Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 30

Harvardo medicinos profesorius įspėja, kad vaikai neturėtų būti skiepijami nuo COVID-19

(ParanormalHarvardo medicinos mokyklos medicinos profesorius perspėjo, kad vaikų nereikėtų skiepyti nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

"Nemanau, kad vaikai turėtų būti skiepijami nuo COVID. Esu didelis vaikų skiepijimo nuo tymų, kiaulytės, poliomielito, rotaviruso ir daugelio kitų ligų šalininkas, tai labai svarbu. Tačiau COVID nėra didžiulė grėsmė vaikams", - sakė Martinas Kulldorffas (Martin Kulldorff) EpochTV laidai "American Thought Leaders Program".

"Jie gali užsikrėsti, kaip ir peršalimo ligomis, tačiau tai nėra didelė grėsmė. Jie nuo to nemiršta, išskyrus labai retus atvejus. Taigi, jei norite kalbėti apie vaikų apsaugą ar jų saugumą, manau, kad galime kalbėti, pavyzdžiui, apie eismo įvykius, kurie jiems tikrai kelia tam tikrą pavojų." 

Vietoj to, kad sulauktų medicinos ekspertų palaikymo, sveikų jaunų žmonių, ypač vaikų, skiepijimas sukėlė daugiau pasipriešinimo, iš dalies dėl to, kad COVUD-19 jiems kelia mažą riziką.

Gripas vaikams kelia didesnį pavojų nei COVID-19

Kulldorfas teigė, kad vaikai dažniau suserga sunkiomis ligomis arba miršta nuo gripo nei nuo COVID-19. Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, nuo spalio 20 d. JAV nuo COVID-19 mirė tik 195 vaikai iki ketverių metų ir 442 vaikai nuo penkerių iki 18 metų.

Vaikai 15 kartų rečiau hospitalizuojami dėl šios ligos nei 85 metų ir vyresni asmenys, o miršta 570 kartų rečiau.

Profesorius kaip pavyzdį pateikė Švedijoje įvykusį įvykį.

"Per pirmąją bangą 2020 m. pavasarį, kuri gana smarkiai paveikė Švediją, šalis nusprendė palikti atvirus vaikų darželius ir mokyklas visiems vaikams nuo 1 iki 15 metų. Ir yra 1,8 mln. tokių vaikų, kurie pirmąją bangą išgyveno, žinoma, be vakcinų, be kaukių, be jokio atsiribojimo mokyklose", - sakė Kulldorffas.

"Jei vaikas sirgo, jam buvo liepta likti namuose. Bet tai iš esmės ir buvo viskas. Ir žinote, kiek iš tų 1,8 mln. vaikų mirė nuo COVID? Nulis. Tik keletas hospitalizacijų. Taigi tai nėra rizikinga liga vaikams".

COVID-19 vakcinos vaikams rizika nusveria naudą

Kulldorfas pažymėjo, kad taip pat reikia atsižvelgti į vakcinos šalutinio poveikio riziką vaikams. 

Pagrindinė iki šiol pastebėta rizika jauniems žmonėms yra širdies uždegimas, kuris po vakcinacijos pasireiškė daug dažniau nei tikėtasi. Vasarą Maisto ir vaistų administracija (FDA) prie "Pfizer" ir "Moderna" vakcinų pridėjo įspėjamąjį užrašą apie miokarditą ir perikarditą - dviejų rūšių širdies uždegimus.

"Jei esate 78 metų amžiaus, mano nuomone, tai neapsimoka, nes nauda yra tokia didelė, kad net jei yra nedidelė tam tikros nepageidaujamos reakcijos rizika, nauda gerokai nusveria riziką", - sakė Kulldorffas.

"Kita vertus, jei jau turite imunitetą, nes esate sirgę COVID, tuomet vakcinų nauda yra daug, daug mažesnė. Jei esate vaikas, net jei nesate turėjęs COVID, rimtos ligos ar mirties rizika yra nedidelė. Taigi visiškai neaišku, ar nauda nusveria riziką vaikams".

Vis dėlto FDA patariamosios komisijos nariai patarė agentūrai leisti Pfizer COVID-19 vakciną naudoti 5-11 metų vaikams. Jie teigė, kad skiepijimo nauda, pavyzdžiui, numatomas hospitalizacijų skaičiaus sumažėjimas, yra didesnė už riziką, įskaitant numatomą miokardito atvejų skaičių.

Daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su vakcinomis nuo koronavirusų, sekite Immunization.news.

Šaltiniai:

TheEpochTimes.com

TheHill.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau