federalinė agentūra.

"Svarbu tai, kad dauguma jaunų žmonių, kuriems taip atsitinka, patiria lengvus susirgimus, ir asmenys dažnai pasveiksta patys arba gauna minimalų gydymą. Be to, žinome, kad miokarditas ir perikarditas yra daug dažnesni pasiskiepijus COVID-19, o rizika širdžiai dėl COVID-19 infekcijos gali būti rimtesnė."

Kinų viruso injekcijos yra pavojingos ir nereikalingos, ypač jauniems žmonėms. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

CNBC.com

NaturalNews.com

Straipsnio autorius: Ethan Huff. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau