Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 8

Buvęs "Pfizer" vadovas: vaikų mirties tikimybė nuo koronaviruso vakcinos yra 50 kartų didesnė nei nuo paties viruso

(Paranormal) Buvęs "Pfizer" vadovas daktaras Michaelas Yeadonas (Michael Yeadon) neseniai duotame interviu "Real America's Voice" sakė, kad vaikai 50 kartų dažniau miršta nuo koronaviruso (COVID-19) vakcinos nei nuo paties viruso. Jo pareiškimas nuskambėjo tuo metu, kai "Pfizer" išbandė savo mRNA vakciną su jaunesniais nei 12 metų vaikais, įskaitant 6 mėnesių kūdikius.

Praėjusį mėnesį "Reuters" pranešė, kad tyrime dalyvaus iki 4 500 jaunesnių nei 12 metų vaikų, kurie bus tiriami daugiau nei 90 klinikinių vietų JAV, Suomijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje.

Remdamasi saugumu, toleravimu ir 144 vaikų, dalyvavusių dviejų vakcinos dozių I fazės tyrime, sukurtu imuniniu atsaku, "Pfizer" teigė, kad išbandys 10 mikrogramų dozę 5-11 metų amžiaus vaikams ir 3 mikrogramų dozę 6 mėnesių-5 metų amžiaus vaikams.

Europoje, JAV ir Kanadoje "Pfizer" vakciną COVID-19 leista naudoti vaikams iki 12 metų amžiaus. Jiems skiriama tokia pati dozė kaip ir suaugusiesiems: 30 mikrogramų.

Amerikos pediatrų akademijos duomenimis, nuo pandemijos pradžios iki liepos 1 d. daugiau kaip 4,04 mln. vaikų COVID-19 vakcinos tyrimo rezultatai buvo teigiami. Turimi duomenys rodė, kad su COVID-19 susijusi hospitalizacija ir mirtis vaikams buvo nedažni.

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas ir vyriausiasis mokslininkas, atsakingas už alergiją ir kvėpavimo takus, Yeadonas pabrėžė, kad vakcinos, naudojamos nuo COVID-19, nebuvo pakankamai ištirtos ir kad joms neturėjo būti suteiktas leidimas naudoti skubos tvarka, kai yra saugių ir veiksmingų vaistų nuo COVID-19.

Yeadononas paaiškino, kad "Pfizer" vakcinoje COVID-19 naudojama mRNA genų technologija, skatinanti organizmą kurti viruso smaigalio baltymus, yra "esminė problema", apie kurią mokslininkai ir tyrėjai žino jau daugelį metų. Pasak Yeadono, šie smailiosios kilmės baltymai gali sukelti kraujo krešulių susidarymą ir kitas sveikatos problemas.

Tai gali padėti paaiškinti didelį nepageidaujamų reiškinių, apie kuriuos pranešama vakcinų nepageidaujamų reiškinių registravimo sistemoje (VAERS), skaičių. Yeadon teigė, kad per pirmąjį 2021 m. pusmetį pranešta apie maždaug 5 000 mirčių, susijusių su COVID-19 vakcina.

"Įprastai per metus jų būna tik apie 200 dėl visų vakcinų kartu sudėjus", - sakė jis.

Širdies uždegimas paaugliams ir suaugusiesiems susijęs su mRNA vakcinomis

Pastarosiomis savaitėmis taip pat pradėjo rastis pranešimų apie galimą mRNA vakcinų ryšį su miokardito ir perikardito atvejais.

Iš tiesų, birželio 23 d. Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) paskelbė, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) papildys "Pfizer" ir "Moderna COVID-19" vakcinų įspėjimą apie galimą ryšį su miokarditu ir perikarditu paaugliams ir jauniems suaugusiesiems. (Susiję: FDA pripažįsta, kad "Pfizer" ir "Moderna" kovido injekcijos sukelia širdies uždegimą).

Miokarditas - tai širdies raumens uždegimas. Simptomai gali būti karščiavimas ir nuovargis, taip pat dusulys ir labai specifinis krūtinės skausmas. Pacientai paprastai sako, kad krūtinę skauda labiau, kai jie pasilenkia į priekį. Skausmas paprastai sumažėja, kai jie atsilošia atgal. Kita vertus, perikarditas - tai plono, į maišelį panašaus audinio, supančio širdį, patinimas ir dirginimas.

Birželio 11 d. buvo gauti 484 bendri preliminarūs pranešimai apie miokarditą ir perikarditą jaunesniems nei 30 metų jaunuoliams, daugiausia 12-24 metų amžiaus žmonėms.

Dr. Tomas Shimabukuro (Tom Shimabukuro), CDC Imunizacijų saugumo biuro direktoriaus pavaduotojas, pristatydamas pranešimą sakė, kad vakcinų saugumo duomenų sistemos (VSD) duomenys rodo, jog per tris savaites po antrojo skiepo 12-30 metų amžiaus žmonėms tenka 12,6 atvejo iš milijono.

Didesnis nei tikėtasi miokardito ir perikardito atvejų skaičius tarp jaunesnių nei 30 metų amerikiečių atitinka Izraelio duomenis.

Izraelio Sveikatos apsaugos ministerija nustatė daugiau kaip 200 atvejų vyrams nuo 16 iki 30 metų amžiaus, didžioji dauguma jų įvyko jaunesniame amžiaus tarpsnyje. Tai reiškia, kad rizika susirgti širdies uždegimu yra nuo 1 iš 3000 iki 1 iš 6000.

Anksčiau "Pfizer" teigė, kad nepastebėjo didesnio širdies uždegimo atvejų skaičiaus, nei įprastai tikimasi bendrojoje populiacijoje, o "Moderna" teigė negalinti nustatyti priežastinio ryšio tarp širdies uždegimo atvejų ir jos vakcinos.

Sekite Vaccines.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su koronavirusinėmis vakcinomis.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

Reuters.com

DailyMail.co.uk

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.09.2021 laikas 18:56 Dėl plačiai paplitusio ivermektino naudojimo Delyje (Indija) koronaviruso atvejų sumažėjo 97 %
Dėl plačiai taikomo ivermektino efektyviai susidorota su maždaug 97 procentais Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų Delio metropolinėje zonoje Indijoje.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau